Cylinder do oceny

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
charlibrkck
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 73
Rejestracja: wt, 19 maja 2009, 18:07
Motocykl: yz 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Cylinder do oceny

Post autor: charlibrkck » sob, 19 lis 2011, 17:12

.
Ostatnio zmieniony pt, 29 sie 2014, 20:06 przez charlibrkck, łącznie zmieniany 2 razy.
KEEP THE GAS!!!

seba yamaha yz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 336
Rejestracja: śr, 27 maja 2009, 14:24
Motocykl: Yamaha yz-f 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Cylinder do oceny

Post autor: seba yamaha yz » sob, 19 lis 2011, 17:23

z tego co widze to masz nicasil w nienajgorszym stanie, musisz pozadnie zmirzyc cylinder jaki ma wymiar INACZEJ TO NICZEGO SIE NIE DOWIESZ A ZDJECIA TEZ NIE ODDADZA TAK STANU TEGO NICASILU. Orginalny cylinder nie ma raczej złotego koloru tzn ja tak w orginalnym cylindrze nie mam. Tłok zdejmujesz po przez wyciagniecie zabezpieczenia jakimis małymi szczypcami i palcem wciskasz sworzen i wyjdzie zadna filozoofia. Tłok zawsze ma delikatny! luz na boki, a korbe łapiesz jak jest na samej gorze i ruszasz gora doł jak nie ma luzu to jest ok. Jak nie wiesz ile ma nalatane ta korba to ciezko powiedziec jak długo wytrzyma. Nie wiem czy sie koledzy ze mna zgodza ale ja bym wymienił korbe, łozyska i uszczelniacze jesli nie jestes pewny ile to tam siedziało.

Big
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 362
Rejestracja: pn, 16 kwie 2007, 12:19
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w lesie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Cylinder do oceny

Post autor: Big » sob, 19 lis 2011, 18:06

seba yamaha yz pisze: Jak nie wiesz ile ma nalatane ta korba to ciezko powiedziec jak długo wytrzyma. Nie wiem czy sie koledzy ze mna zgodza ale ja bym wymienił korbe, łozyska i uszczelniacze jesli nie jestes pewny ile to tam siedziało.
"Pojeździłem niecałe 2 sezony " , tak pisze nam kolega charlibrkck .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”