Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: motochłopiec » ndz, 15 mar 2009, 18:40

fester0707 pisze:Ograniczenia te jedynie zniechęcają do angażowania się w życie forum.. Chciałbym udzielić się w dyskusji, która jest w chwili obecnej, ale niestety post mój będzie akceptowany jutro wieczorem (przy dobrych wiatrach), gdzie temat 3 razy może ulec zmianie..

Jawne podziały na dobrych i lepszych.. Jakby nie patrzeć dyskryminacja.. Osobiście zaczyna mnie to irytować :) Jeżeli podjęliście się takich działań, to teraz wywiązujcie się ze swoich obowiązków.. Mam tu na myśli MODów i ich "akceptacje" moich postów.. :)

Temat poroniony.. :) Mówię to jako osoba objęta tym "ograniczeniem".
ja nie odberam tego jako podział na dobrych i lepszych tylko na tych co mają jakąś wiedze i na tych co zapatrzeni są w swoje dt 50 ;)

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Kajec » ndz, 15 mar 2009, 19:46

Nudzi już mi się wracanie do tego tematu... :D
Ktoś nie widział co się działo i teraz narzeka.
Niestety nie da się nic zrobić jak ktoś juz ma jakąś wiedzę itd. musi cierpliwie przeczekać swoje.
Życie...
Pozdro :D

jac
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: ndz, 9 lis 2008, 13:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: jac » sob, 27 cze 2009, 15:40

Witam jestem nowym użytkownikiem i chciałem czegoś się dowiedzieć zakładałem temat w serwis/sprzęt i nic.normalnie nic.nie chce mi sie znowu pisać tego samego.żeby chociąż jakaś odpowiedz.może coś zle robie.ale chyba wy...am sie na te forum co to jest???Towarzystwo wzajemnej adoracji czy co???koncze bo ciśnienie mi skoczyło i jeszcze ktoś moze niesłusznie pocisk dostanie.pozdrawiam cierpliwych!!

seteman
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 312
Rejestracja: pn, 22 cze 2009, 22:53
Motocykl: RM 250 '95
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

czy kazdy post pisany na tym forum...

Post autor: seteman » pn, 20 lip 2009, 23:20

... musi przejsc przez ręce "moderatora"? rece mi opadają bo jakis "moderator" gdzies czegoś nie doczytał ... by moze jest po gastronomiku... nie wiem co oni tu robia i ile mają lat... dzieci - "moderatorzy" bo do was mowie: DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TEMATYKĄ O KTÓREJ NIE MACIE FIOLETOWEGO POJECIA :) prosze o tak niewiele :) jezeli ktorys z "modów" uzna za obrazający go to niech mnie zbanuje lub poda do sadu. zalogowałem sie tu zeby pomoc osobom ktore tego potzrebują a nie po to zeby kazdy moj post był cenzurowany...
pozdrawiam tych ktorzy myslą podobnie jak ja ale boją sie do tego przyznac :)
szczerze wątpie zeby ten post sie ukazal :)

pytlar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 23:38
Motocykl: Motobi Wilga 65/50 ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Prabuty
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: pytlar » ndz, 26 lip 2009, 10:58

ograniczenia ograniczeniami, ale kurcze zeby czekać czasem dzien na to żeby post sie pojawił to lekka przesada :roll:
:)

bart900
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 14:41
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: bart900 » ndz, 9 sie 2009, 17:10

Słabo.....
Żeby się czegoś dowiedzieć trzeba czekać na akcept moderatora, dziecinada, wejdźcie na inne fora gdzie wszystko działa bez problemu, po co zakładać od razu że nowy to zło?

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Kajec » pn, 10 sie 2009, 21:21

Łatwo wam wszystkim pisać tak i krytykować...Lepiej chwilę poczekać niż przeglądać kupe gówna o niczym. Dopóki ludzie nie zaczną sensownie pisać to nie zostanie to zniesione. Niestety ale duża liczba młodych użytkowników skutkuje pisaniem ogromnej ilości głupot i nie ma innego rozwiązania.

