Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: piotrgurski » sob, 3 paź 2009, 20:00

Pozwólcie że i ja zajmę swoje stanowisko w tej sprawie. Z racji tego że najkrócej z wszystkich jestem moderatorem mam najbardziej jasny pogląd jak to wszystko wygląda z jednej i drugiej strony czyli zwykłego użytkownika jak i moderatora. Mianowicie zrozumcie to że jak to wygląda i będzie wyglądało wcale nie zależy od kilku moderatorów tylko was samych. Kiedyś jak młody pisał bzdury to zaraz był prostowany i wcale się nie bał ostrzeżenia czy reprymendy od moderatora tylko tego co napiszą inni użytkownicy a teraz co? pozwalacie by jakiś pięcioletni dzieciak zaglądał wam do kieszeni ile daliście za to czy za tamto albo wypowiadał się na temat opon które zna tylko z plakatu więc pytam co Wy robicie w tym celu by to zmienić ? Który zada sobie trud wychowania młodego by syfu nie robił ? (za wyjątkiem Kaze) Jak obawiacie się że zamiast z szczyl to Wy będziecie mieć konsekwencje to nic mylnego pod warunkiem że będzie to zrobione po ludzku a nie w sposób chamski i arogancki. Wystarczy tylko kliknąć "zgłoś post do moderatora" i dodać swoją sugestie, to wszystko naprawdę tak wiele? Wiem że pewnie teraz wielu sie oburzy że ja nie jestem tzw "konfiturą" lub "podpierdalaczem" ale to nie jest tak. Nie ma nic złego że ktoś dba by gówna nie było i bzdur, że ktoś dba o to by jadąc na tor nie wstydzić się naklejek MotoX na motorze czy samochodzie to wszystko czy tak trudno to zrozumieć?
Seteman Bardzo Cię cenie bo mądrze piszesz ale jest w twojej wypowiedzi jedna niezgodność. Nie chcesz użerać czy wykłócać się z małolatami a jednocześnie jesteś przeciw akceptacji ! Ale to niemożliwe to właśnie po to ona jest byś nie musiał się niepotrzebnie denerwować a wierz mi że akurat twoje posty zawsze akceptowałem jako pierwsze czemu? bo miały sens i logikę ! czy naprawdę było tak strasznie przejść przez te 30 postów?
Wielu moderatorów jest z zniesieniem lub zostawieniem pierwszych 5 do akceptacji ale będę walczył o to by została i wcale nie dlatego że nie mam co robić tylko akceptować lub nie na okrągło tylko dla Was byście nie musieli czytać tematów typu: czy w mojej CR też są wentyle.
Kaze Naprawdę nawet nie wiesz jak cenie twoją szczerość i to że nie owijasz w bawełnę tylko mniej tych przysłowiowych "kurew" to jedno o co Cię wszyscy prosimy :wink:
To wszystko co chciałem powiedzieć w tej sprawie pzdr Fifi.
ADV/Adventure

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: Fajka » sob, 3 paź 2009, 20:26

Jest na forum paru forumowiczów którzy znajdowali tematy w których źle się działo i zaraz Nas informowali czy to przez GG czy PW tzn że są tacy, którym zależy i chcą coś z tym zrobić. Nie muszą mieć głowy napakowanej wiedzą tylko chęci zdecydowanie wystarczą.

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: EXC rider » ndz, 4 paź 2009, 16:01

Ja tylko ze swojej strony dodam, ze slow krytyki na temat moderatorow i ich pracy zawsze jest wiele, a gdy byly wybory na moderatorow to kandydatow mozna bylo zliczyc na palcach jednej reki, przy czym forum liczy prawie 5000 uzytkownikow. Reasumujac, zamiast krytykowac proponuje abyscie sami zaczeli robic cos w kierunku poprawy warunkow na forum, bo to nie tylko zalezy od nas - moderatorow.

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: Kajec » pn, 5 paź 2009, 22:53

Łukasz dobrze prawi, kazdy dużo mówi a mało robi ;] moje zagranie nie było bezpodstawne i to sobie wyjaśniliśmy, niczego bez powodu nie robie, a tym bardziej staram sie chronic przed czymś lipnym(mówie tutaj ogólnie)... Wszystko zostało wyjaśnione a nadal do tego wracasz i to jest dziecinne. Sorry, ale z palca info nie wyssałem... pisze to juz Tobie xxx raz. Rozmawiałes z Łukaszem, dogadaliście sie, więc po co ten cyrk? Nie wiem jak Ty ale ja za kumplem zawsze sie wstawię. Nie miałem w tym ani grosza pożytku dla siebie, chodziło mi jedynie o czyjeś dobro i ŻADNEGO OSTRZEŻENIA NIE DAŁEM.
Zluzujcie troche Panowie.
EDIT. Każdy myśli, ze moderator to takie lajtowe zajęcie i wogóle...mylicie sie. Włóżcie coś od siebie żeby było lepiej bo póki co mało kto cokolwiek robi, Kaze jako jedyny tępi świeżaków.

