Mega zalewanie się motoru

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
Kropek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 254
Rejestracja: czw, 5 kwie 2007, 23:37
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kropek » śr, 18 kwie 2007, 20:22

enduroguy pisze:
Kropek pisze:
enduroguy pisze:Jakby mial poziom paliwa w komorze plywakowej za wysoki to by sie przelewami wacha wylewala przedewszzystkim. Pozatym to akurat latwo sprawdzic - zakrec kranik i wtedy pokop, zeby wszystko wyjasnic
pzdr
Przeczytaj najpierw co napisałem w pierwszy poście. Specjalnie długo długo regulowałem tą blaszkę na pływakach żeby nie przelewała się bena, nie kiedy leciała ale wystarczyło że pukłem jakimś drewienkiem w gaźnik i było ok. Mogę zrobić zdjęcia jeśli wam coś to ułatwi !! Pozdrawiam
Regulowales ale cos ci nie wyszlo skoro czasem sobie pukasz drewienkiem . zawor iglicowy sie wiesza, albo jest jakis nieszczelny - dotrzyj go pasta do zaworow.

Witam !! Niestety nigdy się nie spotkałem z czymś takim jak pasta do zaworów !! Napisz może ile takie cudo kosztuje, oraz gdzie to mogę dostać !! Pozdro oraz dzięki :D :D :D

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piasektt » śr, 18 kwie 2007, 21:48

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pas ... Google&lr=

http://moto.allegro.pl/item183233462_pa ... _itp_.html


jeszcze popros Kube żeby do ciebie przyjechał i żeby Ci to zrobił bo cos słabo ci to wszytko idzie - nie bierz tego tak do serca :wink:

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroguy » śr, 18 kwie 2007, 22:32

piasektt pisze:jeszcze popros Kube żeby do ciebie przyjechał i żeby Ci to zrobił bo cos słabo ci to wszytko idzie
zadzieram kiece i lece hehe ;)
dokladnie o taka paste mi chodzilo. Jak chcesz to pojdz sobie do pierwszego lepszego mechanika i popros o doslownie gram tej pasty to zaoszzczedzisz kilka zl
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”