TM 125 nie odpala po remoncie

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
konon312
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

TM 125 nie odpala po remoncie

Post autor: konon312 » pn, 29 cze 2009, 21:08

Czesc, wymienilem korbe w TMie 125 z 96 roku bo w starej padlo lozysko. Zalozylem wszystko bez wiekszych komplikacji, ale motor niechce zapalic. Na poczatku nie dostawal paliwa(sucha swieca), wyczyscilem gaznik i teraz sie zalewa, ale nie zapali, przy okazji jeszcze wali z gaznika paliwo, ale to chyba zawieszonym plywakiem. Co do iskry to mam mieszane uczucia, bo nie jestem pewien jak podpiac kabelki do modulu, fakt jest ich raptem moze z 6-7 z tego 3 wchodza w szybkozlaczki, ale pozostale 3 byly zlaczone tak luzem, tzn zawiniete i oklejone tasma :lol: ( nie moj patent!). Jest tam zielony kabel,czerwony i czarno bialy to od cewki, a od modulu tez jest zielony czerwony i czarno zolty. Ogolnie to probowalem roznych kombinacji, jak dam tak zeby kolory sie zgadzaly to iskra jest ale jak podpne inaczej to jest mocniejsz tylko jeden kabel zostaje nie podlaczony do niczego :?: . Sory ze to tak opisalem, ale ciezko to opisac, a problem jest spory bo chcialbym motor odpalic w najblizszym czasie i troszke posmigac :) . Dodam ze na module pisze: "DENKI CO. KOKUSAN" nie wiem czy jest to oryginalny modul, ale przed remontem motor jezdzil na nim bez problemow.
Prosze o pomoc, z gory dzieki za odp.
Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”