zawory kawasaki kx 250f gdzie kupic najtaniej

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
jachhu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: śr, 8 kwie 2009, 21:26
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

zawory kawasaki kx 250f gdzie kupic najtaniej

Post autor: jachhu » wt, 19 maja 2009, 20:36

Witam koledzy poszukuje sklepów gdzie najtaniej dostane zawory do kawasaki kx250f 2005r prosze o jakies namiary, zależy mi bo robie moto dla siebie ichce wymienić wszystkie z góry dziękii :rolleyes:

miko
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: ndz, 21 paź 2007, 20:36
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Karwia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: zawory kawasaki kx 250f gdzie kupic najtaniej

Post autor: miko » pt, 29 maja 2009, 20:44

Ja moge sprowadzic ci ten komplet orginalnych zaworow i napewno wyjdzie ci to najtaniej. Teraz mam na zbyciu Zaworki do yz 450 f http://moto.allegro.pl/item649250087_za ... z_kxf.html
YZ 450F; Kawasaki Zephyr 550

kfuck
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 36
Rejestracja: wt, 14 kwie 2009, 13:46
Motocykl: EXC 250 '98
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: zawory kawasaki kx 250f gdzie kupic najtaniej

Post autor: kfuck » sob, 6 cze 2009, 13:38

witam,
koelga miał - chyba nadal ma - taki problem, poszły mu zawory w kx250f 94r, nowe mogł miec za 1350 zł serwisie, ale chciał jakies zamienniki których niestety nie ma. wiec znalazł w warszawie firme która dorabia zawory, akcja trwała 5 dni (łącznie z przesyłka, wysyłasz im zawory oni odsyłaja ci dorobione stalowe) koszt jednego 52 zł stal (jakas uszlachetniania), niestety po 2mth pękł zawór wydechowy, naszczęscie dużych szkód nie narobił, niewiemy jaka była tego przyczyna, prawdopodobnie za duży luz w gnieździe zawora, ten nie zdążył się schować - przyblokował się - przy max obrotach dostał tłokiem zgiął się a w konsekwencji pękł. druga teroria jest taka ze stalowe są za słabe i poprostu nie wytrzymał.
od transu..piękniejsza jest tylko cisza..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”