Yamaha YZ 450F nierowna praca

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
Barosz90
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 17 kwie 2011, 11:29
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Yamaha YZ 450F nierowna praca

Post autor: Barosz90 » pn, 26 mar 2012, 22:23

Witam posiadam Yamaha YZ 450F w zeszlym sezonie motor ustawilem sobie ze palil od kopa zimny czy cieply ale na zime zrobilem remont silnika wymiana walu na hot rods tlok itp bez zaworow bo sa ok walki rozrzadu mam hot cams ale one byly po zlorzeniu motor pali na zimno ale jak dluzej pojezdze to nie moge odrazu odpalic do tego jak przygazuje to odrazu nie schodzi z obrotow dopiero po kilku sekundach. Regulowalem gaznik na kilka sposobow ale jest tak samo nie schodzi odrazu z obrotow. I mam pytanie czy to jest problem z TPS czy moze Iglica bo jak ja sprawdzilem to byla porysowana i to sporo nie wiem czy ona naprawe robi takie zamieszanie. Iglice bede zamawial. Moze ktos z was mial podobny problem. A TPS-a nie wiem jak sprawdzic i czy jest mozliwosc wymiany lub wyregulowania go. Z gory dzieki za pomoc

Big
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 362
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w lesie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Yamaha YZ 450F nierowna praca

Post autor: Big » wt, 27 mar 2012, 22:47

z
Ostatnio zmieniony pt, 6 kwie 2012, 19:56 przez Big, łącznie zmieniany 1 raz.

Autor tematu
Barosz90
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 17 kwie 2011, 11:29
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Yamaha YZ 450F nierowna praca

Post autor: Barosz90 » śr, 28 mar 2012, 00:40

dzisiaj posiedzialem nad tym gaznikiem i znalazlem przyczyne ;) ssanie sie zacina i dlatego skacza obroty, jest wygiete i musze chyba wymienic :) ale dzieki za podpowiedz.. Sprawdze jak pozycze od kolegi ssanie bo ma taki sam motorek co ja :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”