ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
TEMASO MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: ndz, 4 mar 2007, 00:32
Motocykl: Już bez,ale wróce... :)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GIŻYCKO . UK. EŁK , OPOLE
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: TEMASO MX » czw, 15 paź 2009, 23:25

Zapraszamy 25.10.2009 na zawody ktore odbeda sie na Gizyckim torze w okolicach krzyza Św.Brunona.Zapraszamy zawodnikow z licencja jaki i amatorow.
Start bez maszyny startowej za rok sie to zmieni :)




Galeria z zawodow 2008
http://psmotor.pl/galeria/galeria.php?s ... ategoria=1

Oczywiscie podstawa jest pogoda od ktorej wszystko zalezy,jesli chodzi o przygotowanie toru jak i rozegranie zawodow.Najblizszy tydzien wszystko wyjasni:)

Siwy_X
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 69
Rejestracja: czw, 4 maja 2006, 11:54
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: Siwy_X » pt, 16 paź 2009, 15:42

Rozmawialiśmy w Olsztynie na zawodach o owej imprezie i musze przyznać że fajnie by było was odwiedzić i zobaczyć teren na którym trenujecie,aczkolwiek ja niestety nie dam rady przyjechać z przyczyn finansowych i braku przygotowania motoru po bombie błotnej jaką przeżyła moja Hondka po zawodach w Olsztynie.
Widzimy się za rok na kolejnych zawodach okręgowych :)) Pozdro !

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: Mateusz_MX » pt, 16 paź 2009, 18:13

Może bym się skusił :P Kto widnieje na plakacie?
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

Autor tematu
TEMASO MX
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 301
Rejestracja: ndz, 4 mar 2007, 00:32
Motocykl: Już bez,ale wróce... :)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GIŻYCKO . UK. EŁK , OPOLE
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: TEMASO MX » pt, 16 paź 2009, 20:54

Jarek - 3 na olsztynskich zawodach-fota znaszego toru latem pustynia:)

Siwy szkoda ze nie wpadasz jak pogoda dopisze to moze byc spoko...
Aby sie tylko przed nie pochorowac bo juz cos mnie lamie...:)

No napewno do zobaczyska w nowym sezonie na okregowce,trzeba by sie moze zgadac i gdzies w polske wyskoczyc juz na wiosne...?!!!

pozdr.

jooli
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: wt, 10 mar 2009, 16:43
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: jooli » pt, 16 paź 2009, 21:44

to jaka pogoda zamówiona ?? bo nie wiem czy dalej piasek z chłodnicy mam wydłubywać, czy zrobić to w zimę :)

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: amator » pn, 26 paź 2009, 10:02

No i zawody odbyły sie =D> . Wielkie uznanie i szacunek dla ogromu pracy włożonej w to całe przedsięwzięcie :-({|= . Wszystko było zapięte na przedostatni guzik. Począwszy od pogody , która nie była upalna ale też bezdeszczowa , nastepnie tor - wygłaskany , poszerzony,wilgotny ale bez przesadnego błota, przygotowany perfekcyjnie, pierwsza klasa. Chopy- prawidłowe, bezpieczne i słusznej wielkości. Cały tor otaśmowany , nagłośnienie , bar. Chronometraż bez zarzutu. W każdym niebezpiecznym miejscu sędziowie funkcyjni. Na koniec coś dla licznej publiki ale i ku uciesze zawodników konkurs skoków kto dalej . Tym razem była to odległść 27,5 metra i skoczył ją bardzo młody zawodnik,który wygrał cały konkurs.
Podsumowanie zawodów zakończenie - Kazdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, zwycięzcy w poszczególnych klasach bardzo fajne puchary w postaci zębatek tylnych (to były najładniejsze puchary w tym sezonie ). A za 3 najdalej oddane skoki meble w postaci komody z wieloma szufladami (1,2) oraz stól ława(3).Klub z którego startowało najwiecej zawodników otrzymał w nagrodę skrzynkę "dopalaczy" :drinkers: . Widac że mała ale zgrana grupa zapaleńców moze zorganizować całkiem fajne i miłe widowisko połączone z treningiem , rywalizacja i zabawą .
W zawodach zastosowano słuszny podział na juniorów (65-85),amatorów i 2 licencje . oczywiście kazda grupa jechała osobno.Każdy bez wykrętów zapłacil niskie wpisowe , a niech żałują juz teraz ci którzy nie wiadomo z jakich powodów nie raczyli pojawić sie na tej imprezie :axe: . Mam nadzieję że tak jak Sochaczew 11 listopada corocznie organizuje u siebie podobne imprezy tak samo i Giżycko wpisze sie na stałe do kalendarza imprez. Jeszcze raz gratuluje organizatorom i wszystkim uczestnikom. :D
Ostatnio zmieniony pt, 11 gru 2009, 08:57 przez amator, łącznie zmieniany 1 raz.

