Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze

Czy Forum MOTOX staje się lepsze czy gorsze ?

Jest coraz fajniej
52
38%
Schodzi na psy
86
62%
 
Liczba głosów: 138

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: motochłopiec » śr, 23 gru 2009, 23:37

viewtopic.php?f=16&t=14611

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: mały » śr, 23 gru 2009, 23:39

Jak chcesz to potrafisz :mrgreen: Może to skłoni jeszcze kogoś do czynu społecznego :wink:

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: motochłopiec » śr, 23 gru 2009, 23:42

i tak 90 % nowych założy kolejny temat jakie moto kupić nie czytając tego tematu;]

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: mały » śr, 23 gru 2009, 23:55

Link + kosz.

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowi moderatorzy!

Post autor: WLD_Wlodi » czw, 24 gru 2009, 13:12

motochłopiec pisze:i tak 90 % nowych założy kolejny temat jakie moto kupić nie czytając tego tematu;]
Już jeden założył :mrgreen: Poszło zgłoszenie.

Borek96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: ndz, 2 lis 2008, 16:52
Motocykl: CR 125 '02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Augustów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Borek96 » pt, 9 kwie 2010, 17:38

Co się stało, że teraz przy włączeniu każdego podforum i tematów wyskakuje ta wkurzająca ankieta ?

Marli
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: ndz, 24 paź 2010, 22:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pare słów na temat tego, co na tym forum się teraz dzieje.

Post autor: Marli » wt, 26 paź 2010, 17:46

Witam. Te forum już zgniło. Kiedyś (ze 2-3 lata temu) siedziały o doradzały osoby z MP,PP.Z tego co pamiętam to : Piasek, MXroll itd. Dawna stara ekipa. Teraz oni wszyscy uciekli, po tym jak internet stał się ogólnodostępny(czytaj: Neostrada na komunie).
Czytam to forum raz po raz od kilku już lat. W chwili obecnej pisze tylko grupa młodych ujeżdżaczy krosuf, która co 2 dni wstawia "fotki z jazdy" że tak to nazwe. Fotki od dwóch lat jedne i te same(zdjęcia bez przerwy na jednej bandzie i na jednej hopie). A techniki zero poprawy.
Albo fotki nowego kasku/butów/zapinki do łańcucha. Litości ludzie. Co mnie to obchodzi jaki ty masz kask. Trzeba jeździć a nie siedzieć na forum i pisać głupoty. No i te patenty na forum, po co kupować obejme łączenia dyfuzora z tłumikiem, jak można dać tam kawałek dętki + 2 trytytki albo różowy sylikon.
Co chwile ktoś dodaje jakieś beznadziejne fotki typu : Ja na mini crossie 150cc brata(i tu załącza 8 fotek jak to idzie bokiem w piachu). Za takie coś ban dożywotni na to forum powinien być.
Może co niektórzy by wtedy zmądrzyli. A może należałoby wprowadzić selekcje użytkowników na forum? Stworzyć dział "Preclownia" gdzie takie łebki mogłyby sobie pisać jak to założyły nową zapinke łańcucha, albo wymieniły klamke sprzęgła w crossówce którą dostali od taty na 16ste urodziny. Zauważcie, że osoby, którzy już jakoś jeżdżą na crossówce, na to forum już nie zaglądają , nie wstawiają fotek whipów i no-footerów(albo nowych klocków hamulcowych). Dlaczego? Bo znudziło im się takie coś. Nie nazwę tego szpanowaniem, bo to nie to. Trzeba jeździć i trzymać manete.
Dzisiaj wchodze na forum i znowu ktoś dodaje pitnaście panie fotek tego samego, tylko z innej perspektywy. A mistrzem to był Patriic, który to kupił starą i sparciałą CR 125 okradzioną z niemiec za 800zł(jak się domyślam, to niemcy mu to na lawete za friko wrzucili, zapłacił tylko za transport), a potem wcisnął tą samą honde użytkownikowi forum, który to potem płakał i próbował upchnąć komuś innemu :D

Patriic:
http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5 ... 5-full.jpg
http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5 ... 1-full.jpg
http://p1.bikepics.com/pics/2009%5C06%5 ... 8-full.jpg

Tu widzimy fotke przy murze, przy kwiatkach. Szkoda że nie ma jeszcze fotek z mamą, bez mamy, z tatą i bez taty, jak to kiedyś jeden młody użytkownik wrzucił :D No normalnie boki zrywać :D
Jak usiadłem z kumplami przy piwku to płakaliśmy ze 3 godziny z tych fotek :D

Także pomyślcie co wy tu w ogóle robicie i jak opuszczacie poziom tego forum. Dziękuję.




