Enduro/cross do jazdy po lesie.

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Ikcero
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: śr, 13 kwie 2011, 20:58
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Enduro/cross do jazdy po lesie.

Post autor: Ikcero » śr, 13 kwie 2011, 23:59

Witam,

Mam 18 lat, 181cm, około 75kg i chce kupić sobie motor do śmigania przeważnie po lesie, ale chcę móc jeździć tym motorem także po drogach. Chciałbym kupić jakieś enduro, które byłoby zrobione jak najbardziej w kierunku crossa, zależy mi na tej dynamice, żeby motor w terenie "dawał radę". Będzie to mój pierwszy motor, ceny nie podaję, chcę ogarnąć co za ile moge kupić (ale planuje przeznaczyć do około 5tys. może więcej - zależy czy da radę dostać coś sensownego taniej). Chcę kupić coś solidnego - nie chcę topić za dużo kasy w naprawy itp. itd. - zależy mi na tanim utrzymaniu. Najlepiej chciałbym wydać jak mniej - byleby kupić coś sensownego. To co czytałem, to przewinęły mi się przez oczy:
-Yamaha dt 125
-Suzuki DR 350
-Kawasaki KLX 250
Co byście polecili ? Jaką pojemność wybrać do mojej wagi, nie chcę kupić demona na pierwszy ogień nie jestem kretynem, ale nie chcę też mieć za mało mocy - chcę żeby jednak motor dawał radę.

Rams
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 524
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 22:30
Motocykl: mechaniczna pomarancza
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Sta
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Enduro/cross do jazdy po lesie.

Post autor: Rams » pt, 15 kwie 2011, 16:17

Polecam klx'a w wersji R, moto lekkie, mocy pod dostatkiem i zawiecha też bardzo dobra. Dr to jest trochę klocek i ma zawiechę do dupy ale pancerny silnik.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”