RATUJCIE!!! HUSQVARNA CR/WR 250 brak części - allegro -brak

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
janekk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 11 kwie 2011, 12:14
Motocykl: exc200/xl600r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nałęczów, lubelskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: RATUJCIE!!! HUSQVARNA CR/WR 250 brak części - allegro -b

Post autor: janekk » czw, 8 mar 2012, 07:11

Polak potrafi!

Autor tematu
artek21
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: ndz, 23 paź 2011, 00:36
Motocykl: Honda CRF 450
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: RATUJCIE!!! HUSQVARNA CR/WR 250 brak części - allegro -b

Post autor: artek21 » sob, 23 cze 2012, 20:48

Dokładnie! Zrobiłem tak samo. Dospawałem ten ząb migomatem... ale zrobiłem go ciut mniejszy od reszty. Wszystko pracuje idealnie:) nie stuka nie puka. Fakt - sprzedałem ten motor znajomemu jezdzi nim juz dłuuuugi czas (nie oszczedza moto) i wszytko gra. Ostatnio wymienialem mu tarcze sprzegłowe to zebata było widac ze jest cała :) Ale jest to ostatecznosc! ;)


Pozdrawiam!

Tomekk
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: sob, 3 lip 2010, 22:56
Motocykl: Husqvarna WR 250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: RATUJCIE!!! HUSQVARNA CR/WR 250 brak części - allegro -b

Post autor: Tomekk » ndz, 24 cze 2012, 20:56

Ja również Zycha nie polecam. Moja walka z nim trwała 3 miesiące.
-części drogie, rabatu brak jakiegokolwiek mimo zamówienia za 1500zł, ale zapewniał, że ma wszystko na stanie, a śpieszyło mi się
-korbe wysłał mi od 250tki, zamiast 450tki, a uszczelki jakie tylko miał ( połowa od 250, jedna od 510 i reszta od 450 )
-łańcuszek miał mi przysłać oryginalnie zakuty - doszedł rozkuty i bez zapinki ( po odesłaniu do wymiany przysłał mi ten sam, tylko zakuty młotkiem ;/ )
-łożyska wału mi przysłał FAGI z dorabianym rowkiem u tokarza za cenę 180zł, a miały być zamienniki dobrej firmy ( gdybym wiedział, że mi takie coś przyśle to bym sobie sam kupił takie same łożyska za 80zł i dorobił rowki za 20zł )
-za każdą przesyłkę na wymianę obciążał mnie, wysyłał mi cwaniak części za pobraniem ( kwota pobrania była kwotą wysyłki )

Walczyłem z nim 3 miesiące. Wydałem 100zł na przesyłki i mój remont trwał ponad 2 miesiące, zamiast tygodnia. Uszczelkę pokrywy sprzęgłowej od 250tki mam do dziś, ale straciłem już siłę na walkę z nim. Od tamtej pory każde zamówienie składam u Mleczka - pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Zawsze słowni, do tego ceny atrakcyjne. Przy większych zamówieniach dokładają czasem gadżety typu kalendarz Husqvarny albo jakieś naklejki, co jest miłym gestem dla klienta. Polecam również Demczuk motocykle - zawsze jak zadzwonię o poradę techniczną to dostanę to, co mnie interesuje. Do tego u Zycha jakiś analfabeta odpisywał zawsze na maile.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”