Takisobie021
VIP
VIP
Posty: 187
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 12:06
Motocykl: HUSQVARNA WR 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Takisobie021 » śr, 12 sie 2009, 12:36

Ja czekałem od niedzieli:) Do Wtorku ale jest to dla mnie na tyle ważne że zrozumiałem że NIC NA SIŁĘ zarejestrowałem sie tu ponieważ mam nadzieje że zostanie mi tu udzielona pomoc przed jak i po zakupie .

Ps. Pozdrawiam (narazie jestem zadowolony)
HUSQVARNA RACING 2T POWER

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Fajka » śr, 12 sie 2009, 19:45

Kajec pisze:Łatwo wam wszystkim pisać tak i krytykować...Lepiej chwilę poczekać niż przeglądać kupe gówna o niczym. Dopóki ludzie nie zaczną sensownie pisać to nie zostanie to zniesione. Niestety ale duża liczba młodych użytkowników skutkuje pisaniem ogromnej ilości głupot i nie ma innego rozwiązania.
Święta prawda. Czasami jest tyle g.... ,że taczek brakuje. Zostało to wprowadzone aby było mniej zanieczyszczeń. Jeżeli ktoś zapisał się na forum aby pomagać innym to super. Jak sam pisze, że będzie pisał na temat to czego się obawia?

Mike_CR
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: czw, 4 cze 2009, 20:26
Motocykl: Honda CR 250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Mike_CR » śr, 12 sie 2009, 22:35

ograniczenie logiczne, osobiście nie mam nic przeciwko, poza tym ze chciał bym żeby moje posty ukazywały się maximum następnego dnia od "wysłania" go do moderatora.. bo po co mi wasza opinia na temat sprzętu który już kupiłem... :ANAL: pozdo.

wontly
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 77
Rejestracja: pt, 7 lis 2008, 20:22
Motocykl: YZ125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TM
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: wontly » pn, 31 sie 2009, 18:05

A ja powiem tak, jak myślicie że niby te młode/ nowe osoby ograniczacie do 30 postów bo piszą głupoty, to jaką macie pewność że nie zacznie ktoś pisać głupot jak będzie miał 150, dlatego myślę że to jakaś bzdura jest i tyle, lepiej jak ktoś pisze pierdy to dać mu bana na 3-7 dni i mu przejdzie, a tak na wiele tematów bym coś chciał napisać ale daje se na luz bo czekać mi się nie chce na akceptacje bo i tak milion postów się pojawi przed moim, znam już podobne fora gdzie niby to młodzi powtarzają tematy itp... i co z tego!? po to jest forum, jak ci nie pasuje to nie odpisuj i już, a wy czekacie aż stara śmietanka wróci hehe.... i zostaniecie z ta stara śmietanka sami i tyle a myślę że to nie o to chodzi w forum, jak wam ludzie młodzi/ nowi na forum nie odpowiadają to sobie grupę dyskusyjną załóżcie i po problemie nikt wam (głupich) pytań nie będzie zadawał... a nowi/ młodzi są i będą i zawsze ktoś będzie zielony...!!! No tak a wy powiecie jest opcja szukaj, ale nie każdy odnajduje tam odpowiedz dla siebie....
Pozdrawiam i sorki za gramatykę itp.. :drinkers:

adas12
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 109
Rejestracja: czw, 1 paź 2009, 16:49
Motocykl: CRF 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: adas12 » śr, 4 lis 2009, 21:33

Zupełnie się z Toba zgadzam a w szczególności z końcówka wypowiedzi :)
Lecz i tak żyjemy w mało tolerancyjnym kraju więc starajmy się siebie zrozumieć popieram wypowiedz kolegi wyżej ale uważam ,że jeśli starsi użytkownicy forum uważają że taka blokada jest potrzebna to niech tak już będzie przecież przeżyjemy....a dopiero po czasie zobaczymy czy jest skuteczna.
W końcu to my "młodzi" za jakiś czas będziemy generalami;)
byla Rm 250
byla RMZ 250
byla LTR 450
jest CRF 450

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”