Honda cr 250 03 r biegi wyskakuja

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
przemek51072
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 21 sie 2013, 02:23
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Honda cr 250 03 r biegi wyskakuja

Post autor: przemek51072 » czw, 19 wrz 2013, 21:50

WItam , kupilem cr-ke , sprzet fajny i wgl ,ale zaczela robic mi problemy gdyz zaczal wyskakiwac 4 bieg , poczatkowo lekko wył a z czasem juz zaczal wyskakiwac , a teraz to juz wgl masakra taka ze strach go wlaczac . Z tym sie pogodzilem ale z tym ze po 3 tyg zaczelo to samo sie robic z 2 biegiem juz nie moge przezyc . W tej chwili mam do uzytku 1,3,5 bieg , takze polatac nie idzie :( ALE MALO tego , coraz bardziej zaczynam w pozostalychj biegach to samo wyczuwac , w sensie to wycie i halasowanie ( nie duze ale wieksze niz kiedys ) pozostalych biegow . Dxzisiaj jadac , 5 odwazyla mi sie lekko wyskoczyc ;/ czyli obstawiam ze za 10 mth moge sie pozegnac ze wszystkimi biegami ;/ poczatkowo obstawialem wodzik , ale przy takiej ilosci biegow moglyby to byc wodziki ? Prosze jakiegos kumatego w tym temacie o odpowiedz , z gory Dzieki ;)

Awatar użytkownika
Majster128
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 3381
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 10:33
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ladzin (Krosno)/Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Honda cr 250 03 r biegi wyskakuja

Post autor: Majster128 » czw, 19 wrz 2013, 22:08

Na co w ogóle czekasz? Trzeba otworzyć silnik i zweryfikować stan skrzyni.
Na pewno nie skończy się na jednym wodziku.

Autor tematu
przemek51072
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 21 sie 2013, 02:23
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Honda cr 250 03 r biegi wyskakuja

Post autor: przemek51072 » pt, 20 wrz 2013, 00:11

Jak na razie to chce sie dowiedziec co najprawdopodobniej byloby powodem tych wyskakujacych biegow a rozebranie silnika i remoncik skrzyni mam zaplanowane jakos na zime , a jak na razie cr-ka sobie postoi w garazu i dtka bede musial smigac , bo szkoda zeby cala skrzynia miala sie rozdupczyc :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”