Pierwsze posty - akceptacja moderatora

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: piotrgurski » ndz, 29 maja 2011, 15:14

Sprawdz skrzynkę. Zostają wysyłane wiadomości o akceptacji lub odrzuceniu posta/wątku oraz z jakiego powodu.
ADV/Adventure

STACHU125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: wt, 9 sie 2011, 18:25
Motocykl: różne
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: STACHU125 » wt, 16 sie 2011, 22:25

Witam,przepraszam ze sie wtrace,oczekiwanie na akceptacje jest nie do akceptacji przez moja osobe,odpowiadajac chlopakom na tematy o ktorych sie ma 100% pojecia czekamy na ta akceptacje ok tygodnia-bez sensu!!a moto stoi bo jest 100 odpowiedzi z ktorych 100 jest nie trafnych i komicznych,moze lepiej moder by zweryfikowal te odpowiedzi i wogole ich nie puszczal w swiat bo to to jest dopiero siara!pozdrawiam i pomecze sie jeszcze moze kiedys bede mogl szybciej odpowiadac na problemy,no chyba ze mnie to oczekiwanie na pojawienie sie mojej odpowiedzi wkurzy ,to pozegnam sie grzecznie.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: piotrgurski » śr, 17 sie 2011, 00:53

STACHU125 pisze:Witam,przepraszam ze sie wtrace,oczekiwanie na akceptacje jest nie do akceptacji przez moja osobe,odpowiadajac chlopakom na tematy o ktorych sie ma 100% pojecia czekamy na ta akceptacje ok tygodnia-bez sensu!!a moto stoi bo jest 100 odpowiedzi z ktorych 100 jest nie trafnych i komicznych,moze lepiej moder by zweryfikowal te odpowiedzi i wogole ich nie puszczal w swiat bo to to jest dopiero siara!pozdrawiam i pomecze sie jeszcze moze kiedys bede mogl szybciej odpowiadac na problemy,no chyba ze mnie to oczekiwanie na pojawienie sie mojej odpowiedzi wkurzy ,to pozegnam sie grzecznie.
@STACHU125 Wierz mi że to naprawdę jest bardzo dla mnie przykre czytając takie opinie ale niestety aktywnych moderatorów jest śladowy procent a Ci którzy pracują robią co mogą aby było dobrze. Wybacz że jest jak jest ale niestety spamu i prawdziwego chłamu (którego na szczęście nie widzicie) jest tyle że naprawdę noc za krótka by wszystko ogarnąć a jak większość niestety trzeba rano wstać do pracy.
Co do samej akceptacji po co i dlaczego ona jest proponuje przeczytać moje wcześniejsze posty w tym temacie, tam znajdziesz odpowiedz.

Pozdrowienia dla wszystkich wyrozumiałych użytkowników pzdr Fifi.
ADV/Adventure

STACHU125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: wt, 9 sie 2011, 18:25
Motocykl: różne
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: STACHU125 » śr, 17 sie 2011, 22:14

Rozgrzeszyles forum,to teraz mozesz mnie :D chociaz na mnie to potrzeba nieraz egzorcyzmow,mysle ze przemecze sie jeszcze troche,ale wierz mi ,krew mnie zalewa od czytania glupot co niektorzy wypisuja.no ale podejrzewam jak by moderow nie bylo to byloby jeszcze wiecej durnoty i jak ktos wszedlby na strone poczytal co sie tu dzieje, to drugi raz by nie odwiedzil forum,pozdrawiam

patryczken16
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: pn, 4 cze 2012, 20:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: patryczken16 » śr, 27 cze 2012, 11:53

Pomijajac ten prog ktory trzeba przejsc by moc pisac normlanie posty ( :lol: ) jestem pelen podziwu dla osoby akceptujacej je.. Bo wydaje mi sie ze nie da to dwa posty dziennie a znacznie wiecej.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: piotrgurski » czw, 28 cze 2012, 00:51

Posty i wątki do akceptacji: TRZYMAJCIE SIĘ

1)
Czy swieca od poloneza caro będzie dzialac w cr 125 93rok bo mi padla a tata ma caly komplet bo mu zostaly

2)
che sobie kpic nowy motor i czy warto wydawac 4 kafle na japonca czy lepiej nowego Loncin

3)
Czy jak doleje więcej oleju do mieszanki to moge sobie jeden dzień pojezdzić jak rozrobie trochę rozpuszczalnika z benzyną

I mój idol !!!

