MotoX.com.pl Racing Team - co Wy na to?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
enzo
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 9 sie 2006, 22:20
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: enzo » pt, 11 sie 2006, 19:00

Jestem tu nowy, ale pomysł wydaję mi się wyśmienity ;) Koszulkę i naklejki sprawie sobie na pewno :) Tylko najpierw muszę sobie sprawić motocykl :( (niesetety rozstałem się z SX na rzecz EXC tzn. jak jakiegoś znajdę ... ) Na jakichs zawodach stawie się napewno bo to mój cel do którego powoli zmierzam (tak, tak jak się ma najbliższy tor 100km od domu i brak wsparcia z strony rodziców aby cos w tym kierunku zrobic bo dla nich istnieje tylko nauka potem firma to przejazdka po torze na jakichkolwiek zawodach staje się marzeniem ... a koledzy nawet o tym nie myslą dla nich to nie realne powiedz im o zawodach to stwierdzą że masz wybujałą fantazje, chyba uważają że trzeba sie nazywac Everts zeby wjechac na tor ... ) w tym roku pewnie już nie dam rady ale w przyszłym (mam nadzieję!) będe promował MotoX.com na zgrupowaniach u Wójcika (tam chyba zreszta nawet nie musze) i na torze we Wrześni ...... zeszłem trochę offtop, więc wracając do tematu jestem za tą całą inicjatywą, tylko ze nie zniechecajmy sie zbyt szybko bo to czy cos z tego bedzie zalezy tylko i wylacznie od nas, niema koszulek teraz będą pózniej nie zostawiajmy wszystkiego na glowie lolkowi i reszcie (sorry jeszcze się w waszych skywkach nie orientuję ;) ) moze w waszej mieścinie znajduję ktoś dla kogo wykonanie projektów nie będzie problemem, po za tym wstrzymajmy się ze spotkaniami, składkami i bóg wie co jeszcze... nie wszystko odrazu najpierw pomozcie(my) przy sprawie aktualnej a mianowicie koszulek a potem myslcie(my) co dalej ... jest fajny pomysł zróbmy coś z tym, według mnie zbyt dobry żeby to tak zostawić ......
to tylko i wyłącznie moje zdanie :)
PEACE \/

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 22 sie 2006, 15:23

Jestem tu nowy, ale pomysł wydaję mi się wyśmienity Koszulkę i naklejki sprawie sobie na pewno Tylko najpierw muszę sobie sprawić motocykl (niesetety rozstałem się z SX na rzecz EXC tzn. jak jakiegoś znajdę ... ) Na jakichs zawodach stawie się napewno bo to mój cel do którego powoli zmierzam (tak, tak jak się ma najbliższy tor 100km od domu i brak wsparcia z strony rodziców aby cos w tym kierunku zrobic bo dla nich istnieje tylko nauka potem firma to przejazdka po torze na jakichkolwiek zawodach staje się marzeniem ... a koledzy nawet o tym nie myslą dla nich to nie realne powiedz im o zawodach to stwierdzą że masz wybujałą fantazje, chyba uważają że trzeba sie nazywac Everts zeby wjechac na tor ... ) w tym roku pewnie już nie dam rady ale w przyszłym (mam nadzieję!) będe promował MotoX.com na zgrupowaniach u Wójcika (tam chyba zreszta nawet nie musze) i na torze we Wrześni ...... zeszłem trochę offtop, więc wracając do tematu jestem za tą całą inicjatywą, tylko ze nie zniechecajmy sie zbyt szybko bo to czy cos z tego bedzie zalezy tylko i wylacznie od nas, niema koszulek teraz będą pózniej nie zostawiajmy wszystkiego na glowie lolkowi i reszcie (sorry jeszcze się w waszych skywkach nie orientuję ) moze w waszej mieścinie znajduję ktoś dla kogo wykonanie projektów nie będzie problemem, po za tym wstrzymajmy się ze spotkaniami, składkami i bóg wie co jeszcze... nie wszystko odrazu najpierw pomozcie(my) przy sprawie aktualnej a mianowicie koszulek a potem myslcie(my) co dalej ... jest fajny pomysł zróbmy coś z tym, według mnie zbyt dobry żeby to tak zostawić ......
to tylko i wyłącznie moje zdanie
Tak jak bym słyszał siebie. Mam identyczną sytuacje w domu - tylko że ja mom dosyć blisko do Wrześni i tam będe sprzędzał najwięcej czasu - mój gg 5463544 ja chętnie z Tobą polatam po tym torze. Pozdro

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Koszulki MotoX

Post autor: lulek001 » śr, 6 wrz 2006, 22:32

Co prawda jeszcze nie udało się przygotować koszulek MotoX Racing Team, w których można trenować i startować w zawodach... ale w międzyczasie w sklepie pojawiły się t-shirty MotoX.com.pl. To jest propozycja dla tych wszystkich, którzy poza torem chcą się pokazać w ubranku z logo ulubionej strony. Zapraszam do sklepu:
http://www.motox.com.pl/sklep/product_i ... cts_id=719

P.S. Fotki mi słabo wyszły, ale koszulki w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach!
Nikasil.pl

