Tłok do cylindra Athena 144

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
charlibrkck
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 73
Rejestracja: wt, 19 maja 2009, 18:07
Motocykl: yz 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Tłok do cylindra Athena 144

Post autor: charlibrkck » czw, 14 kwie 2011, 14:22

Witam, mam w mojej YZ 125 2004 cylinder Athena o pojemności 144. Takiego go już kupiłem(z Anglii). Poprzedni właściciel mówił że wymieniał cały kit przed sprzedażą. Z racji że już trochę pojeździłem a moto jest aktualnie w mechanika(przegląd) to pomyślałem żeby wymienić tłoka i mieć święty spokój na najbliższy sezon. Rozmawiałem z mechanikami z tego warsztatu i mówią że jest problem bo nigdzie nie można dostać tłoka do tego zestawu...Mówią mi że najlepiej nic nie ruszać na razie bo motor jest w pełni sprawy a międzyczasie szukać tego tłoka i uszczelek. Mówią że prawdopodobnie nigdzie się go nie dostanie, a mi jakoś nie bardzo widzi się dawać teraz 2000zł na cylek tym bardziej że dopiero co robiłem tylne zawieszenie(3 zestawy naprawcze).Wie ktoś może gdzie mogę dostać tłoka do tego zestawu(uszczelki też by się przydały)? Ile wogóle ile jest selekcji na tym cylindrze? Z góry dzięki :D
KEEP THE GAS!!!

Rams
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 524
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 22:30
Motocykl: mechaniczna pomarancza
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sta
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tłok do cylindra Athena 144

Post autor: Rams » pt, 15 kwie 2011, 16:13

Dzwoniłeś do większych sklepów z częściami? Ostatni jak patrzyłem za częściami do moto to widziałem tłok do cylindra atheny 144, może uda mi się znaleść ten sklep.

krukENDURO
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 37
Rejestracja: czw, 13 lis 2008, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tłok do cylindra Athena 144

Post autor: krukENDURO » pt, 15 kwie 2011, 21:33

Z tego co wiem to firma M-line handluje tłokami i uszczelkami atheny, popytaj, może oni będą mieć, chociaż nie wiem jak u nich ze sprzedażą detalczną

m-line.com.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”