13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
szczuku
VIP
VIP
Posty: 261
Rejestracja: czw, 12 kwie 2007, 23:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: szczuku » pn, 22 wrz 2008, 22:19

Damian razem wyciagalismy ludzi (ja w zielonym stroju FLY'a). Masz moze jakies zdjecia?

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: enduroguy » wt, 23 wrz 2008, 00:53

No no Damian to ja! Taki wspanialy prezent dostalem od przyjaciol i dziewczyny na urodziny, bo tak to w szmatach 5 letnich musialem latac :)

Jakby co to na scigacz.pl jest relacja i ponad 40 fotek, ale np. siebie nie znalazlem. Aaa no i filmik jest!!

pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

Damianmx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 76
Rejestracja: wt, 24 kwie 2007, 12:59
Motocykl: CRF 250 '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: Damianmx » wt, 23 wrz 2008, 16:36

Jakby co to na scigacz.pl jest relacja i ponad 40 fotek, ale np. siebie nie znalazlem. Aaa no i filmik jest!!
Ale na filmiku jesteś :P
Damian razem wyciagalismy ludzi (ja w zielonym stroju FLY'a). Masz moze jakies zdjecia?
Mam jedno pierwszego dnia jak Cię wyciągali i jak my wyciągaliśmy kogoś :mrgreen: Mam jeszcze 3fotki enduroguy-a, kilka john-ego i manhatana. Mój fotograf buła się postarał :finga: Jak coś to podbijcie na gg 8)

Manhatan
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 15:18
Motocykl: stoczterdzieścicztery
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: Manhatan » wt, 23 wrz 2008, 17:44

enduroguy, to przypadkiem nie Ciebie pytałem o to czy macie płaskie 21? :)

Fot niestety trochę mało jest, ale spowodowane to było tym, że po prostu nasz fotograf (Poochini) wraz z kamerzystą (Ron'em) dojechali dopiero w niedzielę, bo dzień wcześniej byli w Niemczech u BMW'owców.

Pozdro!
KTM SX 144 2008r.

Filu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 48
Rejestracja: ndz, 17 kwie 2005, 17:09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: Filu » wt, 23 wrz 2008, 18:55

No, ja załapałem się aż na dwie fotki i kawałek filmu też.

A co do relacji: Manhatan, z całym szacunkiem :"Po wyścigu często słychać było komentarze o trudnej trasie, która wymagała od zawodników ogromnej kondycji. " Od kogo to słyszałeś, bo ja słyszałem skrajnie odmienne, że to poprostu autostrada, wiele osób mówiło po wyścigu, że w ogóle nie czuje zmęczenia. Nawet podobnie wypowiadał się kolega Weteran tu na forum. Owszem drugiego dnia wyrobiłiy sie już jakieś dziury, ale pierwszego, bardziej równej trasy to chyba nie można było spotkać w tym roku.
Sory za to czepianie, ale mam nadzieje, że ta krytyka przyczyni się w przyszłości do Twoich coraz lepszych relacji. :wink:

P.S. Mi osobiście trasa bardzo podpasowała, jedynie odcinki leśne trochę za wąskie z za dużą ilością drzew co w połączeniu z kurzem było bardzo niebezpieczne.

Pzdr
Yamha Yz 250F
Części i akcesoria motocyklowe
http://www.forfin.pl

mario77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: mario77 » wt, 23 wrz 2008, 19:34

weteran pisze: Przed zawodami jeden z zawodników przechodząc trasę widział ludzi z łopatami jak specjalnie preparowali przejazd przez wodę, który był dobrze przygotowany przez organizatora, zabezpieczony przed napływem wody CI FACHOWCY specjalnie rozkopali zaporę aby woda mogła tam napłynąć. Jeden z moich dobrych kolegów czołowy zawodnik z PZM będąc przy przeprawie przez błoto miał bliskie spotkanie z kibicami, którzy preparowali specjalnie trasę (kamieniami), było to w sobotę w trakcie trwania wyścigu MP (zwrócił Im tylko uwagę). Ostatnie już zdarzenie (było ich więcej) to przypadek kolegi z Bydgoszczy podjechał On do przeprawy, jeden z kibiców wskazał mu ślad (koleinę), w którą ma wjechać, mój kolega zadowolony w nią wjechał, gdzie natychmiast zatopił motor kibic był bardzo zadowolony ze swej podpowiedzi.
Żal przyznać, ale niestety na kieleckich zawodach utrudnianie przejazdu zawodnikom przez pseudokibiców jest nagminne, może nie tak w CC jak bardziej w enduro, gdzie na dojazdówkach w lesie czują się panami sytuacji. Pokazywanie fałszywego przjazdu to chyba najlżejsze przewinienie. Dlatego nigdy nie słucham "życzliwych" zwłaszcza gdy widzę jak się zatacza i lata bez koszulki. Mnie zdarzyło się, że prawie siłą spychany byłem w najgorszy przejazd. Ale jest sposób, łycha i w największy tłum, tam napewno jest przejazd i napewno wystraszeni się rozpełzną.

