Opcja "pomógł" na forum .

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Autor tematu
Marli
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: ndz, 24 paź 2010, 22:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: Marli » czw, 11 lis 2010, 22:09

Dlaczego to forum nie ma opcji "pomógł"? Pozwoliło by to na dokładniejszą analize osoby, która nam coś doradza(bardziej zaufamy komuś kto ma "500 pomógł" niż "10 pomógł" i tym podobne.


Proszę o odpowiedź :)
MAXMOTORSPORTS <- Wejdź(części, odzież MX, sprzęt RTV)

ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: ja23 » pt, 12 lis 2010, 00:08

Wgł mnie nie ma to sensu ponieważ nawet doświadczony mechanik nie jest idealny. według ciebie taki człowiek który zebrał większą ilość podpowiedzi trafnych jest bardziej zaufany nie zawsze! Jest to forum motocrossowe i takich magików który odgadnie posta typu jechał i staną nie ma tu wiele.Prędzej ktoś ci może podpowiedzieć doradzić niż odgadnąć zagadkę.Doświadczeni ludzie w tym fachy dochodzą do przyczyny po kolei sprawdzając wszystko od a do z.Młody człowiek powiedzmy w wieku 12 lat jakich tu nie mało może mieć taki łud szczęścia że jego wypowiedzi odgadły 100 zagadek.Ja osobiści wole wysłuchać większości niż 1 osoby która odgaduje zagadki typu zgaduj zgadula.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: piotrgurski » pt, 12 lis 2010, 01:57

Opcja z założenia dobra ale wymagająca pewnych dopracowań do naszej strony. Ktoś kto jest tu trochę dłużej mniej więcej wie kto ma doświadczenie i to obojętne czy w technice jazdy czy mechanice komu można zawierzyć a kogo można ignorować z różnych powodów :!:

Może to brzmi na dzielenie użytkowników na lepszych i gorszych ale myślę że każdy wie jak to jest w rzeczywistości :(
ADV/Adventure

Borek96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: ndz, 2 lis 2008, 16:52
Motocykl: CR 125 '02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Augustów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: Borek96 » pt, 12 lis 2010, 09:37

Wg. mnie bez sensu ta opcja, wejdą na forum jakieś neo i będą się bili o pomógł, wymuszali i będą się bany sypały.

andy2208
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 386
Rejestracja: ndz, 28 cze 2009, 16:23
Motocykl: '05 YZ 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Zagwiździe
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: andy2208 » pt, 12 lis 2010, 19:43

Moim zdaniem jest to równiez niepotrzebne i zgadzam się z przedmówcą.
To jest tak samo jak z zabawą w nabijanie postów. "Bo ja mam więcej postów niż ty, to jestem lepszy". A guzik, więcej postow mają ci, którzy zamiast zapier*** na moto, siedzą przy kompie i zamulają. Owocem tego są potem komentarze w galeriach typu "ładnie, oby tak dalej" i znowu jeden pkt do przodu. Niedługo będzie to wyglądało tak jak na NK: "ślicznie :*". Co prawda są użytkownicy, którzy zasłużenie mają na swym koncie setki nabitych postów za przydatne i pomocne wypowiedzi.
Ja byłbym nawet za tym, aby posty nabite w dziale Wasze fotki, nie były zaliczane do licznika postów użytkownika...

Reniek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 395
Rejestracja: ndz, 27 lip 2008, 02:16
Motocykl: SKR 125 , KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Janów Lubelski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: Reniek » pt, 12 lis 2010, 20:34

Jeśli ktoś posiedzi dłuzej na forum to pozna kto ma jakie pojecie i na większość pytań są już odpowiedzi na tym forum.

Oczywiscie jak nie ma takiego pytania to zawsze można napisać nowy post z problemem a moze komuś kiedyś się przyda a jeśli post bd bez użyteczny zawsze mozna usunąć .

Pozdrawiam.

