Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczników

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
SpaliniarzMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: ndz, 15 mar 2009, 23:38
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczników

Post autor: SpaliniarzMX » ndz, 3 cze 2012, 15:32

Witam , mam pytanie co będzie pasować do silnika yz 125 2005 ze starszych silników , czy 2005 to całkiem nowy silnik czy może coś tam będzie pasować np. skrzynia , aha i gdzie dostane części do ww modelu oryginalne albo dobre zamienniki , mogą być na zamówienie ( chodzi mi o każdą cześć np ze serwisu albo od dilera :) .

davidvip
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 211
Rejestracja: sob, 7 sty 2012, 02:38
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczni

Post autor: davidvip » pn, 4 cze 2012, 15:49

SpaliniarzMX pisze:Witam , mam pytanie co będzie pasować do silnika yz 125 2005 ze starszych silników , czy 2005 to całkiem nowy silnik czy może coś tam będzie pasować np. skrzynia , aha i gdzie dostane części do ww modelu oryginalne albo dobre zamienniki , mogą być na zamówienie ( chodzi mi o każdą cześć np ze serwisu albo od dilera :) .
Hmm, pytasz się gdzie dostaniesz części np. oryginalne i sam sobie odpowiadasz na pytanie.
Praktycznie każdą część dostaniesz u dealera YAMAHY!

Co do pasowania części z starszych roczników to trochę części będzie pasowało ale po co robić takiego składaka? Jak potrzebujesz tanich częsci to szukaj na allegro używanych

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczni

Post autor: Czepek » pn, 4 cze 2012, 16:31

davidvip pisze:
SpaliniarzMX pisze:Witam , mam pytanie co będzie pasować do silnika yz 125 2005 ze starszych silników , czy 2005 to całkiem nowy silnik czy może coś tam będzie pasować np. skrzynia , aha i gdzie dostane części do ww modelu oryginalne albo dobre zamienniki , mogą być na zamówienie ( chodzi mi o każdą cześć np ze serwisu albo od dilera :) .
Hmm, pytasz się gdzie dostaniesz części np. oryginalne i sam sobie odpowiadasz na pytanie.
Praktycznie każdą część dostaniesz u dealera YAMAHY!

Co do pasowania części z starszych roczników to trochę części będzie pasowało ale po co robić takiego składaka? Jak potrzebujesz tanich częsci to szukaj na allegro używanych
A widziałeś jakąś yz 125 na alu ramie na częsci na allegro? Od października przegladam codziennie allegro pod hasłem yz 125 i jeszcze nie widziałem nic.
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

davidvip
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 211
Rejestracja: sob, 7 sty 2012, 02:38
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczni

Post autor: davidvip » pn, 4 cze 2012, 17:18

Czepek pisze:
davidvip pisze:
SpaliniarzMX pisze:Witam , mam pytanie co będzie pasować do silnika yz 125 2005 ze starszych silników , czy 2005 to całkiem nowy silnik czy może coś tam będzie pasować np. skrzynia , aha i gdzie dostane części do ww modelu oryginalne albo dobre zamienniki , mogą być na zamówienie ( chodzi mi o każdą cześć np ze serwisu albo od dilera :) .
Hmm, pytasz się gdzie dostaniesz części np. oryginalne i sam sobie odpowiadasz na pytanie.
Praktycznie każdą część dostaniesz u dealera YAMAHY!

Co do pasowania części z starszych roczników to trochę części będzie pasowało ale po co robić takiego składaka? Jak potrzebujesz tanich częsci to szukaj na allegro używanych
A widziałeś jakąś yz 125 na alu ramie na częsci na allegro? Od października przegladam codziennie allegro pod hasłem yz 125 i jeszcze nie widziałem nic.
To chyba źle oglądałeś bo całkiem nie dawno jeszcze były! Poniżej zdjęcie (ściągnąłem je z niedawnej aukcji jak szukałem zaworu do mojej YZety. Jak widzisz te częsci poniżej są dokładnie do 05r.


Autor tematu
SpaliniarzMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: ndz, 15 mar 2009, 23:38
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczni

Post autor: SpaliniarzMX » pt, 8 cze 2012, 12:33

A gdzie w okolicach Zielonej Góry jest jakiś salon , albo diler yamahy ? , wolał bym np , zamawiać przez internet żeby mnie nie kroili ( nie mówię że chce jakiś części za grosze , ale żeby nie były to ceny z kosmosu :axe: ) , a co do częsci z allegro to tylko ostatecznie bo większość tych pseudo handlarzy nie wie co sprzedaje i w jakim stanie , a o rocznikach czesci nie wspomnę .

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Zmiany w silnikach YZ 125 2005 względem starszych roczni

Post autor: sebek1516 » pt, 8 cze 2012, 19:30

Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”