Manhatan
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 223
Rejestracja: wt, 11 wrz 2007, 15:18
Motocykl: stoczterdzieścicztery
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: Manhatan » wt, 23 wrz 2008, 19:56

Bardzo dobrze, krytyka motywuje, więc chciałbym być informowany o wszystkich zastrzeżeniach co do wszelakich artykułów. Jednakże, głównie chodziło mi właśnie o drugi dzień zmagań. Rozmawiałem na temat trasy z kilkoma znajomymi, specjalizujących się bardziej w motocrossie niż cc/enduro, więc dla nich jak i dla mnie trasa była wymagająca... Wiadomo, że czołowi zawodnicy mogli mieć inne mniemanie na temat trasy, jednakże z nimi nie miałem okazji porozmawiać, postaram się to zrobić następnym razem :wink:

Jeżeli tylko ktoś będzie miał ochotę na krótki wywiadzik, aby jego słowa mogły się znaleźć w relacji, to nie ma problemu :wink:
KTM SX 144 2008r.

piotrekmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: śr, 7 lis 2007, 16:47
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: piotrekmx » wt, 23 wrz 2008, 20:14

Ty Damian nie rozpowszechniaj tak moich fot:D Bo zastrzege sobie w koncu prawa autorskie :twisted:

Damianmx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 76
Rejestracja: wt, 24 kwie 2007, 12:59
Motocykl: CRF 250 '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: Damianmx » wt, 23 wrz 2008, 20:57

Żal przyznać, ale niestety na kieleckich zawodach utrudnianie przejazdu zawodnikom przez pseudokibiców jest nagminne, może nie tak w CC jak bardziej w enduro, gdzie na dojazdówkach w lesie czują się panami sytuacji. Pokazywanie fałszywego przjazdu to chyba najlżejsze przewinienie.
No dobra, teraz powiedz mi czy chociaż raz widziałeś żebyś komu nie pomogli?! Na każdych zawodach u nas jestem przy błotach( jako obserwator) i jeszcze ani razu nie widziałem, żeby komuś nie pomogli... Po za tym każdy ma swój rozum i sam powinien ocenić którędy jechać a którędy nie... a wjazd w kibiców może tylko pogorszyć sytuacje

Tutaj 3 filmiki które znalazłem na youtubie z zawodów w Jeżynowie:
http://pl.youtube.com/watch?v=Cfa_iuMK1dY
http://pl.youtube.com/watch?v=oHLB8VyjEgs
http://pl.youtube.com/watch?v=MCko6B0vP2M

mario77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: mario77 » śr, 24 wrz 2008, 20:28

Damianmx pisze:No dobra, teraz powiedz mi czy chociaż raz widziałeś żebyś komu nie pomogli?! Na każdych zawodach u nas jestem przy błotach( jako obserwator) i jeszcze ani razu nie widziałem, żeby komuś nie pomogli... Po za tym każdy ma swój rozum i sam powinien ocenić którędy jechać a którędy nie... a wjazd w kibiców może tylko pogorszyć sytuacje.
Niemiałem na myśli tych konkretnych zawodów, bo ja osobiście do tych w Jeżynowie niemogę sie przyczepić, ponieważ niebyłem świadkiem, ani uczestnikiem żadnej takiej sytacji. Było jak piszesz, sam widziałem pomagierów jak pomagali tym którzy się potopili, co niezmienia faktu, że weteran był świadkiem preparowania toru. Zawody typu CC dużo łatwiej jest kontrolować ponieważ odbywają się na niewielkim terenie. Poza tym pisałem o "pseudokibicach" czyt. mniejszości.

Wybacz, ale jeśli jesteś w stanie na zawodach w typowej formule enduro, być we wszystkich miejscach na dojazdówkach gdzie znajduje się bardziej wymagające miejsce, typu błoto, to albo jesteś Duchem św., albo masz rozdwojenie jaźni.

Damianmx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 76
Rejestracja: wt, 24 kwie 2007, 12:59
Motocykl: CRF 250 '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 13/14.09.2008 MP+PZM. CC PIEKOSZÓW

Post autor: Damianmx » śr, 24 wrz 2008, 22:09

A gdzie tak napisałem, że byłem we wszystkich miejscach na raz? :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”