Kawasaki KX 125 ciągnące sprzęgło

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
uncatchble
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: ndz, 7 sie 2011, 19:11
Motocykl: kx 125 98'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kawasaki KX 125 ciągnące sprzęgło

Post autor: uncatchble » wt, 9 sie 2011, 09:54

To ja się trochę podepnę pod temat i go odkopie. Mam podobny problem z kx 125 98r, gdy chcę wystartować i wrzucam 1 z luzu na niskich obrotach motor gaśnie, przy zawracaniu również sprzęgła prawie nie ma. I mam 2 pytania co należy kupić aby problem znikł i czy można jakiś czas jeździć na takim sprzęgle ?

Pozdrawiam.
Drive only as fast as
you have it under control

andy2208
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 386
Rejestracja: ndz, 28 cze 2009, 16:23
Motocykl: '05 YZ 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Zagwiździe
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kawasaki KX 125 ciągnące sprzęgło

Post autor: andy2208 » wt, 9 sie 2011, 17:05

To ja się trochę podepnę pod temat i go odkopie. Mam podobny problem z kx 125 98r, gdy chcę wystartować i wrzucam 1 z luzu na niskich obrotach motor gaśnie, przy zawracaniu również sprzęgła prawie nie ma. I mam 2 pytania co należy kupić aby problem znikł i czy można jakiś czas jeździć na takim sprzęgle ?

Pozdrawiam.
Sprawdzałeś stan sprzęgła? Pomierz grubości okładzin na tarczach sprzęgłowych (porównaj z wartościami z serwisówki) i sprawdź czy nie masz rowków na zewnętrznym koszu.

uncatchble
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: ndz, 7 sie 2011, 19:11
Motocykl: kx 125 98'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kawasaki KX 125 ciągnące sprzęgło

Post autor: uncatchble » wt, 9 sie 2011, 20:25

andy2208 pisze:
To ja się trochę podepnę pod temat i go odkopie. Mam podobny problem z kx 125 98r, gdy chcę wystartować i wrzucam 1 z luzu na niskich obrotach motor gaśnie, przy zawracaniu również sprzęgła prawie nie ma. I mam 2 pytania co należy kupić aby problem znikł i czy można jakiś czas jeździć na takim sprzęgle ?

Pozdrawiam.
Sprawdzałeś stan sprzęgła? Pomierz grubości okładzin na tarczach sprzęgłowych (porównaj z wartościami z serwisówki) i sprawdź czy nie masz rowków na zewnętrznym koszu.
Dzięki, a czy wymiana oleju coś może dać ? Bo olej troszkę brązowy już.
Drive only as fast as
you have it under control

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”