NIE ODPALA PO REMONCIE RMZ 450

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
listwa22
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: wt, 3 sie 2010, 23:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

NIE ODPALA PO REMONCIE RMZ 450

Post autor: listwa22 » sob, 30 paź 2010, 09:13

Witam ma nst problem,zrobiłem kapitalny remont tzn wszystkie łozyska, korbowud,tłok, łancuch rozrzadu wał był wyważany itd,i jak złożyłem moto na kopa nie odpalił tylko na zapych po paru razach,jak odpalił i chodził na ssaniu było ok kolanko nagrzało się całe do czerwoności zawsze tak maiłem ale kawałek był czerwony,i gdy wył ssanie strzelił pare razy z wydechu i zgasł jak dałem gazu było tak samo,pużniej odpalał na kopke ale nic się niezmieniło,postanowiłem spr luzy zaworowe ale były ok,jedno co to krzywki na wałku rozrzadu niebyły równolegle do siebie tylko ssaca była nizej a wszystko było ustawione na fabrycznych znakach itd,sa jeszcze tam jakieś znaki mazakiem,przestawiłem rozrzad o jeden ząbek i krzywki są ok luzy też sprawdzałem ponownie,złożyłem i nic wogóle nieodpala jedynie jak poruszam manetką na sucho to złapie tak na 2-3 sekundy strzeli z wydechu i tyle na zapych prubuje załapac ale strzreli z wydechu i tyle,zmieniłem świece też na nowa ale nic niepomogło niewiem co mam zrobic już prosze o pomoc

dziudzier
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 23:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: NIE ODPALA PO REMONCIE RMZ 450

Post autor: dziudzier » czw, 11 lis 2010, 19:38

popraw gaźnik a przede wszystkim upewnij sie ze ten rozrząd jest poprawnie, jeśli już czegoś nie spi....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”