jak poprawic moc cr 250 2002r

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
matiz333
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 29
Rejestracja: pn, 2 kwie 2012, 10:51
Motocykl: Cr 250 i inne :D
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: jak poprawic moc cr 250 2002r

Post autor: matiz333 » pn, 16 kwie 2012, 23:33

To że masz wytartą przepustnice to najmniejszy problem, pierwsze co zrób to zwiększ poziom paliwa w komorze pływakowej poprzez zanurzenie go głębiej. Następnie musisz cyknąć szybką regulacje , paliwowo-powietrzną , ustawić obroty i sprawdzić jak crka wymiata :D :D :D :rolleyes: :rolleyes:

Jak to nie da rady to porównaj dysze z serwisów-ką. :finga:

komuch
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: pt, 23 kwie 2010, 20:32
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: jak poprawic moc cr 250 2002r

Post autor: komuch » wt, 17 kwie 2012, 15:04

kampton Proszę o jedno, bo aż oczy bolą gdy czyta się twoje posty, morze-to zbiornik wodny, a słowo może służy do przedstawianie innych propozycji itp

Awatar użytkownika
kapik69
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 08:27
Motocykl: Honda CR250R 2002
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TUCZNO
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: jak poprawic moc cr 250 2002r

Post autor: kapik69 » wt, 17 kwie 2012, 15:28

teraz ja się wypowiem. CR250 trochę jeździłem, różnymi z zaworem wydechowym sterowanym mechanicznie i elektrycznie (RC). I w tych ze sterowaniem mechanicznym jest łatwiej stwierdzić czy zawór dobrze się otwiera, a RC to jest trochę zagadka. Silniczek krokowy który otwiera ten zawór niby się nie psuje, ale kolega w zeszłym sezonie miał objawy podobne do tych twoich, robił wszystko, sprzęgło, świeca, tłok nowy, a moto dalej chodziło dobrze, ale do innych jakoś nie miało polotu. Wymienił silniczek krokowy i moto jedzie jak powinno, i inne teraz nie mają szans na przyśpieszenie. Ja obstawiam elektrycznie sterowany zawór wydechowy (RC). Ale zaznaczam od razu że może być masa innych uszczerbków w twoim sprzęcie które powodują że moto chodzi tak, a nie inaczej.
szukam sponsora... ciekawe czy znajde ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”