Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze

Czy Forum MOTOX staje się lepsze czy gorsze ?

Jest coraz fajniej
52
38%
Schodzi na psy
86
62%
 
Liczba głosów: 138

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: motochłopiec » sob, 13 cze 2009, 12:56

Drodzy administratorzy rozumiem że kasa jest ważna itp no ale te reklamy są poprostu wkurwiające ! Jak słyszę to muzyczke albo użeram się z wyłączaniem reklam to mam dość i z tego co wiem nie tylko ja bo moi kumple mają podobne zdanie . Nie dałoby rady coś z tym zrobic?? Np dla zarejestrowanych użytkowników niech to nie będzie widoczne ? Rozumiem w sklepie czy na stronie głównej ale żeby wejść i znaleźć jakiś wątek na forum musze 5 min przebijac sie przez reklamy . Pozdro i mam nadzieje że zadziałacie cos w tym kierunku :wink: :wink:

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: superpimp » sob, 13 cze 2009, 13:24

:drinkers: zgadzam się z motochłopcem :)szczególnie te reklamy które włączają się z ta muzyczka to mnie wnerwia szczególnie gdy głośnik podkręcony a ja nie wiem na której karcie to cholerstwo się włączyło ;/

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: piotrgurski » sob, 13 cze 2009, 19:37

Wiem że to dziwne ale ja używam Explorer-a (wyszukiwarki) i nie ma żadnej muzyczki z reklam ani niczego nie musze wyłączać przy zmnianie tematu lub stron.
ADV/Adventure

Jony
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 694
Rejestracja: wt, 11 lip 2006, 12:06
Motocykl: crossowy najlepiej
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Kraków/ Kanada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Jony » sob, 13 cze 2009, 21:54

ledek pisze:powiem wam jedno to takie czasy i coraz gorzej
kiedys bylo tak ze jak chcialem pojechac na zlot motocyklem (ruskiem) to musialem tydzien dzialac przy nim mlotkiem i przecinakiem pierwasza skora to kurtka ojca wyciagnieta z szafy buty glany dzinsy i helm nimiecki bo byl taki w domu albo ten od motrynki wiec wybiralem helm niemiecki :lol: smieszne ale prawdziwe
a teraz jak zajedziesz to wali wszedzie krawaciazami co swiecy zaplonowej od swieczki z parafiny nie rozrozni a skora jebie nowoscia prosto z salonu kiedys trasa na zlot bez remontu generalnego silnika w rowie to nie trasa

potem nadeszly czasy "cross/enduro" ze stra XR 500/600 z 84 roku jak sie zepsula to wstyd takie padlo do salonu prowadzic to sam grzebalem i sie doswiadczenie nabieralo jak 4 razy silnik rozbabilem to go juz mialem w paluszku
a teraz tatus kupuje synkowi nowke sztuke z salonu i tylko wie ze bezyne trzeba lac bo inaczej nie pojedzie
nie zebym komus bronil nowych motocykli czy czegos innego
ale dlubania pol nocy przy silniku i proba odpalenia bez tlumika o 2 w nocy "bezcenne"
remont przy motocyklu :drinkers: :drinkers: :drinkers: a na koniec klucza plaskiego od srubokreta nie odroznisz "bezcenne"
tego mlody nie zrozumie ............



Tylko tzeba pamietac, ze teraz budowa silnika jest duzo bardziej skomplikowana niz kiedys. A poza tym to nauka po przez proby i bledy jest za droga w tym przypadku. Co wiecej jesli ktos startuje w zawodach to nie moze sobie pozwolic zeby silnik nawalil przez to ze za dobrze sie nie zna na mechanice i po prostu musi oddac moto do serwisu,
Honda CRF250r
Yamaha YZ250F
Husqvarna TC250- enduro konwersja
Yamaha YZ125- najlepsza zabawka EVER

THE POLISH NIGHTMARE #715
www.mxFOLGA.pl
LIFESTYLE na FB

tonku
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 167
Rejestracja: czw, 3 lip 2008, 15:06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: tonku » sob, 13 cze 2009, 22:58

Jony pisze:Tylko tzeba pamietac, ze teraz budowa silnika jest duzo bardziej skomplikowana niz kiedys. A poza tym to nauka po przez proby i bledy jest za droga w tym przypadku. Co wiecej jesli ktos startuje w zawodach to nie moze sobie pozwolic zeby silnik nawalil przez to ze za dobrze sie nie zna na mechanice i po prostu musi oddac moto do serwisu,
ale z drugiej strony od czegoś trzeba zacząć!
jeżeli się będziesz bał rozłożyć moto własnoręcznie,to nie zdobędziesz wiedzy praktycznej(teoria swoją drogą).i pózniej wyskakują posty typu "wczoraj jezdziłem,a dzisiaj rano nie odpalił.pomocy!"
a wracając do tych 30 postów,to moim zdaniem jest to dobry pomysł.jestem tu nowy,ale wogóle mi nie przeszkadzało to że mod musi zaakceptować to co napisałem.i tym sposobem nie ma 3000 tematów-jaki moto kupić,mam 13 lat 160cm i jezdziłem pare razy chinolem kumpla.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Kaze » ndz, 14 cze 2009, 14:24

