dziwny problem i dysza do tuningowego wydechu

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
magi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 307
Rejestracja: sob, 7 mar 2009, 22:16
Motocykl: Sx 125 2008
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

dziwny problem i dysza do tuningowego wydechu

Post autor: magi » ndz, 8 wrz 2013, 22:15

Hej mam pytanie a mianowicie jaki rozmiar dyszy zastosowac do tuningowego wydechu FMF z power bomba (caly kompletny wydech),motocykl to suzuki rmz 250 2008r.
Kolejny problem to latam na crossowkach juz 4 sezon mialem kilkanascie motocykli crossowych jedne 2 sezony drugie 2 dni.Obecnie mam sx 125 08r ktorym latam 2 sezon oraz kupilem rmz 250 08r motocykl w bardzo dobrym stanie po remoncie,ale dosc trudno latac nim na kole.Sx bez wiekszych problemow przejade kilkaset metrow czy kumpla sx 250,rmz 450 natomaist ta 250 mam problem postawie ja i bardzo trudno mi ja utrzymac na kole,mam wrazenie jak by ktos nacisnal tylny hamulec,bo cos ja ciagnie w dol.Wszystko jest w super stanie silnik oraz zawieszenie(lekki luz na prolinku) i tu zaczyna sie moje pytanie czy rmz 250 08r jest zle wywazona,zly punkt ciezkosci(wada fabryczna).Silnik jest po remoncie wydech tuningowy a mimi tego nie wyczowam jadu w tym motocyklu nie wyrywa rak,tak juz jest ze rmz liniowo oddaja moc czy jeszcze czegos gdziesz szukac.Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: dziwny problem i dysza do tuningowego wydechu

Post autor: sebek1516 » ndz, 8 wrz 2013, 22:39

Może po prostu tak reaguje na odjęcie gazu, nie czuć tego jak hamowania silnikiem? Nie przypomina to pierwszych odczuć po jeździe na 4T gdzie odjęcie gazu kładzie cię na kierę? :D
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
magi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 307
Rejestracja: sob, 7 mar 2009, 22:16
Motocykl: Sx 125 2008
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: dziwny problem i dysza do tuningowego wydechu

Post autor: magi » pn, 9 wrz 2013, 15:21

Powiem tak jezdze 2 seozn sx 125 ostatnio siadlem na sxf 250 i bez problemu przejechalem kilkaser metrowna jednym kole siadlem na rmz 250 i sasznie dziwnie sie czulem a ojezdzie na jednymkole moglem zapomniec kilkanascie metrow i to jeszcze takie wymuszone,niekontrolowane.Sam nie wiem co jest moze i na ktm lepiej mi sie lata niz na japoni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”