Dziura w gazie Yz 250 f 2008 pomocy !! ;/

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
1gutek7
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 16 lis 2009, 12:06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Dziura w gazie Yz 250 f 2008 pomocy !! ;/

Post autor: 1gutek7 » wt, 17 lis 2009, 12:42

Panowie Kupilem niedawno yz 250f i okazał sie strasznym trupem !!! Juz musialem wymienic w niej 3 zawory ssące i skrzynie bo padła ;/ Ale teraz jest tak , gdy jade np na 3 gdy trzymam tak malutko gazu jedzie normalnie dodam jej zbiera sie i nagle jej spusze z gazu i utrzymuje tak polowe gazu i nagle zaczyna przerywać ale gdy dodam gazu to normalnei sie zbiera , obroty jej nie schodzą dopiero po czasie tzn niekiedy normalnei schodza , niekiedy po 3-4 sek a neikiedy woogle musze na biegu obnizyc obraty tzn zdławić ją , a gdy jzezdzam z górki wrzucam np 2 i wogle nie hamuje silnikiem tzn jedzie na wysokich obrotach :/ Nie ograniam tego w gazniku wyszstkie dysze wyczysczone filtr powietrza czysty , wie ktos moze jakie są ustawienia gaznika w serisówce ?? Wiem jedynei ze iglica na 4 od dolu ;) Co moze byc przyczyną ???

-Bartas-
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 12 cze 2009, 19:12
Motocykl: Yamaha YZ250F 08r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Dziura w gazie Yz 250 f 2008 pomocy !! ;/

Post autor: -Bartas- » wt, 17 lis 2009, 17:27

4 rowek od gory i zacznij od 1.5 obrotu sruby regulacji mieszanki.
Twoim problemem jest lewe powietrze.. gaznik i uszczelka pod glowica do inspekcji.
Jak jestes z Warszawy albo okolic to zapraszam, coś poradzimy- dodam ze miałem ten sam problem.

Autor tematu
1gutek7
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 16 lis 2009, 12:06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dziura w gazie Yz 250 f 2008 pomocy !! ;/

Post autor: 1gutek7 » wt, 17 lis 2009, 20:20

Heh jestem z południa wiec do wawy mam hoho ;) Ale dzięki za propozycje . Uszecla pod głowicą wymieniana była jakies 3 mth temu takze chyba to nei jest przyczyną . Dzisiaj rozmawiałem z kumplem co ma wr 250 f z 2005 r i mial prawie identyczny problem i chyba ze 3 razy rozbierał gaznik i skladal czyscil regolowal i dało efekt ale walczył z tym kupe czasu , narazie niestety niemoge zajrzec do motoru bo jestem chory ;/

-Bartas-
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 12 cze 2009, 19:12
Motocykl: Yamaha YZ250F 08r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Dziura w gazie Yz 250 f 2008 pomocy !! ;/

Post autor: -Bartas- » wt, 17 lis 2009, 21:25

To że ktoś wymieniał nie oznacza że dobrze złozył bądz dokrecił:-) Słuchaj zbadaj jak wyglada przepustnica i czy jest mały oring na srubie mieszanki oraz jego stan. Moto swieze wiec na odleglosc odrzucam połączenie gaźnika. Pozdro:-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”