Yamaha yz 125 2002r. - tuleja zmiana na nicasil

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
FUL CROSS
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: pt, 2 gru 2011, 00:47
Motocykl: rmz 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha yz 125 2002r. - tuleja zmiana na nicasil

Post autor: FUL CROSS » ndz, 20 kwie 2014, 21:22

Majster 128,swoimi aroganckimi odpowiedziami które do niczego nie prowadza robisz sobie grono zwolenników , twoje odpowiedzi są takie jak byś zbierał na forum liczbę postów a nie chciał normalnie pomagać. Po za tym robiąc tak dalej rujnujesz swoja reputacje na forum . Wydaje ci się chyba ze już wszystko wiesz a jesteś tylko studentem który w wolne weekendy kreci coś na boku w garażu . Skoro tak się ogłaszasz ze robisz to i owo to jestem ciekaw czy masz zarejestrowana działalność czy po prostu dorabiasz na lewo co jest karalne . Reklama w twoim przypadku powinna powinna być zabroniona bo jest nielegalnym źródłem dochodów. A może się mylę ?

Z mojego punktu widzenia wymiana tulei i zastąpienie ja nikasilem jest z punktu ekonomicznego zbędna dyskusji . Nie polecam nikomu regeneracji cylindra z zastosowaniem tulei.

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha yz 125 2002r. - tuleja zmiana na nicasil

Post autor: andrzej555 » pn, 21 kwie 2014, 10:30

Koledzy dajcie już spokój ,majster jest jaki jest ,a takie drapanie do niczego nie prowadzi.Ja też nie lubie jak mi coś ktoś wytyka,ostatnio coraz więcej osób wnosi negatywne posty,osobiście bardzo lubie to forum i prosze o to samo,nie ma sensu kijem rzeki zawracać.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”