Ginące posty?

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Autor tematu
sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Ginące posty?

Post autor: sebek1516 » sob, 27 paź 2012, 16:10

Siema. Ostatnio mam dziwne wrażenie że giną moje posty. Czasami coś nażeźbię, wyślę a gdy wracam do wątku postu niema o.0. Możliwe że to wina przeglądarki? Po wciśnięciu WYŚLIJ pojawia się komunikat że post wysłany więc wyłączam kartę.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ginące posty?

Post autor: sebek1516 » pn, 24 gru 2012, 00:17

Jak już usuwacie posty to informujcie o tym.
Bo zachowanie "wypierdzielę i walić to" jest zabarwione humorystycznie, żeby nie powiedzieć chu... chuligaństwem.
Jeżeli uważaliście ze tu miał być wulgaryzm to wyciągacie zbyt pochopne wnioski ;)
Ostatnio zmieniony pn, 24 gru 2012, 13:23 przez sebek1516, łącznie zmieniany 1 raz.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ginące posty?

Post autor: Kajec » pn, 24 gru 2012, 01:35

Bez powodu nie został usunięty i nie musisz być o tym informowany.

Autor tematu
sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ginące posty?

Post autor: sebek1516 » pn, 24 gru 2012, 13:36

Wiec widzę mamy na forum NWO (Nowy porządek świata).
Usuwacie co chcecie, bez podania powodu i poinformowania o tym.
Przepraszam czy ktoś z was miał przodków w SB?
Po co Majster gania dzieciaki za ortografie jeżeli łatwiej by było po WASZEMU, forum zrównać z ziemią bo coś gryzie moderatorskie ego?
Zamiast w temacie myczka w ostatnim poście dodać jego wypociny na PW, temat zablokować i przypiąć na górę jako "idioty przykładowego" to woleliście usunąć i mieć z głowy.
Po problemie? Nie! Dlaczego? Bo YAMAHA się czepił i wyszło na to że wyrzuciliście myszka dla świętego spokoju, taki o niewygodny użytkownik. Oczywiście tłumaczyliście się obszernie ale to wygląda jak wygląda, zakneblowaliście mu usta i cieszycie się zwycięstwem ;)
Na żadnym forum nie spotkałem się z czymś takim jak usuwanie postu i nie podawanie powodu.

A tu gdzie naruszyłem regulamin?
Przypominam jeszcze o ironii, sarkazmie i własnym zdaniu. Tego nie zabrania ani Konstytucja RP ani wasz regulamin, niestety na wasze ego nie mam wpływu...
Przeanalizowałem to co napisałeś i strasznie mi z tego powodu wszystko jedno
Ależ ja nikczemny jestem :D
Od blisko 5 lat nic nie wnoszę na to forum, nikomu nie pomagam i tylko robię za kołka.
Zło w czystej postaci a paragrafu na mnie sam Fifi nie może znaleźć od początku mojej kariery

Jak już się uparłeś to masz:
FARMOCHEM, Lublin, ul. Turystyczna 40 - robią węże gumowe.

Aż dziw że se przyczyniłem do tej zbrodni... Mogę dać namiar na dobrego tokarza do tłoków i gościa co znakomicie napawa tarcze hamulcowe że po przetoczeniu są jak nówka! :mrgreen:

Skoro od nas czegoś wymagacie to powinniście sobą również coś reprezentować.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ginące posty?

Post autor: Martin KTM » pn, 24 gru 2012, 13:59

Sebek, to ja usunąłem 2 posty z tego tematu. Kolega od wężów zaczął wyzywać Cię od pajaców, Ty mu coś odpisałeś, użytkownicy zaczęli zgłaszać Wasze posty i zainterweniowałem wykorzystując te punkty regulaminu:

4. Moderator ma prawo usuwania wiadomości, przenoszenia jej do dowolnego działu oraz zamykania tematu jeżeli stwierdzi, że dana wiadomość: obniża ogólny poziom forum, została napisana w sposób niezrozumiały (niepoprawna pisownia, popełnienie licznych błędów ortograficznych), została napisana w nieodpowiednim dziale, została napisana przy braku związku z tematem
5. Moderator nie ma obowiązku poinformowania strony zainteresowanej o działaniach moderacyjnych wykonanych na danej wiadomości czy temacie.

Dalsze pretensje kieruj do mnie.

Pozdrawiam i życzę SPOKOJNYCH świąt.


ps. Przeanalizowałem tą sytuację właśnie i faktycznie nie było potrzeby usuwania Twojego postu. Zrobiłem to omyłkowo/przypadkowo/z rozpędu? Sam nie wiem.
Mój błąd. Przepraszam.

Autor tematu
sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ginące posty?

Post autor: sebek1516 » wt, 25 gru 2012, 02:15

Przez ten punkt regulaminu właśnie wchodzi to wam w krew i to jest błędem.
Co do zgłaszania to Ja zgłosiłem jego post, tylko ze względu na ortografię ;)
Tego pajaca mu darowałem bo wiem że często mam cięty język na tyle ze niema się do czego przyczepić a jedyną linią obrony jest jak widać ubliżanie. No cóż, staram się jakoś rozwijać możliwości lingwistyczne forumowiczów :D :lol:

Jasne ze moderator, który pilnuje porządku nie musi się tłumaczyć użytkownikom z każdego kroku, jednakże każdorazowe informowanie kto i dlaczego, pokazało a co ważniejsze, utwierdziło by że wszystko jest przeanalizowane, przemyślane i moderator ma racje bo ma racje a nie dlatego że ma racje bo jest moderatorem ;)

Do moderatorów jako ludzi nic nie mam ale regulamin niech idzie z duchem czasu i uwagami użytkowników;)
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”