Da sie załozyc starter do sx 450-2003r?

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
north-bis
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: sob, 21 kwie 2007, 08:49
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Da sie załozyc starter do sx 450-2003r?

Post autor: north-bis » pn, 7 maja 2007, 20:48

Mam mozliwosc zakupu KTM sx 450-2003r w dobrych pieniadzach,ale motocykl nie posiada startera(a na "bez" sie juz nie pisze).Prosze mi napisac czy jest mozliwosc zalozenia el.startera .Jezeli tak to prosze o jakies wskazowki jak to zrobic i gdzie nabyc taki zestaw i za ile,bo nie wiem czy gra jest wogole warta swieczki.
PS:Doklejam jeszcze jedno pytanko(pewnie srednio madre ,ale co mi tam ,podobno nie ma glupich pytan,sa jedynie glupie odpowiedzi),mianowicie ;czy jest mozliwosc zalozenia startera do 2T-KTM 380sx(ktorego posiadam i tylko z tego powodu chce zamienic na motorek ze starterem)?Z tego co wiem to nie,ale moze ma ktos jakis mantyk naszych domorosłych wirtuozów władania drutem i młoteczkiem..Pozdro i za bardzo mnie nie zjedzcie za to pytanie jezeli jest niemozliwe technicznie,przeciez jakbym wiedzial to bym sie nie pytal

Yamaciek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: pt, 17 mar 2006, 16:38
Motocykl: Łajzi 450F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Yamaciek » wt, 8 maja 2007, 21:47

Do SX450 da się założyć starter. Najprościej jest kupić serwisowy zestaw w którym dostajesz wszystko co potrzebne. Koszt ok 3000 pln. Można też pobawić się w poszczególne części rezygnując z prądnicy to wtedy wyjdzie trochę taniej. Ja skompletowałem trochę z używek a trochę z nowych. Bez prądnicy wyszło ok 1400pln.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”