Tragedia w Obornikach

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » śr, 4 kwie 2007, 22:14

A więc jednak jakiś motocrossowiec się zabił?
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 6 kwie 2007, 20:13

Wiem conieco o wypadku który miał miejsce w Obornikach. Jednak jak to w każdej plotce jest troche prawdy a troche kłamstwa. Prawdą jest to że w Obornikach zostały zorganizowane jakieś zawody na których doszło do bardzo groźnego wypadku jednego z zawodników. Chłopak został przewieziony do szpitala Cegielskiego gdzie wykryto że jama brzuszna wypełniona jest jakimś płynem. Okazało sie że została bardzo mocno uszkodzona wątroba i trzeba operować. Idioci z cegielskiego powiedzieli że oni sie nie podejmują bo jest duże ryzyko i wysłali biedaka do szpitala wojskowego gdzie w ostatniej chwili otrzymał pomoc i go uratowali. Chłopak już czuje sie dobrze ale bedzie kaleką do końca życia bo wycięli mu cały lewy płat wątroby a to jest już bardzo poważna sprawa.
Przez idiotów z cegielskiego chłopak mógł zginąć bo płyn z wątroby wylewał sie do otrzewnej.

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » pt, 6 kwie 2007, 20:36

kurna brzmi to naprawde nieciekawie :? Najwazniejsze ze przezyl . Tak to jest z nasza wspanialą służbą zdrowia :evil:

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » pt, 6 kwie 2007, 21:41

Znowu nasówa mi sie tylko jedno słowo, po przeczytaniu informacji o tym wypadku . ..... POLSKA
nic dodać nic ująć
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

Autor tematu
Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » ndz, 8 kwie 2007, 13:22

Kaze pisze:Wiem conieco o wypadku który miał miejsce w Obornikach. Jednak jak to w każdej plotce jest troche prawdy a troche kłamstwa. Prawdą jest to że w Obornikach zostały zorganizowane jakieś zawody na których doszło do bardzo groźnego wypadku jednego z zawodników. Chłopak został przewieziony do szpitala Cegielskiego gdzie wykryto że jama brzuszna wypełniona jest jakimś płynem. Okazało sie że została bardzo mocno uszkodzona wątroba i trzeba operować. Idioci z cegielskiego powiedzieli że oni sie nie podejmują bo jest duże ryzyko i wysłali biedaka do szpitala wojskowego gdzie w ostatniej chwili otrzymał pomoc i go uratowali. Chłopak już czuje sie dobrze ale bedzie kaleką do końca życia bo wycięli mu cały lewy płat wątroby a to jest już bardzo poważna sprawa.
Przez idiotów z cegielskiego chłopak mógł zginąć bo płyn z wątroby wylewał sie do otrzewnej.
Jak już wiemy do czegoś doszło lecz czy to było przyczyną zamknięcia kogoś w więzieniu??? Jakie gościowi postawiono zażuty? Jakie było ożeczenie śądu, "wyrok" ? Jak takie zdarzenie miało miejsce, związane z tym wypadkiem, to zależy mi na wyprostowaniu i wyjaśnieniu tej sprawy "plotki".
Prosze was o wypowiedzenie się w tej sprawie jak coś wiecie bo to wcale nie prowadzi do rozwoju MX w Polsce (takie informacje wyszły z ust działaczy "ALIEN") lecz takie newsy prowadzą do zastraszania organizatorów amatorskich zawodów MX.

Jak nie macie cywilnej odwagi wypowiedzieć się w tej kwesti na forum to piszcie na PW lub email.
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”