RM 250 z 83r. Cross mała moc zniskich obrotów

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
wary2
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: wt, 17 sie 2010, 09:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

RM 250 z 83r. Cross mała moc zniskich obrotów

Post autor: wary2 » sob, 30 kwie 2011, 21:09

Witam wszystkich.

Mam taki problem. Posiadam Suzuki RM 250 z 83r bez zaworo wydechowego(zaworu mocy)
Motocykl przeszedł u mnie kompletną regeneracje, niestety coś jest nie tak po pierwsze nie ma wolnych obrotów cały czas trzyma wysokie przepustnica na samym dole a on dalej ma wysokie obroty,żeby tego było mało motocykle dostaje kopa dopiero z dość wysokich obrotów... Trzeba go dość solidnie przeciągnąć wtedy czuć moc... Z niskich obrotów jak dodaje gazu to jak by przerywał ale tak delikatnie.

W chwili obecnie motocykl jest na dotarciu więc mam zastosowane bardziej bogatą mieszankę (olej paliwo)...
Świeca irydowa.

Zapłon ustawiłem metodą prób i błędów i na chwile obecną jest ustawiony "dziwnie" do samego końca w prawo czyli bardzo wczesny. Jak go opóźnię próg braku mocy coraz bardziej się podnosi czyli na jeszcze wyższych obrotach osiąga moc albo przerywa za każdym razem odpala dość fajnie z pierwszego kopa...

Sam już nie wiem podajcie jakieś rozwiązania.

Np jak regulujecie zapłon ja mam ten stary typ z dwoma cewkami i magnetem w środku...

Pozdrawiam

Autor tematu
wary2
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: wt, 17 sie 2010, 09:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: RM 250 z 83r. Cross mała moc zniskich obrotów

Post autor: wary2 » ndz, 8 maja 2011, 14:28

Filtr założyłem ale bez zmian. Teraz zamówiłem na Allegro zestaw moduł stator magneto cewka. Może się poprawi.Tylko że ten chiński zamiennik nie wiem co to będzie warte za niecałe 400 zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”