Gaźnik KX 100- keihin PE 26 problemy

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
Maxym
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: czw, 3 sty 2013, 18:02
Motocykl: Husqvarna WR 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: okolice Myślenic
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gaźnik KX 100- keihin PE 26 problemy

Post autor: Maxym » ndz, 18 sty 2015, 19:41

Bardzo dziękuję, na pewno się przydadzą te informacje bo miałem trochę inne z amerykańskich for i manualów bo u nas kx 100 jak na lekarstwo a w moim przypadku to bawiłem, próbowałem i nawet coś wychodziło z tym gaźnikiem ale to było zaraz po kupnie gdy miałem czasu trochę, zima była zapasem i szykował się remont więc machnęliśmy ręką na ten gaźnik. Teraz szkoda by było silnika w sytuacji gdyby coś poszło nie tak i się zatarł przez złą regulację więc brat dał a w zasadzie daliśmy go do mechanika. Nie znam się na wielu mechanicznych aspektach i nigdy nie uważałem się za speca, gaźników regulować nie lubię i często nie mam do tego cierpliwości, a lepiej zaczerpnąć wiedzy niż bezczynnie siedzieć. Motor to chyba składak bo rama mówi że jest to rocznik 2000 albo 2001 nie pamiętam a silnik jest z roku 1996 bodajże.
Na razie zrobię zakupy dysz,uszczelek no i gdy będzie czas to sprawdzę przy jakim przechyleniu przelewa paliwo z gaźnika.
Zdenerwowałem się bo nie cierpię gdy ktoś zarzuca mi coś niezgodnego z prawdą, przepraszam :oops:
Więcej grzechów nie pamiętam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”