Derbi senda - tłumik

Pytaj o to jak dbać i serwisować swój motocykl!
Autor tematu
kdeska12
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 20:05
Motocykl: Derbi Senda x-treme r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piła WLKP
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Derbi senda - tłumik

Post autor: kdeska12 » śr, 8 kwie 2009, 19:45

Witam mam problem bo zgubiłem w lesie obejme od tłumika, niedawno kupiłem zastępczą ale była za duża i tłumik na niej latał. Dzisaj gdy jechałem sobie z kumplem tłumik obsunął się z obejmy i taka gumowa uszczelka która łączy dyfuzor z tłumikiem rozwaliła się. Pojechałem do sklepu gdzie mają łożyska itp. zmierzyłem rozmiar rury od tłumika i kupiłem na to gumę. Przyjeżdzam do garażu zakładam gume a tu zonk. Ta stara gumowa uszczelka była 2 wymiarowa do połowy jest rozmiar 25mm a później 22mm. Za cholere nie wiem gdzie wogóle takie coś dostać. Jeśli ktoś wie to prosze o szybkie info albo jakiś patent, gdzie moge jeszcze kupić obejme tylko w rozsądnej cenie bo w serwisie wołają 85 zł:/.Prosze o szybkie info Pozdrawiam

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Derbi senda - tłumik

Post autor: WLD_Wlodi » czw, 9 kwie 2009, 09:03

kdeska12 pisze:Witam mam problem bo zgubiłem w lesie obejme od tłumika, niedawno kupiłem zastępczą ale była za duża i tłumik na niej latał. Dzisaj gdy jechałem sobie z kumplem tłumik obsunął się z obejmy i taka gumowa uszczelka która łączy dyfuzor z tłumikiem rozwaliła się. Pojechałem do sklepu gdzie mają łożyska itp. zmierzyłem rozmiar rury od tłumika i kupiłem na to gumę. Przyjeżdzam do garażu zakładam gume a tu zonk. Ta stara gumowa uszczelka była 2 wymiarowa do połowy jest rozmiar 25mm a później 22mm. Za cholere nie wiem gdzie wogóle takie coś dostać. Jeśli ktoś wie to prosze o szybkie info albo jakiś patent, gdzie moge jeszcze kupić obejme tylko w rozsądnej cenie bo w serwisie wołają 85 zł:/.Prosze o szybkie info Pozdrawiam
Popytaj w sklepach internetowych(najlepiej telefonicznie!) czyli Mieloch, Olek, Sklepmotocyklowy.pl .

Autor tematu
kdeska12
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 20:05
Motocykl: Derbi Senda x-treme r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Piła WLKP
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Derbi senda - tłumik

Post autor: kdeska12 » czw, 9 kwie 2009, 20:24

pytałem i nic nie mają:/ macie może jakiś pomysł jak zrobić taką uszczelke? Pozdrawiam

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Derbi senda - tłumik

Post autor: Fajka » pt, 10 kwie 2009, 09:21

kdeska12 pisze:Ta stara gumowa uszczelka była 2 wymiarowa do połowy jest rozmiar 25mm a później 22mm. Jeśli ktoś wie to prosze o szybkie info albo jakiś patent, gdzie moge jeszcze kupić obejme tylko w rozsądnej cenie bo w serwisie wołają 85 zł:/.Prosze o szybkie info Pozdrawiam

Powinieneś zdobyć uszczelkę o wymiarze wew. 22 i zew. powyżej 25 i spróbować zebrać 1,5mm na ściankach od wew. Domowy patent, który może poskutkować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”