Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze

Czy Forum MOTOX staje się lepsze czy gorsze ?

Jest coraz fajniej
52
38%
Schodzi na psy
86
62%
 
Liczba głosów: 138

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: motochłopiec » pt, 18 lip 2008, 20:32

Siema. Jestem ciekaw waszych opini na ten temat . Pewnie za to co powiem niejedni będą oburzeni ale wyraże moje zdanie . Uważam że z tym forum robi sie coraz gorzej wystarczy popatrzeci chociażby jak czesto wchodzą tutaj osoby ze starego składu którzy naprawde wiele wnieśli min. Mxrool , Gajowy i wielu innych . Z tego co zaobserwowałem wprowadzone są tylko nowe zakazy . Rozumiem że to jest po to aby zapobiegać syfowi na tym forum ale troche luzu ... za byle jakie wykroczenie regulaminu od razu wali sie czerwonym wielkie ostrzeżenia :? kiedyś moderatorzy prawie nie interweniowali na forum i było wszystko okej . nie mówiac o tym że 90% mądrych tematów które coś wnoszą to są tematy sprzed roku i wczesniej . teraz zakladane tematy to najczesciej jakiego 125 wybrać itp no spox rozumiem że jest wielu świerzaków którzy chcą sie coś dowiedziec ale trzeba sie zastanowić czemu na forum nie zaglądaja już doświadczeni koledzy ? narazie tyle ode mnie . dziekuje uprzejmnie za przeczytanie tego . mam nadzieje że bloka nie dostane :P Pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze opinie .

Rafał20
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 86
Rejestracja: pt, 24 sie 2007, 18:41
Motocykl: Yamaha YZ 125 03
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: sidzina
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?http://pagead2.

Post autor: Rafał20 » pt, 18 lip 2008, 20:46

ja też jestem tego zdania mnie też bardzo to jak denerwuje jak nowym użytkownikom nie chce sie niczego poszukać tylko tworzą nowy temat a puźniej sie oburzają jak ten temat trafi do kosza

paskuda
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: ndz, 28 paź 2007, 18:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Leszno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: paskuda » pt, 18 lip 2008, 20:47

Choć nie pamiętam tych "starych, dobrych czasów", gdyż zarejestrowałam się całkiem niedawno to po obserwacji mogę śmiało stwierdzić, że "coraz lepiej nie jest". Wielu nowych userów, tak jak słusznie kolega wyżej zauważył zakłada tematy typu "jaki motor wybrać, jaka poj.", ale warto by było czasem użyć opcji "szukaj" lub przeryć samemgo kilka stron wstecz, a nie bezmyślnie zakładać dublujące się tematy. Nie wspomnę już tu o "bezsensowności" niektórych, które kompletnie nic nie wnoszą. Fakt - moderatorzy coraz chętniej imilej są widziani, żeby ogarnąć ten bałagan. Cóż - zobaczymy jak to będzie dalej...
pzdr

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Sierot » pt, 18 lip 2008, 20:49

Kiedyś to było coś. Pośmiać się było można i pokłócić, ale i tak wszystko wychodziło dobrze :) a teraz to i ja rzadko się tu pojawiam...
KTM 125SX '10 :]

gorceYz125
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 209
Rejestracja: wt, 5 cze 2007, 20:48
Motocykl: Yz125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Nowy Targ/Klikuszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: gorceYz125 » pt, 18 lip 2008, 20:53

Ja powiem tak: forum staje sie coraz wieksze ale w pewnych momentach juz przepelnione...
O co mi konkretnie chodzi- syf najczesciej sie robi przez nowych uzytkowniko i wcale nie chodzi mi tu o tematy jaki motor kupic tylko o czeste nabijanie sobie postow... Przyklad: ktos wrzucil swoje fotki ze 2 miesiace temu a nagle jakis uzytkownik ktory ma pare postow adswierza go piszac spoko foty :shock: I pytam sie co to wprowadza????
Ale nie mozna znowu byc jakos zbyt krytycznie nastawionym: dzieki temu ze jest nas wiecej duzo latwiej rozwiazywac jakies problemy... ALe ja bym jeszcze nie ryzykowal ze stwierdzeniem ze schodzi na psy... :wink:
PzDr

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: motochłopiec » pt, 18 lip 2008, 20:57

Sierot pisze:Kiedyś to było coś. Pośmiać się było można i pokłócić, ale i tak wszystko wychodziło dobrze :) .

dokładnie 8)

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Julekmx2 » pt, 18 lip 2008, 20:58

zarejestrowany jestem od niedawna ale czesto tu wchodzilem od paru lat... i szczerze to kiedyś bylo ciekawiej hehe... teraz to jakas nuda sie zrobila mam wrazenie ze w ogole nic wspolengo z mx, czy kolanko od wski bedzie pasować do rm z 87 roku lekka patola sie robi powoli :lol:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Kaze » pt, 18 lip 2008, 21:09

Najlepsze czasy były na forum MWS tam nie miał wjazdu każdy i dlatego był poziom. Na tym forum ze starych zostało naprawde niewielu, kiedyś powstawał tu 1 temat na tydzień i to były najlepsze czasy tego forum.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Sierot » pt, 18 lip 2008, 21:19

no ale teraz jest więcej zapaleńców emixu i wszyscy chcą swoje doświadczenie innym dać. bardzo jest to przydatne, dużo korzystam na podpowiedziach innych. Szczególnie potrzebne bynajmniej mi są wiadomości o DTkach. Jest to bardzo fascynujące i ciekawi mnie to niezmiernie.
KTM 125SX '10 :]

ravwen
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 180
Rejestracja: czw, 23 sie 2007, 11:01
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ząbkowice śl.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: ravwen » pt, 18 lip 2008, 21:22

z tego co zauważyłem to dużo osób z tego forum częściej siedzi na całkim innym forum "SP" nawet moderatorzy.
Teraz nie wiem czy mi się znudziło czy coś ale nawet rok temu to było ciekawie wchodziłem na to forum i aż się chciało czytać posty i troche się z nich wynosiło a teraz to tak jak wyzej pisali nudą wieje

acid
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 330
Rejestracja: sob, 5 maja 2007, 13:52
Motocykl: Honda CRF450r .05r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: acid » pt, 18 lip 2008, 22:07

Najgorsze z tego wszystkiego jest to , że nowi czasami i nie nowi zakładają tematy typu : wyskoczył jak gumka z majtek Nie popatrzy nie poszuka czy to na forum czy w internecie tylko od razu wali nowy temat . Nie moge sie czepiać moderatorów ale ja bym ta sprawe załatwiał kasując taki temat , dał ostrzeżenie i zmotywoał kolesia niech se poszuka . Bo w 99% przypadków to już było na forum . Stare tematy bez odpowiedzi zalegajace w ciul czasu tez bym usuwał . Jest ich mnóstwo a tak duzo bez sensu albo typu sprzedam , który po miesiącu był nieaktualny bo koleś puścił łacha czy kask

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy Forum MOTOX staje sie lepsze czy gorsze ?

Post autor: Julekmx2 » pt, 18 lip 2008, 23:33

Dawajcie robimy jakas borute na forum zeby zaczelo sie cos dziac hehe :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”