Autor tematu
enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: enduroguy » śr, 7 paź 2009, 14:27

Kajec dla mnie to sie przyjebales i nawet nie wiedziales o co! Na pw (bo zeby to wyjasnic na forum jakos zmiekles) dostalem same wymigujace wiadomosci w stylu: "sprzedales kupe" "rozmawialem z lukaszem i mowil co nie tak", bez zadnych konkretow. O tym, ze jeden zawor zaczal wpadac poinformowalem Lukasza, ale o tym, ze zaraz zacznie wpadac drugi mogla wiedziec tylko wrozka. Niestety nie jest to rzecz, ktora mozna tak latwo przewidziec jak np. potrzebe wymianu napedu, opon, tloka czy klockow hamulcowych. Takie rzeczy potrafia zdarzyc sie w Hondach z przebiegiem 30mh od nowosci. Kolega Fajok z CC ma Honde z przebiegiem 70mh i zjezdza drugi kpl. zaworow. Jak sie nie chce ryzykowac z takimi rzeczami to kupuje sie 2suwa. Nie widze w tym mojej winy, bo poinformowalem Lukasza o wszystkim co wiedzialem, a w opisie nie bylo ani jednego nieuczciwego slowa.
W kazdym badz razie dogadalem sie z EXC_riderem jak najlepiej moglem oferujac zalatwienie zaworow w najlepszej mozliwej cenie.
Twoj niegramatyczny tekst, ktory znalazl sie pod moim ogloszeniem powinien ewentualnie wyladowac na PW, zebys sie najpierw upewnil czy masz racje, czy moze troche koloryzujesz.
pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

Fajka
VIP
VIP
Posty: 259
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2007, 14:11
Motocykl: HUSQVARNA TE 250 '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Suchorze / Koszalin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: Fajka » śr, 7 paź 2009, 17:17

enduroguy pisze:Kajec dla mnie to sie przyjebales
Sorki ale staraj się prowadzić rozmowę nie używając wulgaryzmów. Jest problem pogadajmy ale na poziomie.

Autor tematu
enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: enduroguy » śr, 7 paź 2009, 19:14

Sorry, ale wlaczam telewizor o godzinie 14 i slysze najgorsze polskie bluzgi, wiec mysle, ze od jednego takiego "wulgaryzmu" nikt nie umrze.
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

palmer74
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 95
Rejestracja: pt, 25 sie 2006, 21:22
Motocykl: YZF 250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: palmer74 » czw, 8 paź 2009, 00:42

dwie dygresje do całej sprawy :

Kajec ja też kupiłem od kumpla moto w którym po miesiącu okazało się że zawory są do wymiany i nie uważam że sprzedał mi kupę i nadal jest moim kolegą :) , motor cross czy enduro charakteryzuje się tym że często przy im się coś robi i wcześniej czy później zawory kolega by myślał robić, tak jak tłok czy korbę...wiem ze to boli że tak szybko, ale wybacz nikt nie rozbiera całego silnika żeby sprawdzić co sprzedaje - tak przynajmniej myślę.

Natomiast co do pracy moderatorów to nie ma co bić piany, jest w miarę ok i chyba tak już będzie, nie ma co liczyć na to że nie będzie banalnych pytań, bo przecież dla jednego katastrofa o której musi napisać dla drugiego może okazać się bułką z masłem , nie oznacza to że nie można mu pomóc, wręcz przeciwnie - należy -bo po to właśnie są fora internetowe ( przynajmniej ja taką politykę prowadzę na swoich i najbardziej się sprawdza ) a najgorsze co może być to post "weterana" w stylu : poszukaj sobie, albo : to już było setki razy.
Przecież nikt nie każe mu odpisywać, nie chce pomóc niech nie pomaga, a takim postem po pierwsze pokazuje swoją wyższość, po drugie nic nie wnosi, a po trzecie daje zły przykład i właśnie to on sieje zamęt.

Jeśli odbiegłem za bardzo od tematu to przepraszam
my gallery --->>>kliknij www.kovalart.deviantart.com

była Kawa KX-250 '97
była CRF 450 '05
teraz YZF 250 '10

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: EXC rider » czw, 8 paź 2009, 11:25

Panowie sprawa motocykla jest juz zamknieta. Dogadalismy sie juz z enduroguyem i jest wszystko ok. Cala ta sytuacja jest w glownej mierze przeze mnie i nie ma co do niej wracac.

weteran
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 263
Rejestracja: czw, 7 gru 2006, 19:32
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: weteran » sob, 10 paź 2009, 18:00

palmer74 pisze:dwie dygresje do całej sprawy :

a najgorsze co może być to post "weterana" w stylu : poszukaj sobie, albo : to już było setki razy.
Przecież nikt nie każe mu odpisywać, nie chce pomóc niech nie pomaga, a takim postem po pierwsze pokazuje swoją wyższość, po drugie nic nie wnosi, a po trzecie daje zły przykład i właśnie to on sieje zamęt.

Jeśli odbiegłem za bardzo od tematu to przepraszam
palmer74, czy ten post odnosi się do mnie ?

palmer74
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 95
Rejestracja: pt, 25 sie 2006, 21:22
Motocykl: YZF 250 '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Rozumiem, ze moderatorzy moga wiecej, ale bez przesady...

Post autor: palmer74 » sob, 10 paź 2009, 23:02

nie :) nie miałem Ciebie na myśli tylko chodziło mi o nazwanie jakoś userów o długim stażu na forum i wielkiej ilości postów którzy nie chcą pomóc a jedyne co chcą to napisać właśnie tekst w stylu : było trylion razy, poszukaj w google itp"

zbieżność nazw była zupełnie przypadkowa :D
my gallery --->>>kliknij www.kovalart.deviantart.com

była Kawa KX-250 '97
była CRF 450 '05
teraz YZF 250 '10

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”