UWAGA OSZUST

Awatar użytkownika
Autor tematu
majstertorzu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Styl jazdy: Motocross
Status : Offline

UWAGA OSZUST

Post autor: majstertorzu » śr, 16 maja 2012, 17:02

witam serdecznie , uwazajcie na ogłoszenie na otomoto Suzuki RM-Z super stan!! jak nowy !!
moto znajduje sie Polska, pomiechówek (woj. mazowieckie) motor ten miał koleś z wsi obok kupił na jesień pojezdził i po zimie oddał na przeglad do mechanika
mechanik który zajmuje sie wyczynami stwierdził ze jesli chce jezdzić tym motorem to zaleca remont (wycena 4-5tyś zł zaczynając od zaworów wszystkie do wymiany (nie wykluczone ze głowica tez) poprzez korbe tłok nowy nicasil) bo motor jezdzi ale nie wiadomo kiedy to wszystko sie posypie a głupotą było by co chwile zaglądac i wymieniac każdy padający podzespół.
koleś sie załamał i chciał pozbyć sie Suzi i wrócić do 2suwa na początku zastanawiałem sie nad zakupem ale jednak odpuściłem sobie
suma summarum sprzedał znajomemu ktory wiedział co i jak w nim jest po kilku dniach wystawił na allegro
za kwote 5500 , teraz kupiec który od niego kupił woła za suzi 7500 oceniając stan na igłe ... a nic przy nim nie robił (podpytałem go nie mówiąc ze znam ten motor) jednym słowem kłamca a to co wypisywał mi w mailach na temat tego motoru to smiech UWAŻAJCIE kupując te IGŁY bo gdyby to była igła nie sprzedawałby jej tak szybko pewnie zajrzał do srodka i sie przeraził i chce sprzedac nie kłamie jesli chcecie moge podać nr do mechanika u którego stało to suzuki. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Majster128
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Motocykl: CR 250
Kontakt:

Re: UWAGA OSZUST

Post autor: Majster128 » śr, 16 maja 2012, 20:21

Podaj to ogłoszenie.
Remonty silników, zawieszeń, tulejowanie, honowanie, szlify, wymiany korbowodów, naprawa wałów. tel. 607198003
Zachęcam do obejrzenia mojej galerii

Awatar użytkownika
Autor tematu
majstertorzu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Post autor: majstertorzu » śr, 16 maja 2012, 20:39

Awatar użytkownika
GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro

Post autor: GRUUBBYY » czw, 17 maja 2012, 14:26

Kurcze modne sa ostatnio te boczne podpurki na moto chyba sobie takie zapodam w ogrodniczym :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Motocykl: EXC 400 '12
Kontakt:

Post autor: Mateusz_MX » czw, 17 maja 2012, 15:29

GRUUBBYY pisze:Kurcze modne sa ostatnio te boczne podpurki na moto chyba sobie takie zapodam w ogrodniczym :lol: :lol:
:butthead: :lol:
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”