Nowe Forum MotoX.com.pl

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Autor tematu
Bosman71
Admin
Admin
Posty: 50
Rejestracja: wt, 18 sty 2005, 21:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: Bosman71 » pn, 14 sty 2008, 03:00

Witam na nowej wersji Forum MotoX.com.pl

Jak widac przeprowadzka poszla dosc sprawnie(jedna noc). Ale wiadomo jesli cos idzie ladnie to cos moglo sie przeslizgnac nie zauwazone. Tzn. jesli ktos zauwazy jakies niedociagniecia na forum. Czegos brakuje, cos sie nie wyswietla lub poprostu cos jest nie tak to prosze tutaj pisac lub do mnie na PW.

W tym miejscu chcialbym tez bardzo podziekowac Moderatorom za pomoc przy calej operacji zwiazanej z ta zmiana forum.

Poniewaz nastapila calkowita zmiana systemu Forum prosze o uzupełnienie poszczegolnych pol w Profilu.

Bart03
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 332
Rejestracja: pn, 11 cze 2007, 18:19
Motocykl: e ponad wszystko
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: Bart03 » pn, 14 sty 2008, 16:21

Pierwsze wrażenia mi się nie podobało bo nie mogłem sie odnaleźć :rolleyes: :P , ale już po chwili sądzę że jest to zmiana na lepsze PRZYZWYCZAIMY SIę :wink:
Duża paleta kolorów :arrow: +
Maaałe avatary :arrow: - wogóle chyba rozdzielczość zmieniona bo wszystko takie małe :P
Rozbudowane funkcje/opcje we włąsnym profilu :arrow: +
Przyjaciele- Wrogowie :arrow: to jest the best :lol: :lol: :P haha
Ostatnio zmieniony pn, 14 sty 2008, 16:25 przez Bart03, łącznie zmieniany 1 raz.

Motocross#Supermoto#Speedway#RPF#FMX


>FSW<

kruszon
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 586
Rejestracja: ndz, 3 gru 2006, 18:35
Motocykl: EXC-R 530
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: kruszon » pn, 14 sty 2008, 16:25

Po wciśnięciu "Usuń wszystkie ciasteczka" czyli po staremu "oznacz wszystkie posty jako przeczytane" automatycznie mnie wylogowuje...
<<WROCŁAWSKI KLUB MOTOCROSSOWY>> DOŁĄCZ DO NAS!
www.motocross.wroclaw.pl
https://www.facebook.com/motocross.wroclaw

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: mały » pn, 14 sty 2008, 16:26

Po prawej stronie u góry masz: Oznacz działy jako przeczytane
W ciasteczkach przechowywana jest właśnie informacja o tym, że jesteś zalogowany. Nawet po zamknięciu przeglądarki jesteś wciąż zalogowany (wspaniała funkcja 8) )
A małe avatary to niewątpliwy plus (był już z tym problem)
Teraz także zwykły użytkownik ma możliwość czynnego pomagania - przy każdym poście jest mały czerwony wykrzyknik, warto go wduśić jeśli post nadaje się do kosza :)

TIJO
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 450
Rejestracja: śr, 28 cze 2006, 19:14
Motocykl: Yamaha Yz250f 08 WHITE
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zabór
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: TIJO » pn, 14 sty 2008, 20:22

nie loguje mnie automatycznie :| :axe:
Name: TIJO
Bike: Yamaha YZ250f
Team: Cross Team Zielona Góra
Sponsors: P.W Magma , Athon

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: EXC rider » pn, 14 sty 2008, 20:38

Nie dziala rowniez opcja szukaj, ale jutro wszystko powinno byc ok.
Za wszystkie utrudnienia przepraszamy :rolleyes:

DominikH
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 89
Rejestracja: sob, 8 wrz 2007, 23:01
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: DominikH » pn, 14 sty 2008, 22:40

Mam takie pytanie mozna by bylo cos zrobic z linkami :?: tzn jesli ktos napisze post z linkiem np filmiku to niech ten filmik standardowo otwiera sie w nowym oknie a nie w tym samym co forum bo pozniej po ogladnieciu trzeba sie cofac.

PS: To nowe forum jest ekstra dobra robota =D>




Autor tematu
Bosman71
Admin
Admin
Posty: 50
Rejestracja: wt, 18 sty 2005, 21:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: Bosman71 » wt, 15 sty 2008, 02:08

Co do szukaj jest to dosc skomplikowane... nie bede tlumaczyl ale z czasem coraz wieksza ilosc postow bedzie objeta wyszukiwaniem.

