Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze

Czy Forum MOTOX staje się lepsze czy gorsze ?

Jest coraz fajniej
52
38%
Schodzi na psy
86
62%
 
Liczba głosów: 138

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: motochłopiec » ndz, 12 lip 2009, 09:53

ja mam inna opcje na te durne tematy :D wchodze i od razu klikam "odznacz działy jako przeczytane "

damiandg
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 70
Rejestracja: pn, 27 kwie 2009, 15:57
Motocykl: Quad
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: damiandg » wt, 17 lis 2009, 22:19

Nie powinno być akceptacji moda odnośnie wstawiania komentarzy tylko powinni być mody którzy będą wszystko porządkować.

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: mały » wt, 17 lis 2009, 23:29

Natomiast userzy powinni pisać tak, aby moderator był zupełnie niepotrzebny.

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Fajka » wt, 17 lis 2009, 23:49

damiandg pisze:Nie powinno być akceptacji moda odnośnie wstawiania komentarzy tylko powinni być mody którzy będą wszystko porządkować.
mały pisze:Natomiast userzy powinni pisać tak, aby moderator był zupełnie niepotrzebny.
mały myślę, że nie ma sensu odpowiadać na takie zarzuty. Ten temat był już nie raz poruszany i prawie zawsze idzie w tym samym kierunku. Może Pan damiandg podrzuci parę pomysłów aby forum lepiej funkcjonowało. Słuchamy ??

yamaha88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 48
Rejestracja: czw, 15 paź 2009, 21:58
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: qqq
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: yamaha88 » śr, 18 lis 2009, 12:05

Kaze pisze:Jak dla mnie najlepszym pomysłem byłoby wprowadzenie abonamentu...ktos chce konkretnie gadać to płaci, nie ma reklam, nie ma dzieci neostrady i pytań jak odróżnić sraczke od wymiocin.
wydaje mi sie ze to jest dobry pomysl :finga:
Z kącików uśmiechu można obliczyć rozpiętość wolności...

RafQ
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 17 lis 2006, 12:34
Motocykl: CRF250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów/Lubaszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: RafQ » śr, 18 lis 2009, 12:58

Uważam,że forum jest dobre i gdyby uporządkować jeszcze kilka rzeczy byłoby jeszcze lepsze.
Np.tematy typu "mam 90 lat,2m wzrostu i 100 kg wagi i chciałbym zacząć jeździć...." wrzucić do jednego wątka nazwijmy go "jakie moto wybrać" lub "jaki motocykl byłby dla mnie najlepszy" czy coś podobnego.
Tak to tworzy się codziennie kilka nowych tematów tego typu,w tygodniu jest ich już kilkanaście a w ciągu miesiąca z pewnością kilkadziesiąt.

Fajnie np. jest zrobiony dział opinie o moto,w którym wszystko jest uporzadkowane i łatwo znaleźć wypowiedzi użytkowników o danym motocyklu.

To taka moja sugestia że można się zastanowić nad uporządkowaniem kilku spraw.

Pozdr
"Racing is life.Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen

adas12
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 109
Rejestracja: czw, 1 paź 2009, 16:49
Motocykl: CRF 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: adas12 » ndz, 29 lis 2009, 20:05

Popieram zdanie RafQ.
A tak od siebie to chcial bym powiedziec ,ze za nim zostalem uzytkownikiem forum to czesto czytalem wasze dyskusje:), bardzo podobaly mi sie tematy i posty "mxroola" naprawde mozna bylo sie usmiac i wielu rzeczy dowiedziec:) szkoda ,ze go juz tu nie ma

P.S-przepraszam za brak polskich znakow

Pozdrawiam Adas 12......
byla Rm 250
byla RMZ 250
byla LTR 450
jest CRF 450

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: motochłopiec » śr, 23 gru 2009, 12:40

szczerze ? to to forum nie reprezentuje już sobą praktycznie żadnego poziomu. kiedyś wypowiadali sie tu ludzie którzy znali sie na temacie Gajowy , Mxrool itp nawet Maciek Zdunek tu zaglądał . a teraz? czy moja dt 50 się zatrze jeśli założę "chęt bary" ? 90% tematów na poziomie pochodzi z roku 2006-2008 .