Borek96
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 125
Rejestracja: ndz, 2 lis 2008, 16:52
Motocykl: CR 125 '02
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Augustów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: Borek96 » pt, 12 lis 2010, 20:58

andy2208 pisze:Moim zdaniem jest to równiez niepotrzebne i zgadzam się z przedmówcą.
To jest tak samo jak z zabawą w nabijanie postów. "Bo ja mam więcej postów niż ty, to jestem lepszy". A guzik, więcej postow mają ci, którzy zamiast zapier*** na moto, siedzą przy kompie i zamulają. Owocem tego są potem komentarze w galeriach typu "ładnie, oby tak dalej" i znowu jeden pkt do przodu. Niedługo będzie to wyglądało tak jak na NK: "ślicznie :*". Co prawda są użytkownicy, którzy zasłużenie mają na swym koncie setki nabitych postów za przydatne i pomocne wypowiedzi.
Ja byłbym nawet za tym, aby posty nabite w dziale Wasze fotki, nie były zaliczane do licznika postów użytkownika...
W dziale Wasze Fotki i Na Każdy Temat posty właśnie nie są naliczane i bardzo dobrze.

andy2208
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 386
Rejestracja: ndz, 28 cze 2009, 16:23
Motocykl: '05 YZ 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Zagwiździe
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: andy2208 » pt, 12 lis 2010, 21:07

Borek96 pisze:
andy2208 pisze:Moim zdaniem jest to równiez niepotrzebne i zgadzam się z przedmówcą.
To jest tak samo jak z zabawą w nabijanie postów. "Bo ja mam więcej postów niż ty, to jestem lepszy". A guzik, więcej postow mają ci, którzy zamiast zapier*** na moto, siedzą przy kompie i zamulają. Owocem tego są potem komentarze w galeriach typu "ładnie, oby tak dalej" i znowu jeden pkt do przodu. Niedługo będzie to wyglądało tak jak na NK: "ślicznie :*". Co prawda są użytkownicy, którzy zasłużenie mają na swym koncie setki nabitych postów za przydatne i pomocne wypowiedzi.
Ja byłbym nawet za tym, aby posty nabite w dziale Wasze fotki, nie były zaliczane do licznika postów użytkownika...
W dziale Wasze Fotki i Na Każdy Temat posty właśnie nie są naliczane i bardzo dobrze.
Jak tak, to przepraszam :mrgreen: Ale dobrze, że tak jest, choć niektórzy jak widać o tym nie wiedzą :lol:

Ce eRa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: śr, 29 kwie 2009, 22:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: Ce eRa » sob, 13 lis 2010, 00:11

Piszecie że pomysł jest do bani bo dzieci neo będą nabijać sobie "pomógł".Ale patrząc z drugiej strony jakby administracji chciałoby się takie coś zrobić to moderatorzy czy admini mogliby akceptować lub odrzucać każde "pomógł".Lecz z trzeciej strony patrząc to na większość(chyba) problemów odpowiedzi już są.Wystarczy przejść do opcji szukaj.

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Opcja "pomógł" na forum .

Post autor: superpimp » sob, 13 lis 2010, 01:18

Ce eRa pisze:Piszecie że pomysł jest do bani bo dzieci neo będą nabijać sobie "pomógł".Ale patrząc z drugiej strony jakby administracji chciałoby się takie coś zrobić to moderatorzy czy admini mogliby akceptować lub odrzucać każde "pomógł".Lecz z trzeciej strony patrząc to na większość(chyba) problemów odpowiedzi już są.Wystarczy przejść do opcji szukaj.
już z akceptacją postów jest problem bo za dużo tego i narzekają "młodzi" użytkowcy , a ty mówisz o pomógł akceptcaji niema szans

PS: wg mnie opcja pomógł jest bez sensu , ponieważ na tym 4um ostatnio to się pomaga ale w wyborze okleiny. Bo co do mechaniki ci co coś potrafią powiedzieć już rzadko piszą.

Pozdrawiam i bez urazy do nikogo :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”