Bosman71
Admin
Admin
Posty: 50
Rejestracja: wt, 18 sty 2005, 21:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Bosman71 » pn, 25 wrz 2006, 00:10

Tez ostatnio dostalem w swoje rece ta koszulke i nie ma sie do czego przyczepic. Wyglada fajnie i sama koszulka jest super wykonczona :)

Moge z duma ja nosic i reklamowac serwis http://www.MotoX.com.pl

Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » ndz, 1 paź 2006, 21:41

no koszuleczki ci Luigi wyszly na 6+. bajer.... co bym do nich dodal?? hymnn no nic ,ewentualnie na zamowienie<za dodatkowa oplata> wyszywane imie i nazwisko pod logiem motoxa i na plecach tez :D jesli ktos ma sponsorow to i loga sponsorow wtedy koszulka jest bosska :D

co do motox tour to by bylo cos swietnego!!!!!!!!
zebrac grupe ludzi z calego motoxa the best riderow, i razem przemiezyc kraj w poszukiwaniu zaje... miejscowek do latania.... i z tego zrobic dopiero taki film ze mx chaos < mimo ze jest ok> by sie schowal :D cos alla rowerowe road fools czy jak to tam sie zwie< na extreme chaleng leci>
tylko skad na to tak duzego sponsora?? nie mam pojecia :D ale tu sa takiw globusy na tym forum ze cos napewno wymyslicie :D no i oczywiscie sztab motoxa :D :twisted:

kto wie kto wie
za rok moze dwa :D
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

EloZiom
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pt, 7 lip 2006, 22:29
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EloZiom » ndz, 5 lis 2006, 11:07


witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » wt, 7 lis 2006, 22:02

Fajny pomysł z tym teamem. Ja co prawda dopiero zaczynam MX ale z chęcią na pierwszych zawodach chciałbym wystartować z naklejką i koszulką motox.com :D

Seba
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 57
Rejestracja: wt, 26 wrz 2006, 23:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Torun
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Seba » śr, 8 lis 2006, 09:45

Heja

Tak wlasnie przeczytalem cala historie tego watku i taka refleksja mi sie nasunela...SŁOMIANY ZAPAŁ i wszystko pier_dolnelo na ryj.

Seba

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » czw, 9 lis 2006, 07:18

Seba pisze:Heja
Tak wlasnie przeczytalem cala historie tego watku i taka refleksja mi sie nasunela...SŁOMIANY ZAPAŁ i wszystko pier_dolnelo na ryj.
Seba
no moze fajtycznie to tak wyglada jak sie czyta......ale człowieku czy ty myślisz ze taka sprawa to jest chwila?? cos taki pesymista....na wszystko przyjdzie czas....nie da sie zrobic wszystkiego naraz...motoX rozwija sie w miare mozliwości,chłopaki mają dużo na głowie,robią co mogą,aby poszerzyć swoją "działalnośc", i pełny szacunek dla nich!!...jesli tylko bedzie mozlliwość to napewno taki team powstanie o to sie nie boj!...jak nie teraz to później.....pozdrowionka
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » pt, 10 lis 2006, 01:20

Cześć Wszystkim,
Dawno już nie pisałem na forum, hehe. Wiem, że trochę zawaliliśmy z koszuklami MotoX Racing Team. Mamy ostatnio sporo pracy na stroną (pewnie widzieliście nowe sekcje: filmy, downloads, opisy/testy oraz muzyka), rozwijamy sklep oraz nakręciliśmy film. To wszystko zabiera spora sporo czasu.. a nas jest tylko 2 (ja i Broda). Już w tej chwili szykujemy się do zezonu 2007 (nie powiem o szczegółach... tajemnica na razie) i myślę, że Was miło zaskoczymy. Postaramy sie nadrobić brakujące koszulki w zimie, żeby były już dostępne na wiosnę. Na tę chwilę jeżeli ktoś chce zrobić swoją koszulkę, to może pobrać logo MotoX z sekcji downloads nas stronie głównej.
Pozdrawiam.
Nikasil.pl

Seba
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 57
Rejestracja: wt, 26 wrz 2006, 23:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Torun
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Seba » pt, 10 lis 2006, 10:20

heja

do zibiego:

tylko nie mow mi ze zalatwienie tej sprawy to rok czasu:) nie jestem pesymista. sa ludzie na forum ktorzy pewnie chetnie zajeliby sie ta sprawa (to widac po postach) przeciez nie musza takiej prostej a wrecz banalnej rzeczy robic chlopaki z motox-a no bo maja inne problemy na glowie. czy ja napisalem ze nie mam do kogos szacunku? chyba troche zle odebrales moj post.

Seba

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » pt, 10 lis 2006, 17:40

słuchaj seba...nie napisałem ze nie masz szacunku.... do roku to chba daleko tej sprawie..... pewnie ze kazdy mogłby sie zajac tą sprawą....tylko jakos efektów nie widac i sprawa nadal spoczywa na adminach!:):) heh no własnie tez chyba troszeczke dziwnie odebrałeś mój post:)..moze sie lepiej nie przegadujmy....ok...jak cos to wal na priv... pozdrowionka...
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”