Luz między 3-4 biegiem.

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Awatar użytkownika
Autor tematu
seba8121
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 603
Rejestracja: ndz, 20 lut 2011, 10:42
Motocykl: RMZ 250 10'
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Luz między 3-4 biegiem.

Post autor: seba8121 » czw, 6 mar 2014, 17:23

Majster, nigdy nie uważałem Cię za kogoś złego na tym forum, a wręcz przeciwnie, zawsze chwailiłem twoje rady i często nawet zerkałem czy czasem Ty się nie wypowiadasz w moim temacie, bo wiem, że zawsze powiesz coś mądrego. Co do skrzyni, to miałem dwie i zamieniłem obydwa te tryby. Sciągacza nie miałem, ale nigdy nie bawiłem się w podważanie, ani sciąganie jakimś innym sciągaczem. Za każdym razem jechałem do znajomego albo do Pana Romka z suzuki. Z tym, że tego nie przejrzałem dokładnie macie racje, mój ogromny błąd, bo powinno to być sprawdzone przy pierwszym zerknięciu, ale co poradzić człowiek się uczy na błędach. Nastpęnym razem będę mądrzejszy i do każdej naprawy podejdę solidniej. Dodam, że dzisiaj jazda próbna i wszystko jest w porządku :) Dzięki wszsytkim za pomoc i słowo krytki!

Awatar użytkownika
Majster128
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 3381
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 10:33
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ladzin (Krosno)/Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Luz między 3-4 biegiem.

Post autor: Majster128 » czw, 6 mar 2014, 17:56

Ten wers o "złym" był do kilku osób, którzy wiedzą że są adresatami tej wiadomości.

Podczas takich napraw NIGDY się nie śpiesz. Wolisz zapytać się o opinie kilku osób, podjechać do kilku mechaników, dać na flaszke i wtedy wiesz na czym stoisz.
Na mistrzostwa świata raczej się nie wybierasz? Więc oszczędzaj swoje pieniądze.
Wielokrotne rozbieranie silnika również za dobrze mu nie robi.
Szerokości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”