Linki juz dzialaja tak jak sobie zyczyliscie tego :) i w sumie tez sadze ze teraz lepiej :)

Dzieki za odpowiedzi w tym temacie. Fajnie ze sie podoba. To byl mj pomysl ze zmiana na nowsza wersje wiec moge tylko podziekowac za slowa uznania :) A co do roboty to duzo pomagaja Moderatorzy za co im znowu tutaj dziekuje :)

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: piotrgurski » wt, 15 sty 2008, 07:07

mam do zaproponowania pomysł chodzi o to czy nie warto było by otworzyć tematu gdzie można gadać na (lużne tematy) nawet nie związane z moto. Napewno dzieki temu unikniemy zmniany tematu w którym sie pisze. np temat o technice jazdy a kończy sie na oponach. Aby nie zaśmiecać forum posty z tego tematu były by usuwane np raz na dobe i od nowa. Pozostawiam temat do przemyślenia wszystkie za i przeciw. Może warto sprawdzić na pare dni.

PS: nowa oprawa jest OK.
ADV/Adventure

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: Isbi » wt, 15 sty 2008, 10:27

no to jest temat na kazdy temat.... Mi nie pasuja takie rzeczy jak:
po 1 primo :wink: to ze znaczek z tym czy jest nowa wiadomosc jest po prawej stronie nie po lewej jak kiedys, niby mala rzecz ale jednak zawsze sie patrzylo na nicka kto co napisal i odrazu bylo wiadomo kedy bo bylo po lewej
po 2 bultimo :wink: jak sie zaloguje to jest ekran z linkiem powrot do strony glownej a przedtem odrazu po zalogowaniu przechodzilo do glownej :wink:
to tyle mojego narzekania reszta jest wspaniala :D
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: MX_Bartek » wt, 15 sty 2008, 11:40

DominikH pisze:Mam takie pytanie mozna by bylo cos zrobic z linkami :?: tzn jesli ktos napisze post z linkiem np filmiku to niech ten filmik standardowo otwiera sie w nowym oknie a nie w tym samym co forum bo pozniej po ogladnieciu trzeba sie cofac
jeżeli używasz firefoxa to było na link z filmikiem naciskać scrollem (tym takim pokrętłem na myszce) i by ci się otwierał w nowej zakładce. zakładki w firefoxie są bardzo wygodne.
fifi pisze:mam do zaproponowania pomysł chodzi o to czy nie warto było by otworzyć tematu gdzie można gadać na (lużne tematy) nawet nie związane z moto.
jest, a przynajmniej był taki topic w dziale na luzie - "Spam, spam, spam" o głupotach można było tam pisać. albo zakładać tematy w odrazu w dziale kosz...

co do forum to nowa wersja jest fajna, dobra robota. :finga:

Autor tematu
Bosman71
Admin
Admin
Posty: 50
Rejestracja: wt, 18 sty 2005, 21:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Nowe Forum MotoX.com.pl

Post autor: Bosman71 » wt, 15 sty 2008, 15:53

Ciesze sie ze podoba sie Wam moja praca... to najwieksza nagroda dla mnie 8) i Moderatorow ktorzy caly czas pomagaja :)
Isbi pisze:po 1 primo to ze znaczek z tym czy jest nowa wiadomosc jest po prawej stronie nie po lewej jak kiedys, niby mala rzecz ale jednak zawsze sie patrzylo na nicka kto co napisal i odrazu bylo wiadomo kedy bo bylo po lewej
No tutaj chyba cos jest nie tak bo ja widze ilosc nowych wiadomosci tuz obok Nicka i przycisku wyloguj po lewej stronie. Czyli tam gdzie sie odrazu czlowiek patrzy wiec raczej ok :)
Isbi pisze:po 2 bultimo jak sie zaloguje to jest ekran z linkiem powrot do strony glownej a przedtem odrazu po zalogowaniu przechodzilo do glownej
Ekran z linkiem tak musi byc... jesli sie poczeka z 2-3sekundy to sam przerzuca na glowna strone odrazu :)

Obecnie mamy takze mozliwosc ogladania kto ma ile ostrzezen. Dlatego osoby ktore sa zbyt podekscytowane i nie trzymaja sie regulaminu dostaja takie ostrzezenia. Mamy nadzieje ze ostudza one niektore osoby :)

Jesli ktos ma jeszcze cos do dodania na temat nowe Forum to zachecam :)

Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”