Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze

Czy Forum MOTOX staje się lepsze czy gorsze ?

Jest coraz fajniej
52
38%
Schodzi na psy
86
62%
 
Liczba głosów: 138

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Fajka » sob, 24 sty 2009, 20:24

adams pisze:Panowie, jeśli za każdym razem kiedy piszemy coś na forum trzeba będzie czekać aż przejdzie przez cenzurę.....to życzę powodzenia????
Moderator powinien cenzurować na bieżąco a nie zatwierdzać posty?????
....i czekaj teraz bracie na odpowiedź dopóki MOD. nie wróci do domu???? hehehe

pozdro666

ps: temat warty przedyskutowania....poważnie!
Wg mnie Twój temat możemy rozwiązać na 2 sposoby:
1. wszyscy moderatorzy zwalniają się z pracy; forumowicze co miesiąc robią zrzutę abyśmy mogli coś do gara wrzucić i wtedy będziemy cenzurować na bieżąco siedząc w chacie,
2. forumowicze robią zrzutę na laptopy+internet i wtedy będziemy cenzurować forum w pracy chowając się w WC lub w innych miejscach

PS: temat warty przedyskutowania....poważnie
ROBOS66 pisze:Fakt! Odpowiedzi dodane po kilku godzinach tracą aktualność a nawet sens. :-k
Czytałem Twoją wypowiedź chyba ze 100 razy i nie mogę ją zakumać. Odpowiedź dodana po paru godzinach traci aktualność i sens. Hmmm W mordę naprawdę nie kumam tego zdania ?? może coś jest nie tak ze mną ??

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: mały » sob, 24 sty 2009, 20:28

Chodzi o to, że np ktoś napisał posta o godzinie 8.00, że o 9.00 będzie motocross na TVP1, a moderator zatwiedzi to o 10.00 :wink:
PS. Fajka, Twój pomysł naprawdę mi się podoba :P

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Kajec » sob, 24 sty 2009, 21:44

No, no:D nie głupi :D :D
Staramy sie jak najszybciej akceptować :)
Trzeba szybciej program tv czytać :mrgreen:

ROBOS66
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 57
Rejestracja: czw, 27 mar 2008, 21:31
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: ROBOS66 » sob, 24 sty 2009, 21:50

Fajka - spróbuje Ci ulżyć :
Jeżeli padają odpowiedzi na konkretny temat to ideałem byłoby gdyby nie odbiegały od niego treścią, tworzyły logiczny ciąg, nie powtarzały się no i w odpowiednich działach zmierzały do rozwiązania problemu. Kiedy post po weryfikacji z pewnym opóźnieniem wskakuje między kolejne cały wątek zaczyna tracić spójność w mniejszym lub większym stopniu. Nie prościej było by kontrolować jedynie pojawianie się nowych tematów? Przecież przydatność odpowiedzi każdy może rozważyć we własnym zakresie nie ulegając pierwszej lepszej sugestii.
Zaznaczam iż jest to tylko moja opinia która nie ma zapewne większego wpływu na zasady Tu obowiązujące :-" , jednak szkoda aby ciężka praca Modów nad ogólnym ładem powodowała niepożądane skutki uboczne. 8-[

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Kajec » sob, 24 sty 2009, 21:56

Wiesz, już tak było i to co się działo było nie do opisania :D

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Fajka » ndz, 25 sty 2009, 12:23

ROBOS66 pisze:Fajka - spróbuje Ci ulżyć :
Jeżeli padają odpowiedzi na konkretny temat to ideałem byłoby gdyby nie odbiegały od niego treścią, tworzyły logiczny ciąg, nie powtarzały się no i w odpowiednich działach zmierzały do rozwiązania problemu. Kiedy post po weryfikacji z pewnym opóźnieniem wskakuje między kolejne cały wątek zaczyna tracić spójność w mniejszym lub większym stopniu. Nie prościej było by kontrolować jedynie pojawianie się nowych tematów? Przecież przydatność odpowiedzi każdy może rozważyć we własnym zakresie nie ulegając pierwszej lepszej sugestii.
Zaznaczam iż jest to tylko moja opinia która nie ma zapewne większego wpływu na zasady Tu obowiązujące :-" , jednak szkoda aby ciężka praca Modów nad ogólnym ładem powodowała niepożądane skutki uboczne. 8-[

