Pierwsze posty - akceptacja moderatora

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Autor tematu
szwagier
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pt, 14 maja 2010, 04:12
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pierwsze posty - akceptacja moderatora

Post autor: szwagier » pn, 17 maja 2010, 09:56

Cześć wszystkim ,

Być może ostro poleciałem z tematem tego posta , jednakże taka jest moja opinia o konieczności akceptacji pierwszych postów przez moderatora . Zaznaczam jednak że opinia moja wcale nie umniejsza mojego szacunku do Moderatora jak i "starych wyjadaczy" tego Forum .

No ale o co mi chodzi . Kilka dni temu napisałem pierwszego posta do działu Sprzęt/Serwis i wciąż nie moge go zobaczyć , nie mówiąc już że zależało mi na szybkich odpowiedziach zainteresowanych moim postem . Post ten czeka na akceptację Moderatora . Trochę to trwa i domyślam się , że postów oczekujących na akceptację jest pewnie setki i jesli moderatorzy maja zamiar wszystkie przeczytac to dysponuja naprawdę dużą ilościa czasu . Wydaję mi się , że mieliście dobre zamiary jednakże nałożyliście sobie na własne barki za dużo roboty . Nie można by tak prościej ? :shock:

Moja propozycja : niech każdy post ukazuje się natychmiast po wysłaniu , bez akceptacji Moderatora ,
jednakże z możliwością opiniowania przez czytelników . Jeśli po jaklimś czasie
np. po tygodniu , post ocenony będzie przez czytelników w 80% lub 90% do bani ,
to wtedy po prostu moderator go usuwa .

Co wy na to ?

Szacun dla wszystkich tworzących i udzielających się na Forum :wink:

4tSTUNT
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 254
Rejestracja: śr, 20 sty 2010, 20:57
Motocykl: KTM EXC 400
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubuskie - DW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: 4tSTUNT » pn, 17 maja 2010, 18:16

Też na początku miałem z tym problem, ale potem się doczytałem. Każdy nowy użytkownik czeka na akceptacje postów. Do piero jak jest aktywny i rzetelny to po przekroczeniu 20 postów, normalnie już wysyła wiadomości bez akceptacji moderatora. Jest to w pewnym sensie zabezpieczenie przed botami itp. A i by nie było tak łatwo to posty z działu OGŁOSZENIA nie liczą się tzn nie są naliczane;p, więc pozostaje aktywność i przekroczenie 20 postów, by cieszyć się swoboda na forum :P
Pozdro
P.S Też apelowałem by limit ten zmniejszyć np do 10-15;p;d
http://polskajazda.pl/Motocykle/KTM/400-EXC/137075

http://www.bikepics.com/members/4tSTUNT/02400exc/


GG: 8976803

Skuter 50/80 4T --> Yamaha DT 125cc --> KTM EXC 400cc 2002r

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: piotrgurski » wt, 18 maja 2010, 12:18

W imieniu moderatorów informuje że w pełni zdajemy sobie sprawę jakie utrudnienie powoduje stan rzeczy który aktualnie mamy, ale pisałem to wielokrotnie i napisze jeszcze raz TO JEST KONIECZNOŚĆ !!!.
Wiem że na innych forach nie ma takiej akceptacji ale zrozumcie że to nie jest forum dla fanów programu 5 10 15 tylko poważnych użytkowników chcących wymienić opinie doświadczenia itp. Z racji że motox.com.pl jest największą stroną z wszystkich bardzo dużo napływa tu ludzi którzy po prostu tworzą zamieszanie tematami bez jakichkolwiek wartości i sensu.
To właśnie po to i dlatego jest ta akceptacja.
Jeżeli byłoby to forum np jakieś grupy zawodowej np: lekarze, strażacy, ratownicy medyczni itp tam nikt nikomu niczego akceptował lub nie z pewnością nie będzie jednak że nie możemy pozwolić by nasze forum zamieniło się w skuterowo.pl lub kingway.fan.
Kierujemy się tylko i wyłącznie dobrem większości, natomiast co do ilości to nie ma mowy o tym by setki postów lub wątki czekały nie wiadomo jaki czas na pojawienie się na stronie. Staramy się akceptować na bieżąco a w przypadku odrzucenia uzasadniać powód który przychodzi na mail.
ADV/Adventure