Mam problem ostatnio wrucilem pijany do domu i tata schował mi motor do gararzu i mam zakaz jezdzenia i tu pytanie czy macie jakis patent na otwieranie kudek tak zeby stary sie nie kapnoł a ja bym mogl jezdzic jak on jest w pracy



Na prawde trzeba się ostro pilnować bo gimbusiarnia ma wakacje ;) i sie zaczynają nowe motóry nowe chińczyki i tokarz który źle tłok przetoczył;)
ADV/Adventure

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: Fajka » czw, 28 cze 2012, 12:25

Fifi pisze:Posty i wątki do akceptacji: TRZYMAJCIE SIĘ

1)
Czy swieca od poloneza caro będzie dzialac w cr 125 93rok bo mi padla a tata ma caly komplet bo mu zostaly

2)
che sobie kpic nowy motor i czy warto wydawac 4 kafle na japonca czy lepiej nowego Loncin

3)
Czy jak doleje więcej oleju do mieszanki to moge sobie jeden dzień pojezdzić jak rozrobie trochę rozpuszczalnika z benzyną

I mój idol !!!

Mam problem ostatnio wrucilem pijany do domu i tata schował mi motor do gararzu i mam zakaz jezdzenia i tu pytanie czy macie jakis patent na otwieranie kudek tak zeby stary sie nie kapnoł a ja bym mogl jezdzic jak on jest w pracy



Na prawde trzeba się ostro pilnować bo gimbusiarnia ma wakacje ;) i sie zaczynają nowe motóry nowe chińczyki i tokarz który źle tłok przetoczył;)
Dobre, dobre skąd ja to znam. Może aby przyspieszyć akceptacje postów i troszkę tutaj posprzątać trzeba zatrudnić chętnego na cały etat. Forumowicze wpłacą jakąś malutką kwotę z której opłaci się ZUS i da wypłatę. Po 6 miesiącach (jak tyle wytrzyma) chętnego przeniesie się do wariatkowa i zatrudni nowego.

patryczken16
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: pn, 4 cze 2012, 20:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: patryczken16 » czw, 28 cze 2012, 12:29

Zwiekszyc liczbe moderatorow - lub pogonic tych co sa do roboty 8)

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: Martin KTM » czw, 28 cze 2012, 14:16

patryczken16 pisze:Zwiekszyc liczbe moderatorow - lub pogonic tych co sa do roboty 8)

Co Ty wygadujesz :axe: :?:

Dziennie akceptujemy nawet ponad 30 postów. Na forum wchodzimy po kilka razy dziennie i każdy z nas wkłada dużo serca do utrzymywania forum. Każdy z nas ma również swoje zajęcia a mimo to forum niczego nie brakuje.
Na jakiej podstawie wnioskujesz, że olewamy sprawę skoro WSZYSTKIE posty i tematy są akceptowane na bieżąco i nie ma żadnych zaległości?

patryczken16
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: pn, 4 cze 2012, 20:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: patryczken16 » czw, 28 cze 2012, 15:15

Nigdzie nie napisalem,ze moderatorzy/admini olewaja forum :rolleyes: ale skoro ktos zaklada nowy temat z probelem ( przyklad ) , odpisuje mu jako pierwszy,a moj post leci do moderatora ktory zanim go akceptuje temat ma dwie strony i nikt nie zwraca uwagi na to co bylo pisane na pierwszej ze stron to chyba kiepski pomysl z akceptacja do 20 postow bo 80% z nich to pisanie glupot by tylko przejsc ta "granice"..........

Luka$
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 64
Rejestracja: czw, 4 sie 2011, 20:08
Motocykl: DT 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Małopolska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: Luka$ » czw, 28 cze 2012, 15:28

Mylisz się. Post po akceptacji jest automatycznie umieszczany w tym miejscu, w którym został napisany. Więc jeśli odpowiesz pierwszy to po akceptacji Twoja odpowiedź jest pierwszą.

patryczken16
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: pn, 4 cze 2012, 20:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pierwszy post - akceptacja moderatora : PARANOJA

Post autor: patryczken16 » czw, 28 cze 2012, 15:50

....... Wiem ze jest pierwsza,ale skoro temat ma juz dwie strony to osoby ktore sie w nim aktywnie udzielaja nie sprawdzaja pierwszych postow - nieprawdaz ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”