ROBOS66 wszystko byłoby pięknie gdyby niektórzy forumowicze bardziej przykładali się do swoich postów. Poprzez wprowadzenie akceptacji początkowych postów mamy możliwość wstępnego ukierunkowania fanów MX. Limit 30 nie powstał by gdyby każdy dobrze przemyślał swoja odpowiedź. Każdy kto zakłada temat chce aby pojawiały się tam odpowiedzi zgodne z problemem a nie mydło i powidło. Niekiedy starczy jedna odpowiedź aby problem był rozwiązany lecz często zdarza się , że dopiero 10 odpowiedź jest jest zgodna z tematem a reszta została udzielona tylko po to aby początkowy licznik urósł. Każdy chce abyśmy (moderatorzy) cały czas polepszali forum bo coś nie tak. Aby forum było bardziej czytelne i można było szybciej znaleźć odpowiedź na swój problem należy zrobić jedną prostą rzecz:

" KAŻDY FORUMOWICZ POWINIEN PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE SWOJE POSTY I ZASTANOWIĆ SIĘ KTÓRE EDYTOWAĆ CZY ZOSTAWIĆ W PIERWOTNEJ WERSJI "

lub jak to robią inni piszą np do mnie na GG lub PW, że w jakimś temacie pojawia się problem co bardzo ułatwia mi pracę

Sokół
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 36
Rejestracja: czw, 18 maja 2006, 20:00
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Sokół » pn, 23 lut 2009, 21:24

Hmm znalazłem taki temat to i jak napisze co myślę o największym forum o MX w PL. Może nie jestem znanym forumowiczem bo nie napisałem zbyt wiele postów ale to nie o to chodzi, zarejestrowany jestem już od dawna i jest to jedno z for na które wchodzę codziennie ale niestety od niedawna bardzo szybko opuszczam. :? Wydaje mi się, że kiedyś to forum przekazywało jakąś konkretną wiedzę można było sobie poczytać i czegoś się dowiedzieć. Natomiast teraz odnoszę wrażenie, że średnia wieku forumowiczów to ok. 14 lat i każdy chce udowodnić, że jest najmądrzejszy i najfajniejszy. Coraz trudniej jest znaleźć treściwe wartościowe wypowiedzi. Drażnią mnie posty typu:
Fajny masz motorek czerwony, a ja mam zielony też fajny.
Wszystko przyozdobione do przesady emotikonami. Powstaje kupę nowych tematów z pytaniami, które już dawno zostały fachowo omówione, wypowiedzi wyglądają często mniej więcej tak:
"-Mi się wydaje, że to powinno być w ten sposób"
"-A mi się wydaje, że inaczej"
Nikt nie jest pewien tego co pisze ale pisze. Brakuje na forum fachowców, którzy napiszą krótko, treściwie i na temat pewni swojej wiedzy.
Może się mylę ale takie jest moje zdanie. Mam nadzieję ze z czasem nasze forum będzie coraz lepsze, nawet lepsze jak za dawnych lat. :wink:

Destr0yer
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: śr, 18 lut 2009, 22:25
Motocykl: kx 85
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Destr0yer » pn, 23 lut 2009, 21:47

Co prawda jestem nowy , lecz moja opinia jest taka.Forum jest jednym z najlepszych na jakich byłem dotyczących tej dyscypliny.Jednym minusem jest to że trzeba czekać aż post/temat zostanie zatwierdzony - wiem , wiem ze to znacznie ogranicza syf na forum lecz niektórych odstrasza a najgorsze jest to że ktoś ma problem i ma mało czasu , a za nim zostanie post / temat zaakceptowany moze byc za późno aby pomóc... :)
Pozdrawiam Destr0
Kawasaki

ledek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 58
Rejestracja: ndz, 28 paź 2007, 14:41
Motocykl: HONDA CRF 250 '06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: ledek » czw, 7 maja 2009, 13:41