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: Enduras93 » wt, 18 maja 2010, 20:13

Bez tej akceptacji to dopiero by była PARANOJA :!: Właśnie tak jak pisze fifi, zapanował by chaos i bardziewie i dziesiątki bezsensownych tematów stworzonych przez świerzaków lub troli... Jeśli ktoś nie jest w stanie napisać przynajmniej 20 sensownych wypowiedzi to znaczy, że nie zasługuje na bycie forumowiczem. Bo fajne jest to że Moderatorzy starają się zachować "hermetyczny" skład tego forum :!: :wink: I chwała im za to.
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

Awatar użytkownika
renner250
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 406
Rejestracja: pt, 20 lut 2009, 17:43
Motocykl: niebieski 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: > okolice Kielc <
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: renner250 » wt, 18 maja 2010, 20:50

oczywiscie zgadzam sie z Enduras93...
moze i na poczatku jest denerwujace to ze nie ukazuja sie od razu wypowiedzi ale jednak gdy nie to, to byl by tu syf jak nie wiem i moderatorzy dbaja o to zeby to bylo forum motocrossowe a nie jakiegos syfu na ktory by sie to zamienilo ( jak fifi sam twierdzi) do ktorego naleza chinskie skutery.
I think I can fly! MX it's my life <3

pawciu16v
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 105
Rejestracja: sob, 7 cze 2008, 12:44
Motocykl: yzf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: wa-wa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: pawciu16v » wt, 18 maja 2010, 21:27

owszem denerwujace to jest ..ale nie to ze sie czeka na post az sie go zoaczy tylko to jak sie czyta po raz 100 nataki sam temat pytanie ktore jest banalne... mniej pisac wiecej czytac..

kuba #9
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: pt, 29 sty 2010, 18:49
Motocykl: czarna kawa
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: kuba #9 » śr, 19 maja 2010, 20:11

Dlatego zakładanie nowych postów może być ocenzurowane i jest to jak najbardziej słuszne , ale jeśli chodzi o odpowiedzi na posty to moim zdaniem powinno zostać to zniesione , a jeżeli będzie ktoś wypisywał głupoty usuwać posty i lepić ostrzeżenia .
Taki zabieg na pewno usprawni działanie forum .
pozdr.

GALA
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 17:22
Motocykl: rm 125 95'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: GALA » śr, 23 cze 2010, 12:40

Jak mi moderator odrzucil pare postow to powod byl tylko jeden "zawiera odnosniki do nielegalnego oprogramownia" . A w poscie nie bylo nawet wzmianki o jakims oprogramowaniu
Jeżeli miały by być w tej samej cenie, z takim samym / tej samej jakości osprzętem wybrałbym pewnie KTM
- to jeżeli chodzi o cross
Enduro - crf, ale SM to byłaby na bank Aprilia ;)

LOL !!!! Z motodriver.eu :d

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: mały » śr, 23 cze 2010, 21:23

Podczas odrzucania postów moderator ma do wyboru kilka gotowych odpowiedzi i ta jest domyślna. Można to traktować jako: "post jest niezgodny z regulaminem bądż obniża poziom forum". Zwykle staramy się jednak pisać z jakiego powodu post został odrzucony.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: piotrgurski » pn, 1 lis 2010, 20:18

Dzisiejsze PW:
Myślę że wszyscy powinniście to zobaczyć, uprzedzam że tekst zawiera chamskie zwroty i przekleństwa :roll:

cyt:
wy jestscie pojebani to ja czekam z swoim tematem juz dzien caly i za przeproszeniem huj wielki z tego jest. po co komu forum kturem nie mozna pisac bo jakis idiota blokuje posty pitole was i ta stone palujcie sie

koniec cyt:

