Przebudowa yz250f 2016 / MX 937

Stworzyłeś coś sam? Chcesz się pochwalić? To jest odpowiednie miejsce
Regulamin forum
Dział jest przeznaczony do umieszczania właśnoręcznie wykonanych projektów.
Co może być projektem? Przykłady: własnoręcznie zrobione narzędzia, modyfikacje pojazdów..

1. Jeden temat jeden projekt.
2. Projekt powinien być udokumentowany + mile widziane zdjęcia w trakcie wykonywania prac
Awatar użytkownika
seba yamaha yz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: Yamaha yz-f 250
Styl jazdy: Motocross
Status : Offline

Re: Przebudowa yz250f 2016 / MX 937

Post autor: seba yamaha yz » pn, 17 kwie 2017, 21:41

Witam pieknie wykonany projekt, jestem pod ogromnym wrazeniem jaka prace wykonałes. Mozesz zdradzic ile ciebie to kosztowało?? wrzuc jakis filmik z jazdy na twoim torze pozdrawiam i powodzenia

Awatar użytkownika
Autor tematu
MX 937
Mistrz prostej
Mistrz prostej

Post autor: MX 937 » wt, 18 kwie 2017, 08:19

kris514 pisze:W moich lasach da się zaobserwować takie coś ze jak ktoś jeździ wszędzie to ma przeciętny/zniszczony sprzęt. A jeśli ktoś ma tak dopieszczony motocykl jak twój to się zaczyna "szkoda opony bo tam kamienie", "a tam to już wyjeżdżalem", " podjechałbym ale mam łysą oponę" i najlepsze "mam za drogi motor na taką jazdę". Stąd niektórzy się zastanawiają czy aby Ty tak nie robisz ;)
To odpada w ogólne nie jeżdżę poza torem, moto na przyczepkę i z powrotem. Motocykle bardzo szanuje i po każdym treningu jest 30 min przegląd ale przerabiałem już chyba sporo ciężkich lądować i solidnych gleb łamane i gięte kierownice, wyrwane śruby z wieżyczkami półek , pęknięte półki , chłodnice bedą ze 3 , silnik: pęknięta szklanka zaworowa , głowica z wałkami w drobny mak , tłok pęknięty , skrzynia zmielona , wyrwane ząbki kosza sprzęgłowego , popękane tarcze sprzęgłowe, pęknięte sprężyny przedniego i tylnego zawieszenia , pęknięte i gięte obręcze , wyrwane szprychy po kontrakcje z innym zawodnikiem , pęknięty wahacz , skrzywione tarcze narazie jedynie tylne , zagotowane hamulce i pewnie jeszcze coś ;)
seba yamaha yz pisze:Witam pieknie wykonany projekt, jestem pod ogromnym wrazeniem jaka prace wykonałes. Mozesz zdradzic ile ciebie to kosztowało?? wrzuc jakis filmik z jazdy na twoim torze pozdrawiam i powodzenia
Dziękuje. Miałem duże rabaty i niektóre części dostałem w ramach sponsoringu ale wyszło około 5 tys złotych w tym mam sporo rzeczy do sprzedania ( podnóżki , elementy zawieszenia, obręcze, plastiki, airbox itp to coś się zwróci ). Jak zrobi sie pogoda to wrzuce zdjęcia toru i jazdy założę galerii by tu nie śmiecić.

Awatar użytkownika
pablo83
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Motocykl: KTM SX-F 250

Post autor: pablo83 » wt, 18 kwie 2017, 09:09

Pisałes ze zawias to podstawa a nie myslałes zainwestowac w np ohlinsa?

Awatar użytkownika
Autor tematu
MX 937
Mistrz prostej
Mistrz prostej

Post autor: MX 937 » wt, 18 kwie 2017, 09:23

Myśle że narazie sporo pracy przede mną abym wykorzystywał to zawieszenie w 100% i potrzebował czegoś lepszego i z całą pewnością nie mam wolnych 15 tys złotych ;)

Zawieszenie co zrobiłem przy tym motocyklu wyszło mi całkiem całkiem i jest solidnie spersonalizowane a co najważniejsze wyszło mi 40% ceny tego co bym zapłacił za tuning w jakiejś firmie.

Awatar użytkownika
karolmx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: yz 125 06

Post autor: karolmx » pt, 21 kwie 2017, 21:26

Szacunek za mega projekt rodem z vitalmx.Też robiłem przez zimę w swojej suzuce ale trochę mniejszej skali:) Wrzuć kiedyś fotki z toru, mam w sumie niedaleko do Piotrkowa może kiedyś się wybierzemy na twój tor. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
jachu1111
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Post autor: jachu1111 » sob, 22 kwie 2017, 21:15

Hej jak będziesz sprzedawał yamaha to pisz bo będę może chetny.

Awatar użytkownika
solaris
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Kontakt:

Post autor: solaris » śr, 24 maja 2017, 22:51

Obrazek

ODPOWIEDZ