czesci cr 125 i Yz

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Awatar użytkownika
Autor tematu
rzeźnik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

czesci cr 125 i Yz

Post autor: rzeźnik » śr, 1 cze 2011, 11:46

Witam wszystkich... jestem nowy na tym forum... nie wiem czy dobrze trafiłem w dział :) mam pytanko ponieważ nabyłem dosć stare motorki Cr(83r) i Yz(85r) za marne grosze po 200zł sztuke.... i pytanko ponieważ mam silniki w rozsypce ze tak powiem...potrzebuje do nich części silnikowych w hondzie brak czegos w skrzyni prawdopodobnie wodzików a w Yz korbe wywaliło karterami są pospawane itp...musze gdzieś zdobyć wał do niej...moze ktos z was posiada namiary na kogos z używanymi częsciami :?: :?: czy ratuje mnie tylko ASO :?: :?: proszę o wyrozumiałosć :D

Awatar użytkownika
Bednar91mx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Re: czesci cr 125 i Yz

Post autor: Bednar91mx » sob, 4 cze 2011, 08:15

co do Yamahy to wszystkie części kupuje tutaj. http://www.yamaha-czesci.motolagow.pl/index.htm
Może coś będą mieli. A który rok tych potworów?:)
Za częściami do cr można zobaczyć na www.teile-katalog.de Niemiecki sklep ale też mają wszystkie części.
Ceny tych sklepów nie sa za niskie bo to nowe, oryginalne części.

Awatar użytkownika
Autor tematu
rzeźnik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Re: czesci cr 125 i Yz

Post autor: rzeźnik » sob, 4 cze 2011, 18:17

"Cr(83r) i Yz(85r)" troszke stare ale jestem w trakcie reanimacji :D Cr-ka została pomalowana tylko ten silnik mnie trzyma :|
pare braków mam(mechanizm rozruchu,mechanizm zmiany biegów,dekielek od pompy wody no i spreżynki od sprzęgła wraz z tym bolcem co wypycha sprzęgło... :| moze ktoś z was posiada coś do Cr-ki??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”