Siadające świece w rm 85?

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
seba9121
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: pt, 29 maja 2009, 21:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kuj-Pom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Siadające świece w rm 85?

Post autor: seba9121 » sob, 19 wrz 2009, 20:01

Siema wszystkim. :)
Mam problem otóż padła mi raz świece kupiłem nową i teraz znów mi ta nowa padła tzn.moto chodził dobrze wszystko było ok.Na drugi dzień chcę sobie polatać odpalam o po dodaniu gazu gaśnie i tak wkółko ja pochodzi z 5 sekund to też zgaśnie i poprzednim razem też tak było jak padła świeca.Nie wiecie czemu tak siadają te świece morze za krótko rozgrzewam go jak ruszę to jeszcze z 5 sekund przerywa i dopiero idzie :?:
Jeszcze jedno ważne pytanie :mrgreen: Dziś założyłem jakąś świece polską pisało iskra i chodził na niej dobrze to mogę na niej jeździć,nic się nie stanie czy muszę na tej dobranej katalogowo :?:

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Siadające świece w rm 85?

Post autor: WLD_Wlodi » ndz, 20 wrz 2009, 15:22

seba9121 pisze:Siema wszystkim. :)
Mam problem otóż padła mi raz świece kupiłem nową i teraz znów mi ta nowa padła tzn.moto chodził dobrze wszystko było ok.Na drugi dzień chcę sobie polatać odpalam o po dodaniu gazu gaśnie i tak wkółko ja pochodzi z 5 sekund to też zgaśnie i poprzednim razem też tak było jak padła świeca.Nie wiecie czemu tak siadają te świece morze za krótko rozgrzewam go jak ruszę to jeszcze z 5 sekund przerywa i dopiero idzie :?:
Jeszcze jedno ważne pytanie :mrgreen: Dziś założyłem jakąś świece polską pisało iskra i chodził na niej dobrze to mogę na niej jeździć,nic się nie stanie czy muszę na tej dobranej katalogowo :?:
No niestety ja miałem podobny problem, świece padały po pół-jednym baku. Obecnie pewnie zakładasz NGK, spróbuj kupić odpowiednik NGK, czyli DENSO. U mnie problem zniknął po wkręceniu starej i dobrze przepalonej świecy od golfa :]

Autor tematu
seba9121
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: pt, 29 maja 2009, 21:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kuj-Pom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Siadające świece w rm 85?

Post autor: seba9121 » ndz, 20 wrz 2009, 17:51

Tak mam świece ngk.To moge jeździć na tej co wkręciłem :?: Nie stanie się nic :?: Bo cross chodzi dobrze. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”