Jak dla mnie najlepszym pomysłem byłoby wprowadzenie abonamentu...ktos chce konkretnie gadać to płaci, nie ma reklam, nie ma dzieci neostrady i pytań jak odróżnić sraczke od wymiocin.

ŚP. forum na msw...tam abona nie było ale wstępu nie miał każdy. Przesiew był ostry ale można było gadać. A tak to niewiadomo czy sie śmiać czy płakać.

A to że ktoś jawke naprawiał po nocach w garażu nie robi z niego znawcy tematu wiec nie ma sie co burzyć.
but only the devil responded cause god wasn't there...

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: zielorz » wt, 16 cze 2009, 23:07

Czytając niektóre posty wydaje mi się, że Kaze ma racje. Przecież to o co ludzie tu czasem pytają (lub bardziej w jaki sposób pytają!!! - bo to jest ważniejsze) woła o pomstę do nieba ;) Czy tak ciężko dbać o to by forum było czytelne ?

milek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: czw, 23 kwie 2009, 20:00
Motocykl: Suzuki RM 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: zach-pom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: milek » ndz, 28 cze 2009, 11:08

Nie wiem kto odpowiada za to co może trafić na forum, a co nie ale mnie to wkurza. Nikt nigdy nie napisze dlaczego post został odrzucony żeby wiedzieć co było w nim nie tak. Dzisiaj ktoś usunął mój temat i też - zero powiadomienia i zero tłumaczeń dlaczego tak a nie inaczej. Jak usuwacie, to chociaż powiadomcie dlaczego !
SUZUKI - Way of Life!

Borek96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: ndz, 2 lis 2008, 16:52
Motocykl: CR 125 '02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Augustów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Borek96 » ndz, 28 cze 2009, 19:47

Takie powiadomienie, to chyba na maila przychodzi.

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: mały » ndz, 28 cze 2009, 23:07

Jeśli post zostaje odrzucony / wystawione jest ostrzeżenie to taka informacja zostaje wysłana e-mailem. No chyba, że ktoś jest niepoważny i wręcz robi sobie jaja to post trafia bezpośrednio w kosz.
Dodam też, że jeśli ktoś (kto nie przekroczył jeszcze limitu 30 postów) edytuje post to musi on zostać ponownie zaakceptowany. Jeśli edytowany zostanie pierwszy post to do akceptacji trafia cały temat. Niestety na chwilę obecną nie ma innej możliwości.

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: zielorz » sob, 11 lip 2009, 10:44

Ja często nie piszę dlaczego nie zaakceptowałem jakiegoś tam postu lub tematu. Jeśli temat nie jest założony zgodnie z regulaminem lub też ktoś pisze bzdurne odpowiedzi (niebieski dym = palenie płynu chłodniczego :shock: :shock: ) to nawet nie ma co uzasadniać, a najlepiej jeszcze ostrzeżenie dorzucić w bonusie ;)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: piotrgurski » ndz, 12 lip 2009, 00:30

Ten temat powinien nazywać się "Temat skarg i zażaleń" :!: Ludzie zamiast główkować czemu wasze posty się nie pojawiają albo zostały usunięte poświęcie lepiej 5 max 10 min i przeczytajcie regulamin z zrozumieniem, wtedy nie będzie takich sytuacji że usunięty a w gratisie ostrzeżenie. Zobaczcie i wyciągnijcie wnioski każdy moderator piszący w tym temacie odsyła do regulaminu i zapewniam że nie jest to uzasadnienie na zasadzie "umycia rąk" od sprawy tylko takie są fakty i zapewniam że i tak są pobłażliwi i łagodni w stosunku co do niektórych.
Mam nadzieje że Kaze zostanie kiedyś moderatorem On zrobi porządek z typiarstwem jednak że aktualna władza i tak sporo zrobiła dobrego w ostatnim czasie. oby tak dalej :!: Nic tak nie cieszy jak brak tematów o skuterach i wariatorach w "kingwyach" czy jak one się tam piszą :finga:
Ostatnio zmieniony ndz, 12 lip 2009, 12:51 przez piotrgurski, łącznie zmieniany 1 raz.
ADV/Adventure

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”