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: piotrgurski » śr, 23 gru 2009, 22:35

motochłopiec pisze:szczerze ? to to forum nie reprezentuje już sobą praktycznie żadnego poziomu. kiedyś wypowiadali sie tu ludzie którzy znali sie na temacie Gajowy , Mxrool itp nawet Maciek Zdunek tu zaglądał . a teraz? czy moja dt 50 się zatrze jeśli założę "chęt bary" ? 90% tematów na poziomie pochodzi z roku 2006-2008 .
Przesadzasz i to ostro. Nie ma takich wypowiedzi a jeżeli się zdarzy to tylko przez przeoczenie. Też irytują mnie pewne tematy jednak jeżeli nie naruszają regulaminu to moderator też ma po części związane ręce, poza tym wielu Dawid nie gniewaj się ale tylko narzekają ale jakoś nie widze zbyt często twoich postów więc pytam tzw "starzy" nie piszą, młodym nie dawać mozliwości wypowiedz! to po co ta strona internetowa :?: Kiedy wkońcu zrozumiecie że tak naprawdę to nie tworzy jej admin czy grono moderatorskie tylko Wy sami a jeżeli jest lipa to dlatego ze sami ją sobie przygotowaliście. Czy naprawdę już nikt nie potrafi tak załatwić tematu (słabego tematu) jak tutaj :?:
viewtopic.php?f=16&t=13370 >>> i po problemie :finga:
ale po co :?: lepiej mieć pretensje do wszystkich za całą sytuacje niż do siebie - i pisze to do wszystkich narzekaczy :!:
Forum ułatwia kontakt ale znajomych trzeba poznawać na treningach i zawodach o imprezach nie wspomne a ta strona to tylko mały element całości.
pzdr Fifi :wink:
ADV/Adventure

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: motochłopiec » śr, 23 gru 2009, 22:58

jak dla mnie to walka z wiatrakami. zauważ że coraz mniej jest tych don kichotów którzy chcą się jej stawić . ja nie należę do ludzi cierpliwych żeby n razy pisać na tematy które były już poruszane... może warto by zrobić temat w dziale " jakie moto kupić" i napisać rade np jeśli Twoj budżet wynosi powiedzmy 5 k i jestes poczatkujacy bierz 125 2 t itp. posklejać tematy które mają sens a nie pisać 1000 razy w tematach które są kopią poprzednich. jest 300 tematów co na pierwsze moto ( mam 13 lat , 6 tys i chce jezdzic po torze lubie kolor pomarańczowy ) to od razu musi być 10 postów w temacie bierz yamahe nastepny pod nim nie nie bierz yamahy bo jest kij wez ktma itp. tak to wygląda . nie zarzucam moderatorom zaniedbywania forum tylko użytkownikom robienia syfu . BTW ja nie uważam się za osobę o dużej wiedzy na temat mx ;) pozdrawiam

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: mały » śr, 23 gru 2009, 23:02

motochłopiec pisze:może warto by zrobić temat w dziale " jakie moto kupić" i napisać rade
Pomysł pada już nie pierwszy raz. Sugerujesz zapewne aby zrobili to moderatorzy. A jakby tak samemu spróbować? :mrgreen:
Jak nie chcesz po raz kolejny czytać tego samego i zostać Don Kichotem to masz okazję 8)

Zrobiliśmy dość spory dział FAQ z myślą, że jak to trochę usystematyzujemy to użytkownicy czasem dorzucą coś od siebie. I co? :butthead:

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: motochłopiec » śr, 23 gru 2009, 23:04

nie jestem modem wiec nie mam możliwości zrobienia takiego tematu . aczkolwiek mogę się tego podjąć

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”