CR 125 nie odpala

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
slejerek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 30 maja 2010, 19:26
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

CR 125 nie odpala

Post autor: slejerek » pn, 31 maja 2010, 12:22

Witam wszystkich!
Mam problem ze swoją CR-ką. Nie chce w ogóle odpalić. Iskra jest, paliwo dostaje a nic nie chce gadać. Zgasła jak ją nieco przegazowałem (zanim w ogóle ruszyłem) i już nie nie odpala. Wcześniej nie miałem żadnych problemów. Wyczyściłem gaźnik ale to nic nie pomogło. Proszę o pomoc w tym temacie albo może polecicie dobrego mechanika z Warszawy
Z góry dzięki

kksmikq
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: pn, 31 sie 2009, 18:38
Motocykl: SX 125 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Śrem
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CR 125 nie odpala

Post autor: kksmikq » śr, 2 cze 2010, 22:50

Jak wygląda świeca sucha przepalona ? Czy mokra ? Możliwe ,że coś nie tak z zaworem wydechowym mógł się jakoś zblokować no i się moto zalewa a jak się zaleje to kaplica. Zawór wydechowy otwiera się wraz z dodawaniem gazu, a z tego co piszesz że jak przygazowałeś i zdechł to mógł się zablokować. Sprawdź ten zaworek i informuj :)

Autor tematu
slejerek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 30 maja 2010, 19:26
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: CR 125 nie odpala

Post autor: slejerek » pt, 4 cze 2010, 11:02

Świeca jest mokra, cały czas sie zalewa. Troche sie poprawilo(w sensie zalewanie swiecy) jak zrobilem ubozsza mieszanke ale to tez chyba nie tedy droga...moto nadal nie odpala. a jak sie dostac do tego zoworu?
dodam jeszcze ze na chwile odpalila z pychu, ale niestety tylko na chwile i dalej kaplica. podobna sytuacja bo w chwili odkrecenia manetki zgasla. zalewa sie czy ten zawor? czy moze brak kompresji? troche niestety slaby ze mnie mechanik..ale moze jeszcze bym cos pokombinowal zanim oddam do serwisu. macie jakies propozycje?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”