Buty na crossa - co kupić, porady i opinie

Awatar użytkownika
Tuxkiller
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Motocykl: CR250 '99
Styl jazdy: Motocross
Kontakt:
Status : Offline

Re: Buty na crossa - co kupić, porady i opinie

Post autor: Tuxkiller » pt, 18 lip 2014, 17:07

Widzę że buty motocrossowe to tutaj temat rzeka. Moim zdaniem takie questy w których ktoś wypisuje 6 modeli i pyta które najlepsze mijają się z celem, każdy ma swojego "konika" jeśli chodzi o buty, a znając życie raczej nie ma takiej osoby co by zmieniała buty co roku w tym samym segmencie cenowym aby wszystkie wytestować...

Z mojego doświadczenia,
- buty z zawiasem w segmencie cenowym 700zł to nie jest dobry pomysł, taki zawias to tylko raczej będzie wstawka na sztukę aby tylko było że "buty za 500 zł z ZAWIASEM - REWELACJA" konkretny zawias to jest w FOX'ach INSTINCTACH i tu się zgodzę, pracuje jak powinien.
- Okucia, nigdy mi się nie przydały do czegokolwiek i nie zwracałbym w ogóle uwagi na ten fakt (oczywiście to moje zdanie)

Moje pierwsze cholewki to były jakieś Formy, miło wspominam, użytkowałem je baaaaardzo długo ale w tamtym roku trochę mi się rozleciały (górna część buta na szwie pękła, przez co cały Panel się rusza ;)) ale byłem z nich zadowolony. Nie raz uratowały mi nogę a o to mi chodziło, szczególnie zaczynając przygodę z motocrossem.

Obecnie mam Foxy Comp5 i uważam że są bardzo wygodne, porównując je z Formami to zdecydowanie lepiej (no ale też więcej kosztowały). Różnica moim zdaniem polega głównie na wygodzie, porównując Formę i Fox-Comp5, a tak to równie dobrze chronią nogę.

Nie miałem jeszcze okazji z butami Gaerne, sam jestem ciekaw, ale to już bym chciał uderzyć w Gaerne SG-10, muszą być też bardzo wygodne, jeszcze ten rewelacyjny system zapięcia :)

Awatar użytkownika
yoru
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Post autor: yoru » pn, 21 lip 2014, 12:36

zgadzam się z Tobą w zupełności że każdy zwraca uwagę na coś innego i dla każdego inny rodzaj obuwia jest odpowiedni

Awatar użytkownika
Pimek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Motocykl: Rmz 250

Post autor: Pimek » ndz, 31 sie 2014, 20:12

Które buty wybrać?
http://allegro.pl/forma-terrain-tx-z-za ... 17164.html
czy
http://allegro.pl/buty-enduro-crossowe- ... 81327.html
macie jakich faworytów w tym przedziale cenowym?

Awatar użytkownika
-enzo-
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?

Post autor: -enzo- » ndz, 19 lut 2017, 18:25

buty axo drone vs axo boxer różnią się od sb czymś bo nw które wybrać ..

Awatar użytkownika
crouch196
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: KTM EXC300
Styl jazdy: Enduro

Post autor: crouch196 » pn, 20 lut 2017, 15:49

-enzo- pisze:buty axo drone vs axo boxer różnią się od sb czymś bo nw które wybrać ..
Nie wiem jak Axo Boxer, ale Drone to jakaś pomyłka...! Buty tragiczne. Wolę jeździć w opinaczach niż w takich butach... A i żeby nie było, że nie mam doświadczenia z tymi butami, bo mam. Kupione na zasadzie "lepiej kupić tanio i częściej niż raz (drogo) i dobrze". Dołóż parę złotych i kup Gaerne GX1, są teraz w fajnej cenie, ja dałem 650zł z wysyłką. Już nigdy nie kupię czegoś taniego co ładnie wygląda na zdjęciach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”