Jednym minusem jest to że trzeba czekać aż post/temat zostanie zatwierdzony
zgadzam sie w 100% syfem jest to ze ktos sprawdza te tematy to jest brak wolnosci wypowiedzi nie chce tu nikogo obrazac ale te tematy sprawdzaja chyba malolaty i nie maja zielonego pojecia
poprostu cenzura jak sie komus cos nie podoba to nieprzepuszca i juz a co to za forum bez mozliwosci wypowiedzi wlasnego zdania to jest porazka po calej lini
kiedys na forach bylo tak ze jak mlody glosil glupoty to pojechali po nim i sie uspokoil a teraz cenzura i dalej mlody wali glupotami jest jeszce duzo wiecej uchybien ale najgorsza to kontrola tematow/postow

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: motochłopiec » czw, 14 maja 2009, 20:52

heh jak przeglądam forum to doszedłem do wniosku że zrobiła sie z niego Fotka.pl + Nasza-klasa + Forum bravo :D bez kitu i tematy czy przez nową klamkę moge zatrzeć silnik :D nie żebym miał jakieś uprzedzenia czy coś ale ludzie śmigający np na dt 50 "jeżdżący" na moto od 2 tyg raczej nie powinni się udzielać w niejednych tematach bo to troszke śmiech na sali :) Pzdr

lukasz_eu
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 23:35
Motocykl: KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: lukasz_eu » czw, 14 maja 2009, 21:52

Niestety dołączę się do twojej opinii.
Nie jest niczym złym że ktoś czegoś nie wie i pyta.
Gorzej jak udaje że wie albo tak mu się wydaje.
Nie uważam że to źle gdy ktoś napisze np. "wydaje mi się że tak powinno być"
lepsze to niż udawanie fachowca w wprowadzanie ludzi w błąd.
Realia są takie że ludzie oceniają wiedzę forumowicza po ilości postów.
Prawda jest taka że mógł sobie nastukać licznik na rozmowach na każdy temat o du...e pani maryny.
Myślę że ciekawą opcją dla forum są punkty zbierane za przydatne posty np. pomogłeś komuś w problemach on wystawia ci punkt.
Widziałem podobny system na elektroda.pl
Łatwiej wtedy ocenić kompetencje kogoś kto udziela ci rad.

ledek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 58
Rejestracja: ndz, 28 paź 2007, 14:41
Motocykl: HONDA CRF 250 '06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: ledek » pn, 8 cze 2009, 00:06

powiem wam jedno to takie czasy i coraz gorzej
kiedys bylo tak ze jak chcialem pojechac na zlot motocyklem (ruskiem) to musialem tydzien dzialac przy nim mlotkiem i przecinakiem pierwasza skora to kurtka ojca wyciagnieta z szafy buty glany dzinsy i helm nimiecki bo byl taki w domu albo ten od motrynki wiec wybiralem helm niemiecki :lol: smieszne ale prawdziwe
a teraz jak zajedziesz to wali wszedzie krawaciazami co swiecy zaplonowej od swieczki z parafiny nie rozrozni a skora jebie nowoscia prosto z salonu kiedys trasa na zlot bez remontu generalnego silnika w rowie to nie trasa

potem nadeszly czasy "cross/enduro" ze stra XR 500/600 z 84 roku jak sie zepsula to wstyd takie padlo do salonu prowadzic to sam grzebalem i sie doswiadczenie nabieralo jak 4 razy silnik rozbabilem to go juz mialem w paluszku
a teraz tatus kupuje synkowi nowke sztuke z salonu i tylko wie ze bezyne trzeba lac bo inaczej nie pojedzie
nie zebym komus bronil nowych motocykli czy czegos innego
ale dlubania pol nocy przy silniku i proba odpalenia bez tlumika o 2 w nocy "bezcenne"
remont przy motocyklu :drinkers: :drinkers: :drinkers: a na koniec klucza plaskiego od srubokreta nie odroznisz "bezcenne"
tego mlody nie zrozumie ............

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”