Proszę moderatora o zaakceptowanie mojego postu, ponieważ dobrze wiem że taka opcja tutaj istnieje, a mój post nie ma na celu kogoś obrazić, tylko przedstawić prawdę i skłonić co niektórych do refleksji.
MAXMOTORSPORTS <- Wejdź(części, odzież MX, sprzęt RTV)

Yzf 250
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 226
Rejestracja: śr, 16 gru 2009, 20:04
Motocykl: YAMAHA YZF 250 08'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Yzf 250 » wt, 26 paź 2010, 19:54

Masz kolego wielką racje, tylko są osoby które zgarszają forum, a są tez takie które je buduja powiedz, czy z chęcia nie oglądasz filmiku robaka i miha albo niektore galerie... Powiem tak sprawa polega na tym dzieciaki dostają motory a internet to już prawie każdy ma .. I dostanie motor.. chce się pochwalić a zauwarzyłem, że zrobienie swojej galerii na forum to już jest prawie obowiązek... Chłopak kupił motor i robi fotki motoru ludzie NA TYM RZECZ NIE POLEGA , i nie chodzi o nabijanie postów, idzcie po rozum do czaszki ... A moderatorów bym prosił o usuwanie beznadziejnych tematów .. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników, admina i moderatrów.

Marli
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: ndz, 24 paź 2010, 22:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Marli » wt, 26 paź 2010, 21:45

W chwili obecnej co niektórzy(pewnie połowa internatów) jest w epoce dodawania komentarzy na NK pt: "Ślicznie :* "pod zdjęciami .
Interesuje się też troche samochodami i jeszcze niedawno czytałem posty z 2000-2003roku. Pełna kultura wypowiedzi, pewnie dlatego że w tamtych czasach mało kto posiadał internet.

A co filmików Robaka i innych, to takie filmy powinny być umieszczane na tym forum(oczywiście bez komentarzy pt "Super" "Ślicznie" "No fajnie").
Na tym forum śledzę tylko i wyłącznie galerie takich ludzi jak :MX_563,enduroguy,michal_dh, Robak, Gruuby, MXroll(świętej pamięci, bo na to forum już nie wróci), Dawid_tc450 oraz cała ekipa rozkręt i kilku jeszcze innych(wielu pominąłem), u których(było) widać postęp, coraz lepsze fotki, coraz lepsza jazda.
Kiedyś tu na forum był jeszcze MASAKRATOR, wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi w świecie motocrossu. Nie wiem dlaczego się nie udziela, zapewne "nowi" chcieli go poprawiać, nie wiedząc kto kryje się za tym tajemniczym nickiem.

Także jeżeli chcecie żeby było tu fajnie, żeby można było usiąść zimą przed kompem i poczytać naprawde dobre posty, to nie przynoście tu POZIOMU z romety.net(z pełnym szacunkiem do nich) .

I pamiętajcie że nie liczy się sprzęt na jakim latacie, ale to co sobą reprezentujecie.
MAXMOTORSPORTS <- Wejdź(części, odzież MX, sprzęt RTV)

Rudyg
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: śr, 16 wrz 2009, 21:04
Motocykl: Yamy DT 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Górny Śląsk - Palowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Rudyg » śr, 27 paź 2010, 18:20

Brawo za odwagę wypowiedzi ;) Szczególnie w pierwszym poście za przytoczenie nawet paru przykładów (dobitnych i na czasie) ...
Marli pisze:jest w epoce dodawania komentarzy na NK pt: "Ślicznie :* "pod zdjęciami .
Tego nie zmienisz niestety ... Takie już głupie czasy :/ HWDP, JP na 100%, słit fotki w lustrze, emo, skejty, ateiści(bo przecież jacy to oni są kozaki i nie muszą w nic wierzyć), plastiki, blachary, pokemony itd. itp. kończąc na dzieciach co zdanie powtarzających "żal" i "ale urwał" ewentualnie "jestem hardcorem" :/
Sam jestem po części z tego pokolenia ale jakoś się wyłamuję i próbuję to przetrzymać.
To samo jest na innym do niedawna popularnym forum którego jestem użytkownikiem (i moderatorem) - parę lat temu wchodziło tam tyle ludzi i pisano tyle nowych postów, że trudno to było wszystko ogarnąć, a teraz (szczególnie w okresie zimowym jak to 12-14latki nie dostają jeszcze skuterów od rodziców) może z 30 postów na dzień to sukces i ciągle ta sama ekipa wchodzi ... Raz na jakiś czas jakiś dzieciak (heh się odezwałem - dziadek :p) założy konto i temat "Na jaki kolor pomalować skuter" to od razu jego temat jest kasowany i tyle było z nowego użytkownika...

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Kajec » śr, 3 lis 2010, 18:34

Za galerie odpowiadam ja, z góry sorry ale nie wiem jak to zaakceptowałem.
Jesli możecie to wysyłajcie zgłoszenia co do takich tematow itd. to moze baaaardzo pomóc!

Boro
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 155
Rejestracja: ndz, 7 maja 2006, 10:27
Motocykl: Honda TRX 440ex
Styl jazdy: Cross Country
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 7 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Boro » śr, 3 lis 2010, 20:22

Marli pisze:MXroll(świętej pamięci, bo na to forum już nie wróci),
Sory za mały offtop, ale czy MXroll odszedł z tego świataczy po prostu z forum tylko ?
Co do tematu to jeszcze Hormon też reprezentował wysoki poziom i jego galerię również ciekawie się oglądało. Ogólnie to można zauważyć spadek poziomu użytkowników na praktycznie każdym forum. Nie chcę robić reklamy ale od kilku lat jestem użytkownikiem forum Polskiego Stowarzyszniea ATV i tam również spadł nie tyle poziom wypowiedzi co sama aktywność na forum. I tutaj można zauważyć ten sam problem, niestety...

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”