Honda HM CRE (am6) problem z odpalaniem :)

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
Ksieciu16
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 25 wrz 2009, 19:57
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Honda HM CRE (am6) problem z odpalaniem :)

Post autor: Ksieciu16 » pt, 30 kwie 2010, 14:49

Witam wszystkich na forum.

Posiadam Motor Honda HM CRE (am6)

Gdy urwała mi się linka od gazu na początku grudnia,po okolu 2 tygodniach kupiłem nowa.. W dzień prze wigilią próbowałem odpalić moto raz złapał i zgasł ( pchanie na biegu,kopanie kopka nie pomagało).Na początku marca postanowiłem odgrzebać moto z garażu i zapalić niestety nic z tego.. Powodem był brak iskry. Wiec kupiłem nowy moduł,stary się spalił bo bylem z nim u elektryka. Założyłem nowy i dalej nic. Kolejna rzeczą która zrobiło było wyjecie cewki z pod magneta.. Pożyczyłem inna i dalej nic. Nie jestem pewien ze ta która pożyczyłem była dobra i ta moja tez.. :/


Iskra jest.Paliwo jest. Wczoraj wyciaglem cewkę pod magnetem wymalowałem benzyna ekstrakcyjna położyłem do słońca na okolo godzine i bylo git motor palił. Dzisiaj rano juz na zimnym nie chciał zapalic ale wkońcu chycil po kilku kopach i małym pchnięciu.. Później juz palił od kopa czasem 2.. Pojeździłem i brakło mi paliwa.. Wiec zapchałem do domu i umyłem go. Teraz wieczorem próbuje odpalić i lipa.. Jak myślicie padła cewka pod magnetem ??A i kompresja jest bo sprawdzałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”