Problem CR 125 2007 obroty gaznik Vforce3???

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
oociep
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 6 lis 2007, 21:50
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Problem CR 125 2007 obroty gaznik Vforce3???

Post autor: oociep » pt, 25 wrz 2009, 21:24

Moja honda nie ma wolnych obrotow ma wysokie a po 5 sekundach spadna i gasnie. Z wolnych obrotow nie chce jechac gasnie , wg mnie dostaje za malo paliwa a za duzo powietrza jak sie wkreci to idzie na wyzszych obrotach.Dodoam ze poziom paliwa jest ustawiony jak w serwisowce jka podnioslem poziom paliwa to go przelewalo lekko go przechylilem i juz paliwo cieklo.Gdy zmniejszylem poziom paliwa wogole nie chcial jechac wiec sadze ze teraz poziom paliwa jest dobry dysze wszystkie w standardzie.Iglica na 3 stopniu.WYdaje sie jakby paliwo bylo bo czasami pocieknie z wezykami na do hamowaniu i gdy przechyle go pod katem 45 stopni ale jakby sie nie dostawalo do cylindra bo go dlawi przy mocnym dodaniu gazu i na zakretach.Dodoam ze mam membrany Vforce3 i ukl FMF .Pozdro i dizkei za podpowiedzi

pytlar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 23:38
Motocykl: Motobi Wilga 65/50 ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Prabuty
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Problem CR 125 2007 obroty gaznik Vforce3???

Post autor: pytlar » sob, 26 wrz 2009, 10:36

to zobacz, czy któraś tam ta twoja membrana Vforce3 sie nie ukruszyła/nie ułamała :wink:
a filtr powietrza jak wyglada??
:)

Autor tematu
oociep
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 6 lis 2007, 21:50
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Problem CR 125 2007 obroty gaznik Vforce3???

Post autor: oociep » sob, 26 wrz 2009, 11:02

Filtr jest zawsze czyszczony no wlasnie tez sie zastanawialem nad membranami chce wrocic gaznikiem do poprzedniego stanu tak zeby mial jescze wiecej paliwa wtedy go przelewalo jak go lekko przechylilem ale przynajmniej w zakretach dalo sie ruszac bardzo pomotane to jest zaraz sprawdze membrany.Dzieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”