Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
lysy78_03
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: lysy78_03 » sob, 28 lut 2009, 11:33

zielorz pisze:lysy78_03 i lordkubus chyba nie było was tu wcześniej, jak większość tematów kończyła się kłótnią, każdy miał inne zdanie i twierdził, że tak jest na pewno. Wielu mechaników - specjalistów spierało się co do zagadnień technicznych w sprzętach, na których ktoś tam jeździł i mówił, że jest tak i tak bo to np. rozbierał ;) Także jest lepiej :P

Pozdrawiam
jest tak jak piszesz. to moj 3 post na tym forum. na innym juz pare napisalem. jednakze to co napisales nijak ma sie do ograniczenia jakie nalozyliscie na nowych uzytkownikow. z tego co napisales, to problem byl ze 'starymi' uzytkownikami. a to ze wiekszosc tematow konczylo sie klotnia...... to chyba lezy w naturze polakow. ale od tego sa kolorowi aby pilnowac tego balaganu i sprzatac. stety to ich dzialka i nie powinni w ten sposob ulawiac sobie zycia, bo nie chodzi oto zeby bylo im latwiej, ale oto zeby forum sie rozwijalo. no chyba ze sie myle.

Autor tematu
mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: mały » sob, 28 lut 2009, 15:48

lysy78_03 pisze:stety to ich dzialka i nie powinni w ten sposob ulawiac sobie zycia, bo nie chodzi oto zeby bylo im latwiej, ale oto zeby forum sie rozwijalo
Sęk w tym, że wręcz utrudniamy sobie życie. Natomiast odciążamy użytkowników od czytania nic nie wnoszących postów. Piszesz, że przez to tracimy userów. Jak do tej pory to straciliśmy pewnego rodzaju forumową śmietankę, która przestała tu zaglądać bo zapanował chaos. Więcej osób zniechęciło czytanie głupot niż ograniczenie. Także jakbyś posiedział trochę czasu na tym forum zaczęło by Cię to drażnić i możliwe, że też byś je opuścił :wink: Z dwojga złego wydaje mi się, że obecne rozwiązanie jest lepsze.

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Fajka » ndz, 1 mar 2009, 12:46

lysy78_03 pisze:...... to chyba lezy w naturze polakow. ale od tego sa kolorowi aby pilnowac tego balaganu i sprzatac. stety to ich dzialka i nie powinni w ten sposob ulawiac sobie zycia, bo nie chodzi oto zeby bylo im latwiej, ale oto zeby forum sie rozwijalo. no chyba ze sie myle.
1.natura Polaków - można ją zmienić,
2.kolorowi - staramy się pilnować tego bałaganu i sprzątać,
3.ułatwianie - przez to forum ma się rozwijać i ma być łatwiej dla Nas i dla Was,
4.no chyba ze się mylę - trochę się mylisz
5.możesz uważać Nas za Policje, ułatwiamy sobie a jak coś nam nie pasuje to wprowadzamy zasady aby ponownie zachęcić jak to powiedział mały "śmietankę" do powrotu
Załączniki
FR_1-20978_79059l.jpg
FR_1-20978_79059l.jpg (52.52 KiB) Przejrzano 21589 razy
FR_1-20978_79059l.jpg
FR_1-20978_79059l.jpg (52.52 KiB) Przejrzano 21589 razy

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: superpimp » ndz, 1 mar 2009, 13:10

Ja bym proponował o ile jest taka możliwość aby tematy założone przez nowych użytkowników pokazywały się na stronie głównej motoxa dopiero po zatwierdzeniu. Co chwila spotykam się z takim komunikatem że nie ma danego wątku i dopiero po kilku godzinach da się go odczytać.

plazgut
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 454
Rejestracja: ndz, 9 wrz 2007, 00:33
Motocykl: CRF250R '06
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sulechów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: plazgut » ndz, 1 mar 2009, 13:23

No to ja zaproponuje coś w rodzaju poczekalni. Nowi userzy pisali by tam swoje tematy. Dopiero mod po uznaniu, że temat jest ok przenosił by go do odpowiedniego działu.
Obecnie: CRF250R '06, BMW K100RS, K-750
Było: Komarek :), Honda MTX 80, CR125 '97, YZ250F '03, CX500, Maico 250

lordkubus
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: sob, 13 wrz 2008, 23:59
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: lordkubus » ndz, 1 mar 2009, 13:25

to może chociaż zmniejszyć ten limit postów ? Bo jak ktoś będzie bzdety pisał to da się go wyeliminować wciągu 10 przez niego napisanych postów :)

lysy78_03
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: lysy78_03 » ndz, 1 mar 2009, 15:16