Dodam jeszcze że temat dotyczył problemu żywcem rodu z czasopisma Brawo.
W uzasadnieniu pokarzę Wam kilka tekstów które się nie pojawiły na stronie jednak zachowałem je na szczególne okazje.
Niektóre zdania są wyrwane z kontekstu bo nie ma sensu przedstawiać całości:

1)
Moja CR 125 2002 nie chce iść na koło co może być?
tłok
korba
cylinder
świeca

2)
Witam jak w temacie mam pytanie jakiego crossa wybrac dla początkującego??
Wolałbym jakąś lepszą i zaufaną firme typu:
yamaha
ktm
suzuki
Cena do 20000 max.
Najlepiej nowy
podkreślam że mam 14 lat!!!!
wiec jakąś 125ccm

3)
Chce kupić jakieś moto na wiosnę - wiem, jeszcze kupa czasu, ale już się tym jaram ;]

Cena max 8k

Moje doświadczenie?
Simson (wiem, że to piździk) -> Yamaha DT 125 (była dość słaba, bo nie wchodziła na wyższe obroty ;/ ) i tyle właściwie... jeździłem jeszcze na EXC 250 kumpla i właśnie o 250 bym też myślał.
Na torze nie byłem nigdy, tylko jazdy po lesie, ale po kupnie nowego moto z chęcią spróbowałbym jazdy na torze.

Teraz moje pytania:
Czy za te max 8k kupie coś fajnego, czy będę siedział cały czas w garażu?
Ile kosztuje godzina jazdy 250 2t (paliwo + eksploatacja)
Czy powinienem kupić (ze względów ekonomicznych) 250 2t czy może 4t?
I ostatnie - najgłupsze... czy jeździliście (bez homologacji i prawka) po drogach publicznych? - chodzi o policje, czy gonią, czy jest generalnie z tym problem?

4)
Nigdy nie miałem styczności z husqa, więc nic nie mogę powiedzieć o niej.

Ostatni post wymiata przykładem z cyklu wiem że nic nie wiem ale nie zaszkodzi napisać :axe:
Myślę więc że odpowiedziałem wielu osobą po co jest akceptacja, z swojej strony dodam jeszcze że tego typu wiadomości to codzienność i nie ma innej opcji niż ta obecna.

pozdrawiam wszystkich Fifi :wink:
ADV/Adventure

diego
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 21:55
Motocykl: sx125 / YZ250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: diego » pn, 1 lis 2010, 20:39

Ludzie dajcie już spokój, jak już Fifi nadmienił jest to największe forum w Polsce o offroad'zie i wypada trzymać poziom bo pytania typu:
fifi pisze:Dzisiejsze PW:


1)
Moja CR 125 2002 nie chce iść na koło co może być?
tłok
korba
cylinder
świeca

:wink:
są po prostu śmieszne i nadają się jedynie fara fotki czy innego portalu tego typu. A z drugiej strony jak chcecie żeby dostęp był bez żadnych limitów i pojawi się tego typu pytanie to prawie wszyscy zaczniecie sobie z chłopaka jaja robić ( fakt jest to przykre ale chyba sam bym nie wytrzymał żeby kąśliwej uwagi nie postawić :? ). I w ten łatwy sposób moderatorzy mają tyle samo roboty co przy osuwaniu co akceptacji, ale na naszym forum jest chociaż porządek.
Pozdro dla Fifi i wszystkich którym zależy na rozwijaniu forum.motox.com.pl

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: Czepek » pn, 1 lis 2010, 20:48

Sam nie mam "dostępu", ale nie mam jakiś pilnych spraw, więc póki co to staram się pomagać. Czy denerwujące czy nie- dla świeżych pewnie tak, bo ostatnie ciepłe dni, a np. moto stoi w garażu, znowu dla starszych to ulga, że nie muszą czytać nowych tematów 10 latków, którzy przesiedli się z komara i chcą 250 2t. Jak by nie było to zawsze znajdą się przeciwnicy i zwolennicy, Ja tylko podziwiam modów za to, że im się chce.

Pozdro.
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”