Dziewczyny w motocrossie(jeżdżące) co sądzicie o Crossladys?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
CrosswomeN
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: wt, 15 lip 2008, 15:45
Motocykl: Honda CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Dziewczyny w motocrossie(jeżdżące) co sądzicie o Crossladys?

Post autor: CrosswomeN » śr, 13 sie 2008, 15:19

Maniu a czemu sprzedałaś? No pewnie Honda będzie :D A Polskie Cross Ladys są powoli znane w Europie:D
To są wyjątkowe dziewczyny, a łatwo je rozpoznać:) One jak jadą na zawody to pierwsze co nie zwracają uwagi na zawodnika tylko na maszynę!:) Ale fakt przy wyborze faceta wolimy (przynajmniej część z nas) poczekać na motocrossowca niż być z zwyczajnym przeciętnym chłopcem :) Tym się wyróżniamy i to czyni z nas tak wyjątkowe.
A do takiego kalendarza najczęściej trafiają pustaki- laski, które lubią motocross a nic o nim nie wiedzą! Po co takie zdjęcia, lepiej coś zrobić z laskami, które nie boją się błota, kurzu i połamania paznokci :)
Uzależniona Od Motocrossu... <33

djsilo
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: pt, 15 sie 2008, 12:35
Motocykl: Suzuki RM 250 :P
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dziewczyny w motocrossie(jeżdżące) co sądzicie o Crossladys?

Post autor: djsilo » sob, 16 sie 2008, 23:22

To ja wam teraz cos powiem.
Tak wogule to siemanko :drinkers: Jetsem tu troszke z nowych ale powoli sie wtajemniczam na forke...od niedawna mam RM 250 a co lepszego to moja dziewucha zakupiła sobie jakies CHINSKIE badziewie niby silnik od HONDY..badziewie?? o nie ma pojemnosc 80ccm i az 25KM..ja jak sie przejechałem na tym to na kazdym biegu na kółku leciałem... no i tak własnie CROSSLADYS sie generuja ...hehe a co jeszcze ...zapomniałem dodac ze ma zaledwie 17 latek :shock: i lata ze mna po torze...hehe i nawet daje rade na atej swojej maszynce..no ale dogonic mnie jeszcze nie potrafi ..ale spokojnie dajmy jej troche czasu niech dziewczyna sie nauczy smigac...Pozdro...niech takie Panienki sie ukarzą i wyjdą z ukrycia i dołączą do nas 8) bo ja do nich naprawde nic nie mam i jeździc z takim towarzystwem to sama przyjemność. :lol:
Ludzie umierają z braku widoków na przyszłość.


— John Maxwell Coetzee

Suzi 250 RM


piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dziewczyny w motocrossie(jeżdżące) co sądzicie o Crossladys?

Post autor: piterq1991 » pt, 22 sie 2008, 18:24

Ostatnio na zawodach Amatorskich w Konarach w klasie 85cc druga zaraz za Barańskim była właśnie dziewczyna :D
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Dziewczyny w motocrossie(jeżdżące) co sądzicie o Crossladys?

Post autor: mrówcia » ndz, 24 sie 2008, 00:25

no proszę w tym temacie jeszcze nie ma moich 5gr :finga: crossladys są w porządku zresztą sama do nich po trochu należę :mrgreen: :mrgreen:
CrosswomeN moja kochana tak wspominasz o kalendarzu itd (nie czytałam całego tematu) jest projekt z takimi dziewczynami jak my (czyli z prawdziwego zdarzenia :lol: :lol: ) tylko albo nikt nie widział posta albo nie wiem, no ale w każdym razie jakoś brakuje chętnych... :? i nie wiadomo czy plan wypali, wrzucam linka może któraś się zainteresuje viewtopic.php?f=7&t=7462
pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Blondi#24
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: pn, 24 sie 2009, 14:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dziewczyny w motocrossie(jeżdżące) co sądzicie o Crossladys?

Post autor: Blondi#24 » pt, 27 lis 2009, 13:11

ładny temacik :) jak ja jezdze to chłopak sie martwi, ze ktos mi na glowe wskoczy :D ale ogolnie uwazają na mnie niektorzy :) np w Czechach na treningu bardzo rozwaznie mnie mijali, i nawet miałam swoich czeskich fanow co krzyczeli z wrazenia ze polka na motorku :D w Czechach mysle ze to zadna nowosc :) chociaż na ostatnim treningu, ale u nas, chłopak nie umiał mnie wyprzedzić (caly czas siedzial mi na tylku), całkiem ładnie mi sie tam jechało, ale w zakręcie na wyjsciu jak to często sie zdaza tyl mi troche objechał i przywalił do mnie ten koles. Przewrocil sie na mnie :D nadgarstek tylko skręciłam i palec otarłam :D po czym pierwsza wstałam i wyciągłam do niego ręke :D śmiesznie było :) wsiadłam na motorek zrobiłam kółeczko zeby sie nie przestraszyc, po czym zjechałam, bo nadgarstek juz nie pozwalał na dalszy trening :) ale już działa :) więc to taka moja pierwsza gleba z kims :) myśle ze na kobiety powinno sie troche uwazac- wiadomo. Sczególnie na takie początkujące jak ja. Ale tez bez przesady :D gdzies te doswiadczenie trzeba nabrać :D i uwielbiam jak ktos mnie wyprzedza i spod kólka idzie błoto :D - Kocham być cała uciaprana haha wtedy czuje sie jak na motocrossie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”