Fajka pisze:
1.natura Polaków - można ją zmienić,
2.kolorowi - staramy się pilnować tego bałaganu i sprzątać,
3.ułatwianie - przez to forum ma się rozwijać i ma być łatwiej dla Nas i dla Was,
4.no chyba ze się mylę - trochę się mylisz
5.możesz uważać Nas za Policje, ułatwiamy sobie a jak coś nam nie pasuje to wprowadzamy zasady aby ponownie zachęcić jak to powiedział mały "śmietankę" do powrotu
no to musze przyznac, ze bardzo zaskoczyles mnie fajka.
na pewno nie zmienisz mentalnosci polakow, stosujac zakazy i nazkazy. to po pierwsze. po drugie jezeli juz sie to Tobie uda(czego ci zycze), to bedzie to zjawisko bardzo lokalne. wlasnie z powodu takowego ograniczenia.
2. i bardzo sie z tego powodu ciesze i zycze powodzenia.
niestety pkt 3 i 4 kloca sie ze soba niemilosiernie. piszesz ,ze sie myle w tym, iz forum ma sie rozwijac i w pkt 3 chcesz aby sie rozwijalo. hmmm chyba sie kto tu pogubil.
ale najgorszy jest pkt 5 Twojego postu. jezeli naprawde tak uwazasz to powinniscie zamienic opcje zarejesrtuj na stronie glownej na jakis napis o tresci milosciwa starszyzno wroc!!! tak bedzie najlatwiej. dla wszystkich.

Autor tematu
mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: mały » ndz, 1 mar 2009, 18:46

Mentalność powiadasz... Jest regulamin do którego trzeba się stosować. Jak się komuś nie podoba to może tu nie wchodzić. (to jest na samym wstępie regulamiu - warto poczytać :) )Wybór jest prosty. Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie to przeboleje te 30 postów bo zrozumie, że to dla dobra forum. Póki co nie mamy żadnej lepszej alternatywy.

lysy78_03
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: lysy78_03 » ndz, 1 mar 2009, 21:26

mały pisze:Mentalność powiadasz... Jest regulamin do którego trzeba się stosować. Jak się komuś nie podoba to może tu nie wchodzić. (to jest na samym wstępie regulamiu - warto poczytać :) )Wybór jest prosty. Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie to przeboleje te 30 postów bo zrozumie, że to dla dobra forum. Póki co nie mamy żadnej lepszej alternatywy.
hehe
oczywiscie ze jest regulamin i nawet go przeczytalem. nawet!!! co wcale nie musi oznaczac ze sie z nim w calosci zagdzam. nie mam zamiaru go lamac ani nic podobnego. jezeli kolorowi (lub jak kto woli policja) uznaja ze w ten sposob rozwiaza jakis problem to mi nic do tego. ale chyba wolno wyrazic mi swoja opinie, ktora nie zawsze musi byc zgodna z tym co mowi wiekszosc.
jedzcie gowno- miliardy much niemoga sie mylic :rolleyes: :rolleyes:

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: Fajka » wt, 3 mar 2009, 14:05

lysy78_03 pisze:jedzcie gowno- miliardy much niemoga sie mylic :rolleyes: :rolleyes:
brak jakichkolwiek pytań na takie podsumowanie dyskusji

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: zielorz » pn, 9 mar 2009, 21:31

Ja mam tylko prośbę - nie porównujcie mnie do policji ;)

Pozdrawiam i idę sprzątać :twisted: :twisted:

fester0707
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 16:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ograniczenie dla nowych użytkowników.

Post autor: fester0707 » pt, 13 mar 2009, 23:26

Ograniczenia te jedynie zniechęcają do angażowania się w życie forum.. Chciałbym udzielić się w dyskusji, która jest w chwili obecnej, ale niestety post mój będzie akceptowany jutro wieczorem (przy dobrych wiatrach), gdzie temat 3 razy może ulec zmianie..

Jawne podziały na dobrych i lepszych.. Jakby nie patrzeć dyskryminacja.. Osobiście zaczyna mnie to irytować :) Jeżeli podjęliście się takich działań, to teraz wywiązujcie się ze swoich obowiązków.. Mam tu na myśli MODów i ich "akceptacje" moich postów.. :)

Temat poroniony.. :) Mówię to jako osoba objęta tym "ograniczeniem".

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”