KTM SXF 250 dziwna sprawa

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
balar
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

KTM SXF 250 dziwna sprawa

Post autor: balar » śr, 20 cze 2007, 13:34

Witam posiadam ktma SXF250 z 06r. i mialem maly problem z wyciekiem oleju zamownilem uszczelke i dalem do serwisu zeby wymienieli po wymianie zaczely sie dziac jaja z niapinaczem poniewaz nie chcial sie naprezyc i napiac lansuszek rozrzadu!! przez to lancuszek przeskoczyl na zebach rozrzadu lecz po rozkreceniu gornego dekla poustawiali mi wszustko wedel wskazan i pail fajnie lecz po 2 godzinach jazdy zaczely sie wdziwne odglosy tak jak by cos bilo w silniku!! Nie wiem co jest przyczyna tego czy znow daje po tylku napinacz czy lancuszek sie juz skonczyl!! Ja wiem co ma wymiana uszczelki do lansuszka alecz nie wiem po jaka cholere mechanik wykrecal napinacz!! i od tej pory zaczely sie dziec jaja z silnikiem!! Aha silnik pali bez problemow tylko ten dziwny dziek jak by wrzucil czlowiek srobki do silnika!! Co to moze byc bo troche jestem wypenkany!!:(

Autor tematu
balar
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: balar » śr, 20 cze 2007, 14:01

Napinacz z tego co wiem byl juz wczesniej wymieniany i chyba jest chydralliczny!! a co to moze byc ze tak bije w silniku!!??jak go zapale??Mozliwe ze ninacz sie cos pokielbalisl!!

Autor tematu
balar
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: balar » śr, 20 cze 2007, 14:15

a gdzie moge kupic ten pinacz mechaniczny??

Kolasa
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2006, 13:57
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ/Waksmunda
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kolasa » śr, 20 cze 2007, 17:20

Witam!!! Balar taki napinacz dostaniesz najtaniej u MXroola ja u niego kupowalem... A tak na marginesie to jak bedziesz go wymienial to nie zawos do zadnego mechanika tylko sam go wymien, ja wymienilem go sam z wielka pomoca MXroola... i wszystko dziala jak nalezy a nawet lepiej. Jak cos to moge ci pomoc to zrobic :lol: bo trzaba wiedziec jak napiac i wsadzic napinacz... ja juz wszystko wiem i mam obcykane. 8)
KTM 250 SX-F

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”