Mint
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 193
Rejestracja: pt, 22 maja 2009, 23:06
Motocykl: Szybki
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: Mint » pn, 26 paź 2009, 15:20

Cześć kolego.Byłem fotografem 8) robiłem też filmiki.Było bardzo fajnie zorganizowane .żałuję że nie mam licencji na start ;/.
W następnym roku startuje na pewno.Miałem takie wielkie szanse na 2 miejsce :oops: (klasa 80 ccm).
Jak naładuje aparat to zobaczę zdjęcia czy coś jest .Mnie i tatę o mało typek hondą nie rozjechał xDD Wypad za tor :lol: .
Widziałem chłopaka na kawasaki miał na wahaczu naklejkę motoX pozdro dla niego.A kto był 7 jest na plakacie?
HONDA CR 125

http://bikepics.com/members/Mint/




Sprzedam Okleinę na AirBoxa do Hondy Cr 125 Tanio! PW

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: danzel » pn, 26 paź 2009, 19:54

Swietne zawody chociaz na koniec roku, spora ilosc kibicow, dobry tor, organizacja, czerwone polary organizatorow byly wszedzie, daje 5 gwiazdek na równi z Lidzbarską Okręgowka :wink:
Mordor masz moze #97 ??
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

rybson
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 55
Rejestracja: czw, 16 kwie 2009, 09:38
Motocykl: Honda CRF250R #82
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: rybson » wt, 27 paź 2009, 09:43

Mielismy ochote wybrac sie nawet tylko jako kibice ale pojawily sie dwie przeszkody:
1) wiekszosc z nas ma porozbierane motorki po masakrze z Lubelskiej w Olsztynie, czesc ma motorki na posezonowych niezbednych naprawach i regulacjach itp., zas sporo zawodnikow z licencjami mialo dosc po druzynowych zawodach w Chelmnie.
2) w sobote odbyly sie moje urodziny w mocnym skladzie z olsztyna i okolic, no i ta czesc ktora ewentualnie moglaby jechac zostala skutecznie uziemiona hehe

Tak czy inaczej wybierzemy sie do Was na jakis rekonesans.
To pewne jak w banku tylko jeszcze za bardzo nie wiemy kiedy i czy w tym roku jeszcze.
Ogolnie gratulacje ze zawody sie odbyly i z tego co czytam byly udane. Pozdrawiam

Emila Psmotor
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pn, 26 paź 2009, 13:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: ZAWODY MOTOCROSS GIZYCKO 25.10.2009

Post autor: Emila Psmotor » wt, 27 paź 2009, 16:52

Witam wszystkich :D
Jestem członkiem klubu Giżyckiego Motocrossu i organizatorem tegorocznych zawodów.
Miło słyszeć pozytywne opinie na temat ogranizacji, mam nadzieje że w przyszłym roku uda nam się zorganizować coś na wiosnę. Zapraszam Wszystkich do galerii na moją stronę www.psmotor.pl
Dziękujemy wszystkim za przybycie :D
Pozdrawiam Emila

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”